Qualification as at 19/09/2018
W18 SUNDAY MIXED - Section 03 / Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
OLIVIA JAY ASHY 2.0 20 Qualified
GEORDIE McCLELLAND ASHY 2.0 20 Qualified
ADAM GUEST ASHY 2.0 19 Qualified
ELLEN SUDHOLZ ASHY 2.0 19 Qualified
SOPHIE REIS ASHY 2.0 17 Qualified
JOSH SCHMIERER ASHY 2.0 17 Qualified
RACHEL HEARD ASHY 2.0 14 Qualified
HAYDEN HANDLEY ASHY 2.0 3 5 Remaining
ERIN JAY ASHY 2.0 3 5 Remaining
MAISEY BARRY ASHY 2.0 2 6 Remaining
GEORGIA BRENNAN ASHY 2.0 2 6 Remaining
GARY HEARD ASHY 2.0 2 6 Remaining
ISABELLA NICHOLAS ASHY 2.0 2 6 Remaining
THOMAS SLUPECKI ASHY 2.0 2 6 Remaining
BELLA STUTT ASHY 2.0 2 6 Remaining
GWYN McCLELLAND ASHY 2.0 1 7 Remaining
LYDIA McCLELLAND ASHY 2.0 1 7 Remaining
 
 
SABA KOJACK BALLER FAM 16 Qualified
HUGH KOJACK BALLER FAM 15 Qualified
SAIED DADAFARIN BALLER FAM 14 Qualified
DANIEL DADAFARIN BALLER FAM 13 Qualified
GITI ARDANI BALLER FAM 9 Qualified
BEC PHILIP BALLER FAM 9 Qualified
PARMIS HASSANI BALLER FAM 4 4 Remaining
NAZILA MOSHNEFI BALLER FAM 4 4 Remaining
TOM SPITZ BALLER FAM 4 4 Remaining
JOEL BECKER BALLER FAM 3 5 Remaining
BIJAN HASSANI BALLER FAM 3 5 Remaining
ARIAN DADAFARIN BALLER FAM 2 6 Remaining
KURT D BALLER FAM 1 Disqualified
RYLAN F BALLER FAM 1 Disqualified
HAMI RESALAT BALLER FAM 1 7 Remaining
 
 
JEREMY BROADBENT DAD JOKES 20 Qualified
BUNI HASVONG DAD JOKES 20 Qualified
GEORGINA GAFF DAD JOKES 19 Qualified
MELISSA HERMSEN DAD JOKES 19 Qualified
CHAD HERMSEN DAD JOKES 18 Qualified
SILK LIN DAD JOKES 18 Qualified
DANIEL EDWARDS DAD JOKES 14 Qualified
SARAH HASVONG DAD JOKES 5 3 Remaining
MARK MERIDA DAD JOKES 4 4 Remaining
STUART CAMERON DAD JOKES 1 7 Remaining
 
 
JENNY ZHANG DANK SLAM 21 Qualified
VINAY OUNBOUNHEUANG DANK SLAM 20 Qualified
LE MAY VU DANK SLAM 20 Qualified
P'NG TAN DANK SLAM 19 Qualified
JOEY YANG DANK SLAM 19 Qualified
AMBER CROWE DANK SLAM 18 Qualified
JACK OUNG DANK SLAM 17 Qualified
LOUISA COOK DANK SLAM 10 Qualified
CHRISTOPHER BOSSARD DANK SLAM 9 Qualified
ANASTASIA CHAI DANK SLAM 9 Qualified
JENNY HE DANK SLAM 3 5 Remaining
JASON BUI DANK SLAM 2 6 Remaining
 
 
CAROLINE ALDRED PINK PANTHERS 21 Qualified
VERA CALLY PINK PANTHERS 19 Qualified
MICHELLE FORD PINK PANTHERS 19 Qualified
BRETT LINDSAY PINK PANTHERS 19 Qualified
KATHRYN CISERA PINK PANTHERS 18 Qualified
STEPHEN SCAHILL PINK PANTHERS 18 Qualified
MATTHEW LAWSON PINK PANTHERS 17 Qualified
SEAN RAYNER PINK PANTHERS 11 Qualified
SCOTT EDGAR PINK PANTHERS 9 Qualified
JOHANNA LINDSAY PINK PANTHERS 2 6 Remaining
 
