Qualification as at 20/07/2018
THURSDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
CONNOR NORRIS BISHOPS 14 Qualified
FRANK McCORMACK BISHOPS 13 Qualified
JAMES O'DWYER BISHOPS 13 Qualified
MITCHELL RILEY BISHOPS 11 Qualified
MATTHEW WILSON BISHOPS 11 Qualified
JOSEPH ARTHUR BISHOPS 10 Qualified
JACK ANDRISKE BISHOPS 4 4 Remaining
TOM ANDRISKE BISHOPS 4 4 Remaining
JACK HENDRICH BISHOPS 4 4 Remaining
BEN MORGAN BISHOPS 4 4 Remaining
DANIEL BRASHER BISHOPS 3 5 Remaining
CURTIS LO BISHOPS 3 5 Remaining
DAMIAN GRUBNIC BISHOPS 2 6 Remaining
MATTHEW BALL BISHOPS 1 7 Remaining
THOMAS BRUCE BISHOPS 1 7 Remaining
Matt Hoey BISHOPS 1 7 Remaining
 
 
VITO FERRARO BLACK KNIGHTS 16 Qualified
JOHN SIOMOS BLACK KNIGHTS 16 Qualified
MITCHELL POLLARD BLACK KNIGHTS 14 Qualified
VICKEN MEDZOIAN BLACK KNIGHTS 13 Qualified
TOM MONCRIEFF BLACK KNIGHTS 13 Qualified
BRENDAN REDPATH BLACK KNIGHTS 9 Qualified
CAMERON ANSTEE BLACK KNIGHTS 8 Qualified
JONATHAN FRASER BLACK KNIGHTS 5 3 Remaining
RYAN EVANS BLACK KNIGHTS 4 4 Remaining
LACHIE MONCRIEFF BLACK KNIGHTS 3 5 Remaining
 
 
AIDAN LIM DEFENDANTS 16 Qualified
LACHLAN BAYSTON DEFENDANTS 15 Qualified
PATRICK GILLETT DEFENDANTS 15 Qualified
ED DICK DEFENDANTS 13 Qualified
RORY ELLIS DEFENDANTS 13 Qualified
NICK AUBREY DEFENDANTS 12 Qualified
COREY PATTERSON DEFENDANTS 8 Disqualified
JAMES PANEBIANCO DEFENDANTS 4 4 Remaining
ALEX RANDLE DEFENDANTS 4 4 Remaining
Corey Pattersson DEFENDANTS 1 7 Remaining
 
 
JOEL HICKCOX MANUTE BOL 14 Qualified
LUKE PRIOR MANUTE BOL 14 Qualified
CHRIS JAMES MANUTE BOL 13 Qualified
CHRIS JONES MANUTE BOL 13 Qualified
DANIEL HARPER MANUTE BOL 10 Qualified
LEIGHTON SPLATT MANUTE BOL 10 Qualified
DYLAN SMITH MANUTE BOL 8 Qualified
GLENN HALLETT MANUTE BOL 3 5 Remaining
 
 
ROSHAN MATCHADO SOUL GLO 15 Qualified
LEON DE KAUWE SOUL GLO 14 Qualified
STEFAN MATCHADO SOUL GLO 14 Qualified
TRAVIS WEBSTER SOUL GLO 14 Qualified
VINCE BONACCI SOUL GLO 13 Qualified
JAY ANDRES SOUL GLO 11 Qualified
PETER SAN MARTIN SOUL GLO 9 Qualified
GERARD SISON SOUL GLO 8 Qualified
CHRIS ARUNDEL SOUL GLO 6 2 Remaining
SLAV KAJAZ SOUL GLO 2 6 Remaining
GAV FERNANDO SOUL GLO 1 7 Remaining
 
 
ALP ALIM SYNW 16 Qualified
MARK McINNES SYNW 16 Qualified
LEON GOUZENFITER SYNW 14 Qualified
RICK THOMAS SYNW 14 Qualified
ANDREW LOMBARDO SYNW 11 Qualified
STEPHEN MITCHELL SYNW 11 Qualified
MATTHEW LAWSON SYNW 9 Qualified
ED LAKMAN SYNW 4 4 Remaining
BRYCE MORTEN SYNW 3 5 Remaining
ROSS PARKER SYNW 3 5 Remaining
MARTIN TAYLOR SYNW 3 5 Remaining
LACHLAN KING SYNW 2 6 Remaining
ALISTAIR PRICE SYNW 2 6 Remaining
 
 
BEN CROWE VINTAGE SOLWAY 15 Qualified
ANTHONY WESTMORE VINTAGE SOLWAY 15 Qualified
BILL MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 14 Qualified
ANDREW MYERS VINTAGE SOLWAY 13 Qualified
SEAMUS O'DONNELL VINTAGE SOLWAY 11 Qualified
SCOTT MIERENDORFF VINTAGE SOLWAY 10 Qualified
ROHAN SUTHERLAND VINTAGE SOLWAY 9 Qualified
STEVE NANCARROW VINTAGE SOLWAY 8 Qualified
FABRICIO SILVEIRA VINTAGE SOLWAY 8 Qualified
MIRAK BONGSO VINTAGE SOLWAY 7 1 Remaining
MATTHEW HOEY VINTAGE SOLWAY 7 1 Remaining
OTTO MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 6 2 Remaining