Qualification as at 14/11/2018
W18 THURSDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
RICHARD THOMAS COMMISSARS 22 Qualified
JACK MARKS COMMISSARS 21 Qualified
TOM MIERS COMMISSARS 20 Qualified
CAM LOWE COMMISSARS 17 Qualified
JOHNNY HOON COMMISSARS 14 Qualified
ALFRED CHU COMMISSARS 10 Qualified
JACKSON WILSON COMMISSARS 9 Qualified
JOSH MARKS COMMISSARS 7 1 Remaining
ANDREW HARMER COMMISSARS 6 2 Remaining
BEN ALLISON COMMISSARS 5 3 Remaining
ED ELDER COMMISSARS 4 4 Remaining
 
 
ANDREW KENNEDY COULDNT CARE LESS 20 Qualified
PLATO MAK COULDNT CARE LESS 20 Qualified
MATTHEW AABRYN COULDNT CARE LESS 17 Qualified
BRETT SAVORY COULDNT CARE LESS 16 Qualified
DANIEL PATRICIO COULDNT CARE LESS 14 Qualified
DARREN LAVIS COULDNT CARE LESS 10 Qualified
JOSEPH THARIAN COULDNT CARE LESS 10 Qualified
GORDON FRENCH COULDNT CARE LESS 9 Qualified
CHRIS THOMAS COULDNT CARE LESS 8 Qualified
DANIEL MECHLAN COULDNT CARE LESS 7 1 Remaining
SAMUEL JOHNSON COULDNT CARE LESS 5 3 Remaining
RYAN EVANS COULDNT CARE LESS 3 Disqualified
MITCH EVANS COULDNT CARE LESS 2 6 Remaining
NATHAN FOX COULDNT CARE LESS 2 6 Remaining
 
 
HAYDN COWAN COWBOYS 21 Qualified
GAVIN BELL COWBOYS 19 Qualified
ANDREW COWAN COWBOYS 17 Qualified
JAROD NILSSON COWBOYS 15 Qualified
DYLAN COWAN COWBOYS 13 Qualified
NATHAN KAMFONAS COWBOYS 11 Qualified
LUKE WILLIAMS COWBOYS 11 Qualified
ALEX BROWN COWBOYS 10 Qualified
JAKE COWAN COWBOYS 9 Qualified
RYAN COWAN COWBOYS 9 Qualified
CHRISTOPHER KAFROUNI COWBOYS 7 1 Remaining
TASMAN ERFTEMEYER COWBOYS 6 2 Remaining
RICHARD ATKINS COWBOYS 5 3 Remaining
CHRIS COWAN COWBOYS 5 3 Remaining
PAUL FURMAN COWBOYS 5 3 Remaining
MATT DAWSON COWBOYS 3 5 Remaining
NICK SHARP COWBOYS 2 6 Remaining
WADE THORPE COWBOYS 2 6 Remaining
 
 
SCOTT BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 22 Qualified
MATT HELLIER OLINDA BUSHRANGERS 20 Qualified
TOM ALLEN OLINDA BUSHRANGERS 19 Qualified
CAMERON DAY OLINDA BUSHRANGERS 18 Qualified
AARON GOW OLINDA BUSHRANGERS 18 Qualified
MARK PETHERICK OLINDA BUSHRANGERS 17 Qualified
CHRIS O'HALLORAN OLINDA BUSHRANGERS 16 Qualified
HAMISH DAVIDSON OLINDA BUSHRANGERS 15 Qualified
LACHLAN BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 9 Qualified
JOSH GOW OLINDA BUSHRANGERS 6 2 Remaining
NICK DAY OLINDA BUSHRANGERS 3 5 Remaining
MATHEW SCALZI OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
 
 
SAM KEYS PUMP FAKES 19 Qualified
ASHLEY KEYS PUMP FAKES 18 Qualified
NATHAN HILL PUMP FAKES 16 Qualified
DANIEL JUNKEER PUMP FAKES 16 Qualified
MATT BISSETT PUMP FAKES 15 Qualified
SAM NEVILLE PUMP FAKES 13 Qualified
SIMON CARLILE PUMP FAKES 10 Qualified
KRISHAN SIVAGNANAM PUMP FAKES 9 Qualified
JONATHAN ROBERTSON PUMP FAKES 6 2 Remaining
PETER HENSHAW PUMP FAKES 4 4 Remaining
JASON YOUNG PUMP FAKES 3 5 Remaining
 
 
RICHARD GEE SEMI BRO 20 Qualified
TYSON BEATTIE SEMI BRO 19 Qualified
NICK MITRESKI SEMI BRO 17 Qualified
DAMIEN THOMAS SEMI BRO 17 Qualified
STEPHEN KALPAKIAN SEMI BRO 15 Qualified
DALE JAMES SEMI BRO 10 Qualified
SIMON GEE SEMI BRO 7 1 Remaining
LUKE DANGELO SEMI BRO 6 2 Remaining
KEV ATAMIAN SEMI BRO 5 3 Remaining
MARK BOYLE SEMI BRO 5 3 Remaining
CHUDIER CHUOL SEMI BRO 4 4 Remaining
ALEX HURDES SEMI BRO 4 4 Remaining
JOHN SMITH SEMI BRO 1 7 Remaining
 
 
MICHAEL SAMIOS UNCLE DREW 23 Qualified
KIRK MAHONY UNCLE DREW 22 Qualified
AARON GROSS UNCLE DREW 21 Qualified
JAMES BUCKLEY UNCLE DREW 19 Qualified
JORDAN LABROOY UNCLE DREW 19 Qualified
CHRISTIAN FRANGALAS UNCLE DREW 17 Qualified
SEAN CHAPLIN UNCLE DREW 14 Qualified
CHRIS WYATT UNCLE DREW 7 1 Remaining
YIANNI BILLIAS UNCLE DREW 3 5 Remaining
DAVID MASCI UNCLE DREW 3 5 Remaining