Qualification as at 14/11/2018
W18 MONDAY MEN - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
BRADEN CAMERON COMBAT WOMBATS 20 Qualified
JAMIE CLARKE COMBAT WOMBATS 17 Qualified
SAM MELBOURNE COMBAT WOMBATS 17 Qualified
FRASER CAMERON COMBAT WOMBATS 15 Qualified
TOM GIRVAN COMBAT WOMBATS 14 Qualified
MITCHELL NEWTON COMBAT WOMBATS 12 Qualified
ADAM LOWNDES COMBAT WOMBATS 10 Qualified
CHRIS WILLIAMS COMBAT WOMBATS 10 Qualified
HARRISON WILSON COMBAT WOMBATS 8 Qualified
HUGH O'DONNELL COMBAT WOMBATS 6 2 Remaining
MATT BLENNERHASSETT COMBAT WOMBATS 5 3 Remaining
JACK MELBOURNE COMBAT WOMBATS 5 3 Remaining
 
 
CHRIS VAT FROOOOOGS 20 Qualified
JAYSON SMITH FROOOOOGS 18 Qualified
FAUZII CHAN FROOOOOGS 16 Qualified
SHUBH AGARWAL FROOOOOGS 15 Qualified
JAIS ELIMELECH FROOOOOGS 14 Qualified
NICK MITCHELL FROOOOOGS 11 Qualified
JACOB CANNOLD FROOOOOGS 10 Qualified
ALEX MAXWELL FROOOOOGS 10 Qualified
TENNY THOMSON FROOOOOGS 10 Qualified
AARON HARVEY FROOOOOGS 9 Qualified
FIL ANDREJUK FROOOOOGS 1 7 Remaining
IVERSON CHAN FROOOOOGS 1 Disqualified
INDRA P FROOOOOGS 1 Disqualified
ALED WJ FROOOOOGS 1 Disqualified
 
 
MATT MORGAN LIONS 21 Qualified
MITCH PALMER LIONS 19 Qualified
ALEX HOLDSWORTH LIONS 18 Qualified
DARREL OSIR LIONS 18 Qualified
JOHN KEUSGEN LIONS 17 Qualified
MACKENZIE ELLEM LIONS 16 Qualified
DAVID PARR LIONS 15 Qualified
MICHAEL IRVINE LIONS 14 Qualified
ASH WALLS LIONS 14 Qualified
 
 
LACHLAN KING MALVERN TIGERS SIBERIANS 21 Qualified
BRYCE MORTEN MALVERN TIGERS SIBERIANS 18 Qualified
RICK THOMAS MALVERN TIGERS SIBERIANS 18 Qualified
ALISTAIR PRICE MALVERN TIGERS SIBERIANS 17 Qualified
DOUG BLUE MALVERN TIGERS SIBERIANS 13 Qualified
ANDREW LOVERING MALVERN TIGERS SIBERIANS 13 Qualified
ROSS BURNEY MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
JOHN GEORGAKIS MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
MICHAEL CINCOTTA MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
TOM LOVELL MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
ROB PEEBLES MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
PETER RICHARDSON MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
BIEN SISON MALVERN TIGERS SIBERIANS 3 5 Remaining
DILHAN BALIC MALVERN TIGERS SIBERIANS 2 6 Remaining
 
 
MATTHEW DI PIETRO SKOC GREEN 21 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GREEN 21 Qualified
BEN CARROLL SKOC GREEN 19 Qualified
JACK CULLINAN SKOC GREEN 16 Qualified
JOSHUA INGPEN SKOC GREEN 16 Qualified
CHARLIE WOODS SKOC GREEN 16 Qualified
LACHLAN STORY SKOC GREEN 13 Qualified
ANTHONY HORTIS SKOC GREEN 12 Qualified
SAVERIO BONACCI SKOC GREEN 9 Qualified
 
 
STEPHEN HATZINIKOLAOU SLEEPING GIANTS 20 Qualified
SHANE STEPHENSON SLEEPING GIANTS 19 Qualified
DEAN PAPOULIS SLEEPING GIANTS 18 Qualified
PATRICK THOMPSON SLEEPING GIANTS 18 Qualified
VUK MILACIC SLEEPING GIANTS 15 Qualified
GRANT CARTWRIGHT SLEEPING GIANTS 14 Qualified
ANTHONY RIZZO SLEEPING GIANTS 12 Qualified
 
 
NICK ADAMAS WE PLAY BAD 9 Qualified
OWEN CHATELLER WE PLAY BAD 9 Qualified
ZANE MATHESON WE PLAY BAD 9 Qualified
DAN BLOK WE PLAY BAD 8 Qualified
MICHAEL CHAN WE PLAY BAD 8 Qualified
JARRED SUTTON WE PLAY BAD 8 Qualified
JOHN WALSH WE PLAY BAD 8 Qualified