Qualification as at 20/07/2018
SUNDAY Under23 MEN - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
HARRY CLYNE ASHY CELTICS 13 Qualified
JEREMY ALLEN ASHY CELTICS 12 Qualified
SAM ENGLISH ASHY CELTICS 12 Qualified
ADAM LOWNDES ASHY CELTICS 11 Qualified
JIM MACKAY ASHY CELTICS 10 Qualified
FRASER CAMERON ASHY CELTICS 8 Qualified
MICHAEL SCHWAB ASHY CELTICS 6 Qualified
BEN BARRY ASHY CELTICS 5 Qualified
JOHN VAN TWEST ASHY CELTICS 3 2 Remaining
LUKE ALLEN ASHY CELTICS 2 3 Remaining
MAX CLYNE ASHY CELTICS 2 3 Remaining
AIDEN GUERIN ASHY CELTICS 2 3 Remaining
 
 
RYAN CHAND BENDY 13 Qualified
RYAN COSGRAVE BENDY 13 Qualified
JACK GLEESON BENDY 13 Qualified
MITCHELL BEAUMONT BENDY 12 Qualified
MITCHELL TRELEAVEN BENDY 12 Qualified
JULIEN KHOURY BENDY 11 Qualified
LUCIANO MURRAY BENDY 8 Qualified
MATTHEW WEGMULLER BENDY 2 3 Remaining
 
 
BEN SCHWEIGERT MALVERN 2K 11 Qualified
DANIEL TOMPA MALVERN 2K 10 Qualified
JACK FOLEY MALVERN 2K 7 Qualified
BILLY ROBINSON MALVERN 2K 7 Qualified
MICHAEL BARRETT MALVERN 2K 6 Qualified
IRWIN HOUDINI MALVERN 2K 6 Qualified
TOM ROBINSON MALVERN 2K 4 1 Remaining
JACK McDAVITT MALVERN 2K 3 2 Remaining
MAX SCHWEIGERT MALVERN 2K 3 2 Remaining
EDWARD CHEESMAN MALVERN 2K 2 3 Remaining
MAX DREW MALVERN 2K 2 3 Remaining
JAMES ELLIS MALVERN 2K 2 3 Remaining
BEN FOWLER MALVERN 2K 2 3 Remaining
PETER KAMINARIS MALVERN 2K 2 3 Remaining
LACHLAN McCURDY MALVERN 2K 2 3 Remaining
ZAC RAYMOND MALVERN 2K 2 3 Remaining
FREDFRED FRED MALVERN 2K 1 Disqualified
 
 
MAX DEKKER MALVERN DOLPHINS 13 Qualified
DANIEL MACRI MALVERN DOLPHINS 13 Qualified
BEN RICHARDS MALVERN DOLPHINS 13 Qualified
MAX KHOURY MALVERN DOLPHINS 11 Qualified
PIERS ROGERS MALVERN DOLPHINS 10 Qualified
JORDAN GROLLO MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
SOLOMON MONAGLE MALVERN DOLPHINS 8 Qualified
PATRICK TOMLINSON MALVERN DOLPHINS 7 Qualified
 
 
JACKSON BACHELOR MONASH PIRANHAS 11 Qualified
WILL PERROTT MONASH PIRANHAS 11 Qualified
OLIVER ROWLANDS MONASH PIRANHAS 11 Qualified
BEN SLACK MONASH PIRANHAS 11 Qualified
ALEXANDER STONIER WATSON MONASH PIRANHAS 11 Qualified
BEN FYNMORE MONASH PIRANHAS 10 Qualified
BRENDAN PRITCHARD MONASH PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
SAMUEL AISEN NINJAS IN PARIS 13 Qualified
JACKSON BRABY NINJAS IN PARIS 12 Qualified
RAZ JOSEF NINJAS IN PARIS 12 Qualified
NOAH DE BORTOLI NINJAS IN PARIS 10 Qualified
MARCUS HERSCHBERG NINJAS IN PARIS 10 Qualified
NAOR MALKA NINJAS IN PARIS 10 Qualified
JOSHUA ORBACH NINJAS IN PARIS 9 Qualified
BAILEY DE BORTOLI NINJAS IN PARIS 6 Qualified
JACK BASSAT NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
ELIOT BOLLAFI NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
ALON DANBY NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
BENJI GORE NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
TOBY LIPTON NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
ETHAN ZUFI NINJAS IN PARIS 4 1 Remaining
ZAC REICHENBERG NINJAS IN PARIS 2 3 Remaining
MAX VADAS NINJAS IN PARIS 2 3 Remaining
 
 
JAKOB MOELLER SOLWAY RAPTORS 12 Qualified
LIAM HOLLINGSWORTH SOLWAY RAPTORS 11 Qualified
ZAC JENSEN SOLWAY RAPTORS 11 Qualified
HUGH FLANAGAN SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
GLEB SAPUNAR SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
ETHAN LYNCH SOLWAY RAPTORS 9 Qualified
CALEB SUTHERLAND SOLWAY RAPTORS 8 Qualified
TOM DUELL SOLWAY RAPTORS 7 Qualified
LEWIS HOTCHIN SOLWAY RAPTORS 7 Qualified
 
 
JAMES O'DWYER SOLWAY VIKINGS 11 Qualified
JORDAN WALKER SOLWAY VIKINGS 11 Qualified
CHARLIE LANGKAU SOLWAY VIKINGS 10 Qualified
BAILEY RANKIN SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
MATTHEW WILSON SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
MATTHEW BALL SOLWAY VIKINGS 7 Qualified
MATTHEW FROST SOLWAY VIKINGS 6 Qualified
AIDAN HENDY SOLWAY VIKINGS 4 1 Remaining
NATHAN BEARDSMORE SOLWAY VIKINGS 2 3 Remaining
CHRIS NORTHEY SOLWAY VIKINGS 2 3 Remaining
JAMES RASSIAS SOLWAY VIKINGS 2 3 Remaining
CHARLIE DUNNING SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
SIMON HAYES SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
BENNETT HOLMES SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
BAILEY METZELING SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
MIKE O SOLWAY VIKINGS 1 Disqualified
MICHAEL O'DWYER SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
NATHAN SALMON SOLWAY VIKINGS 1 4 Remaining
 
 
TAYLOR VANDENBERG TIMBERWOLVES KINGS 13 Qualified
DEAN CONSTANTINEAS TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
THOMAS LEE TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
ZAC POPPENBEEK TIMBERWOLVES KINGS 10 Qualified
ANDREW GALGANI TIMBERWOLVES KINGS 9 Qualified
STEVEN KARVELLAS TIMBERWOLVES KINGS 9 Qualified
NICK RAMACHANDRAN TIMBERWOLVES KINGS 7 Qualified
THOMAS CHO TIMBERWOLVES KINGS 5 Qualified
STEPHEN GALGANI TIMBERWOLVES KINGS 4 1 Remaining
LUKE HOWARD TIMBERWOLVES KINGS 2 3 Remaining
HUGH PAYNTER TIMBERWOLVES KINGS 2 3 Remaining