Qualification as at 22/09/2018
W18 MONDAY MEN - Section 09
Name Team Played Remaining
 
 
CHUNG CHIAH DREAM TIME 21 Qualified
ASHWIN SUBRAMANIAM DREAM TIME 21 Qualified
BRAD LARKINS DREAM TIME 20 Qualified
JORGE LAY DREAM TIME 18 Qualified
BRYAN LEE DREAM TIME 18 Qualified
RICKY WONG DREAM TIME 16 Qualified
JASON BROHIER DREAM TIME 13 Qualified
MONTAGUE JOACHIM DREAM TIME 8 Qualified
KHIN YONG ANDY CHAN DREAM TIME 5 3 Remaining
JONATHAN LEE DREAM TIME 5 3 Remaining
SAMIR AGHA DREAM TIME 3 5 Remaining
ROBERT ALFORD DREAM TIME 3 5 Remaining
ADAM GRECH DREAM TIME 3 5 Remaining
 
 
TRENT STEPHENSON EAST BURWOOD 21 Qualified
ROWAN TURNHAM EAST BURWOOD 20 Qualified
JOSH DELANEY EAST BURWOOD 19 Qualified
JASON KOTIS EAST BURWOOD 18 Qualified
MITCH WILSON EAST BURWOOD 17 Qualified
JOSH PERSSON EAST BURWOOD 16 Qualified
BEN PORTEOUS EAST BURWOOD 13 Qualified
NATHAN CLEMENTS EAST BURWOOD 5 3 Remaining
 
 
ADRIAN PHAN KLINGON 20 Qualified
PATRICE KOO KLINGON 19 Qualified
ALVIN LEUNG KLINGON 19 Qualified
MICHAEL LA KLINGON 18 Qualified
CHRIS LUONG KLINGON 18 Qualified
JASON WANG KLINGON 18 Qualified
PETER SUGIJA KLINGON 17 Qualified
ANDREW MAH KLINGON 13 Qualified
 
 
MATTHEW SMITH MIAMI VICE 21 Qualified
PATRICK TAYLOR MIAMI VICE 21 Qualified
DYLAN HILTON MIAMI VICE 19 Qualified
BRODY KANE MIAMI VICE 19 Qualified
SCOTT PATERSON MIAMI VICE 19 Qualified
KADE NIEMANN MIAMI VICE 18 Qualified
JAIMOND WHITCHER MIAMI VICE 16 Qualified
MATTHEW SCHWIEGER MIAMI VICE 4 4 Remaining
 
 
DAVID MEULENDIJKS RAPTORS 21 Qualified
MARTIN NEWMAN RAPTORS 20 Qualified
ANTHONY MEULENDIJKS RAPTORS 19 Qualified
MATHEW STEENVOORDEN RAPTORS 19 Qualified
CHRIS DOUGHERTY RAPTORS 18 Qualified
SEAN FOX RAPTORS 17 Qualified
DARCY McLENNAN RAPTORS 15 Qualified
MARCUS KOORN RAPTORS 13 Qualified
 
 
MICHAEL PERRIN SCHNETZ 16 Qualified
DANE MAWDSLEY SCHNETZ 15 Qualified
CHRIS PHILIP SCHNETZ 13 Qualified
TRAVIS HARRISON SCHNETZ 12 Qualified
SIONE SISIFA SCHNETZ 12 Qualified
TOMMY CERASO SCHNETZ 11 Qualified
TRENT ALLDAY SCHNETZ 10 Qualified
GIAN FLORES SCHNETZ 9 Qualified
ROBERT SOBIESIAK SCHNETZ 5 3 Remaining
LEONS ANSOS SCHNETZ 2 6 Remaining
FRANCIS DOWDLE SCHNETZ 1 7 Remaining
ETHAN SIMPSON SCHNETZ 1 7 Remaining
 
 
BRETT WALTON UNCLE DREW'D YOU 21 Qualified
ANDREW CAMERON UNCLE DREW'D YOU 20 Qualified
MATT THEOCHARI UNCLE DREW'D YOU 20 Qualified
BRETT HEWITT UNCLE DREW'D YOU 19 Qualified
NICK TSAPTSALIS UNCLE DREW'D YOU 17 Qualified
SEAN HEWITT UNCLE DREW'D YOU 16 Qualified
JULIAN SAFFIGNA UNCLE DREW'D YOU 13 Qualified
FRANK CHILA UNCLE DREW'D YOU 10 Qualified
SPENCER ROBERTS UNCLE DREW'D YOU 3 5 Remaining