 
TIFF GORING POKEBALLERZ 20 Qualified
LAURA GREGORY POKEBALLERZ 20 Qualified
TASH OORLOFF POKEBALLERZ 20 Qualified
RAPHAEL WONG POKEBALLERZ 19 Qualified
JAMES OORLOFF POKEBALLERZ 17 Qualified
MARK ROGERS POKEBALLERZ 17 Qualified
ASHLEY ALEXANDER POKEBALLERZ 16 Qualified
BRITTANY GULLIFER POKEBALLERZ 14 Qualified
STEPHEN MARSH POKEBALLERZ 5 3 Remaining
 
 
KARLY COOPER SQUIRTLE SQUAD 20 Qualified
HARRY STREET SQUIRTLE SQUAD 20 Qualified
ADAM CRONIN SQUIRTLE SQUAD 19 Qualified
AMY HOOPER SQUIRTLE SQUAD 18 Qualified
TIMOTHY McALLISTER SQUIRTLE SQUAD 17 Qualified
KRYSTAL SHAW SQUIRTLE SQUAD 6 2 Remaining
ELLIOT FORBES SQUIRTLE SQUAD 4 4 Remaining
LIAM WILBRINK SQUIRTLE SQUAD 2 6 Remaining
 
 
LENA BRUKARZ STRIPES 21 Qualified
BECKY TANG STRIPES 21 Qualified
MINH AU STRIPES 20 Qualified
KATIE HARLEY LI STRIPES 20 Qualified
DEIRDRE O'GRADY STRIPES 17 Qualified
FELICIA ROBINSON STRIPES 17 Qualified
BILL THOMAS STRIPES 17 Qualified
BRIAN TRAN STRIPES 15 Qualified
HENRY OTLEY STRIPES 5 3 Remaining
SHANNON BROWNING STRIPES 1 7 Remaining
 
 
TARA O'CONNOR TIMBERWOLVES BALLERS 19 Qualified
SAM EDWARDS TIMBERWOLVES BALLERS 18 Qualified
ELLA CURRIE TIMBERWOLVES BALLERS 17 Qualified
LACHLAN ROBERTSON TIMBERWOLVES BALLERS 17 Qualified
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES BALLERS 16 Qualified
NICK KOURAMBAS TIMBERWOLVES BALLERS 14 Qualified
OLIVIA BARTON TIMBERWOLVES BALLERS 2 6 Remaining
NEVE O'CONNOR TIMBERWOLVES BALLERS 2 6 Remaining
LAI SAUL TIMBERWOLVES BALLERS 2 6 Remaining
DANIEL TOMPA TIMBERWOLVES BALLERS 1 7 Remaining
LYDIA TOMPA TIMBERWOLVES BALLERS 1 7 Remaining
BAILEY RANKIN TIMBERWOLVES BALLERS 0 8 Remaining
 
 
MORGAN ANGOVE WOLFGANG 21 Qualified
STEVEN ANGOVE WOLFGANG 21 Qualified
HARRISON SHUGG WOLFGANG 19 Qualified
EMERSON ANGOVE WOLFGANG 17 Qualified
ASHLEY HILL WOLFGANG 17 Qualified
ELLY SHUGG WOLFGANG 15 Qualified
ELLEN COX WOLFGANG 12 Qualified
LOLA GEDDES WOLFGANG 12 Qualified
BIANCA BALDWIN WOLFGANG 3 5 Remaining
SOPHIE SKOUTAS WOLFGANG 3 5 Remaining
PIA HOBDAY WOLFGANG 2 6 Remaining
NICHOLAS KNIGHT WOLFGANG 1 Disqualified
LORENA L WOLFGANG 1 Disqualified