Qualification as at 20/07/2018
SUNDAY MIXED - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
BETH CASTELLI LEWIS BENAYA 14 Qualified
MYLES BROWN BENAYA 13 Qualified
BIANCA PETERS BENAYA 13 Qualified
TAYA PHILLIPS BENAYA 13 Qualified
BEN GILLING BENAYA 12 Qualified
LUKE GILLING BENAYA 12 Qualified
CHARLOTTE MACKINNON BENAYA 12 Qualified
SAM KEAST BENAYA 10 Qualified
LUKE FARRINGTON BENAYA 2 6 Remaining
CRAWFORD MACKINNON BENAYA 2 6 Remaining
 
 
ZALI RAYMENT CAULFIELD CROQUET CLUB 13 Qualified
SARAH BETTS CAULFIELD CROQUET CLUB 10 Qualified
MEG HUDSON CAULFIELD CROQUET CLUB 9 Qualified
MADDIE STEEL CAULFIELD CROQUET CLUB 9 Qualified
ADAM BORENSZTAJN CAULFIELD CROQUET CLUB 8 Qualified
NICK SHARP CAULFIELD CROQUET CLUB 8 Qualified
ED SAVAGE CAULFIELD CROQUET CLUB 7 1 Remaining
NICHOLAS SZABO CAULFIELD CROQUET CLUB 7 1 Remaining
MEG HARRIS CAULFIELD CROQUET CLUB 6 2 Remaining
JULIA COWELL CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
HAN GREEN CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
CALLUM GRIFFIN CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
CELESTE RAYMENT CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
JACK SHAND CAULFIELD CROQUET CLUB 2 6 Remaining
RUBY BETTS CAULFIELD CROQUET CLUB 1 7 Remaining
PAT P CAULFIELD CROQUET CLUB 1 Disqualified
 
 
TOM BEDDISON NICK & CO 14 Qualified
NICK TETTEROO NICK & CO 14 Qualified
KELLY THOMAS NICK & CO 13 Qualified
JORDAN WILLIAMS NICK & CO 12 Qualified
JORDAN MIFSUD NICK & CO 10 Qualified
IMOGEN SMERDON NICK & CO 10 Qualified
ELLA RAPER NICK & CO 7 1 Remaining
BAYLEY MIFSUD NICK & CO 5 3 Remaining
JAMES ANDERSON NICK & CO 1 7 Remaining
RACHEL THOMAS NICK & CO 1 7 Remaining
 
 
DYLAN MONKS RIM ROCKETS 13 Qualified
LAUREN NEILSON RIM ROCKETS 13 Qualified
ALEXANDER STOKES RIM ROCKETS 11 Qualified
KATHERINE TWITE RIM ROCKETS 11 Qualified
LUCAS GREENALL RIM ROCKETS 10 Qualified
EMMA NEILSON RIM ROCKETS 10 Qualified
AARON LI RIM ROCKETS 9 Qualified
SAM RENTSCH RIM ROCKETS 3 5 Remaining
GRIFFIN SIASSIOS RIM ROCKETS 2 6 Remaining
 
 
BIANCA ARGYROPOULOS SHAZAM 14 Qualified
HAYDEN DE SILVA SHAZAM 14 Qualified
ANDREW MILLS SHAZAM 14 Qualified
CHRISTINA PHUONG SHAZAM 14 Qualified
MICHELLE MALONEY SHAZAM 12 Qualified
CAMERON DE SILVA SHAZAM 8 Qualified
JESSICA RAMSDEN SHAZAM 6 2 Remaining
CARLY DIPROSE SHAZAM 5 3 Remaining
PHOEBE GOODMAN SHAZAM 2 6 Remaining
 
 
OLIVIA ROGERS SOLWAY CHEDS 13 Qualified
PETER CAINE SOLWAY CHEDS 12 Qualified
REUBEN CAINE SOLWAY CHEDS 12 Qualified
PHOEBE MAUS SOLWAY CHEDS 12 Qualified
SAM MELBOURNE SOLWAY CHEDS 12 Qualified
RACHEL CAINE SOLWAY CHEDS 11 Qualified
BEN EDWARDS SOLWAY CHEDS 11 Qualified
HUGH O'DONNELL SOLWAY CHEDS 9 Qualified
EMILY GRANO SOLWAY CHEDS 5 3 Remaining
CARINA BOYLE SOLWAY CHEDS 3 5 Remaining
RIKI JUMA SOLWAY CHEDS 2 6 Remaining
DAVID JOHNS SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
SAMI MAUS SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
ISABEL VENTEIRI SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
 
 
QUINN MARTIN SONICS (11) 13 Qualified
KARL CAMERINO SONICS (11) 11 Qualified
DIANE KEMPEN SONICS (11) 11 Qualified
LIZ GROOM SONICS (11) 10 Qualified
TOKTAM MALAKSHAHI SONICS (11) 9 Qualified
SARAH BARRY SONICS (11) 7 1 Remaining
DEBBIE KASTELIC SONICS (11) 4 4 Remaining
AMBER GUY SONICS (11) 3 5 Remaining
REBECCA SMITH SONICS (11) 3 5 Remaining
STEPHANIE ALLAN SONICS (11) 2 6 Remaining
ASHLEY FEEHAN SONICS (11) 2 6 Remaining
EBONY ROBINSON SONICS (11) 2 Disqualified
ELISHA BOXALL SONICS (11) 1 7 Remaining
MATTHEW HARRISON SONICS (11) 1 7 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (11) 1 7 Remaining
BRIANNA ROBINSON SONICS (11) 1 Disqualified
CHRIS WYATT SONICS (11) 1 7 Remaining
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ SONICS (6) 14 Qualified
AHMAD NAJIM AMIRI SONICS (6) 14 Qualified
GITY AMIRI SONICS (6) 14 Qualified
JOSEPH GRAAN SONICS (6) 14 Qualified
MADURA RAJKUMAR SONICS (6) 13 Qualified
HOSNA AMIRI SONICS (6) 12 Qualified
ELLIE ROZENDORN SONICS (6) 7 1 Remaining
STEPH CURTIS SONICS (6) 4 4 Remaining
STEPHANIE TRAN SONICS (6) 4 4 Remaining
BEC PIGOTT SONICS (6) 3 5 Remaining
NICOLE DALZOTTO SONICS (6) 2 6 Remaining
GALINA GRINBERG SONICS (6) 2 6 Remaining
 
 
ABBIE JARRETT TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
MICHELLE SARGENT TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
GARY DAVIES GRIFFITH TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
MICHAEL GALGANI TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
GRACE KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
RUBY KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
ANDREW SEABROOK TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
ELLA PARSONS TIMBERWOLVES KATZ 11 Qualified
JAMES PRICE TIMBERWOLVES KATZ 9 Qualified
LEONEL FUNEZ TIMBERWOLVES KATZ 8 Qualified
BEN WILKINS TIMBERWOLVES KATZ 6 2 Remaining
CHELSEA IVES TIMBERWOLVES KATZ 2 6 Remaining