Qualification as at 14/11/2018
W18 MONDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
JAMES FLEMING CGE 21 Qualified
BLAKE BRISKIN CGE 19 Qualified
JOSHUA WATERS CGE 18 Qualified
MITCH HOCKLEY CGE 17 Qualified
JOEL COUTURIER CGE 15 Qualified
NICK BATHMAN CGE 13 Qualified
VINCENT CROSS CGE 13 Qualified
BEN RYDER CGE 12 Qualified
DANIEL TSINTSIPER CGE 5 3 Remaining
WILLIAM FLEMING CGE 4 4 Remaining
LIAM ELLISON CGE 3 5 Remaining
JACK PETHAMPARAN CGE 2 6 Remaining
 
 
JOHN NGUYEN HEAD CRABS - WITHDRAWN 17 Qualified
BRENDAN SIMON HEAD CRABS - WITHDRAWN 17 Qualified
JAMES CURWOOD HEAD CRABS - WITHDRAWN 15 Qualified
JORDAN GASPARINI HEAD CRABS - WITHDRAWN 15 Qualified
JAMES TASIOPOLOUS HEAD CRABS - WITHDRAWN 14 Qualified
JOSH BENTLEY HEAD CRABS - WITHDRAWN 13 Qualified
JUSTIN YOUSSEF HEAD CRABS - WITHDRAWN 7 1 Remaining
 
 
MICHAEL MOXHAM LALOR KAIJU 21 Qualified
KHAN SHIN KAIJU 20 Qualified
GARY GOH KAIJU 19 Qualified
MARTIN WONG KAIJU 18 Qualified
NIKOLAS ROUMELIOTIS KAIJU 16 Qualified
STEVEN CHARLESON KAIJU 12 Qualified
JONATHAN LEE KAIJU 8 Qualified
KEN LEUNG KAIJU 7 Disqualified
LUKE BENSON KAIJU 4 4 Remaining
REMY WONG KAIJU 3 5 Remaining
AKASH D KAIJU 1 Disqualified
JACK FITZPATRICK KAIJU 1 7 Remaining
CASH MUDHOL KAIJU 1 Disqualified
KARIM HAMOUI KAIJU 0 8 Remaining
 
 
CALLUM FOAT RED ROCKETS 18 Qualified
TOM CHAMBERS RED ROCKETS 17 Qualified
JARRED O'DONOGHUE RED ROCKETS 17 Qualified
BRANDON McLAREN RED ROCKETS 15 Qualified
RHYLIE FOAT RED ROCKETS 14 Qualified
WILLIAM FULLER RED ROCKETS 6 2 Remaining
PETER SUTTERBY RED ROCKETS 6 2 Remaining
OLLIE WINNY RED ROCKETS 6 2 Remaining
TIM COOK RED ROCKETS 5 3 Remaining
NICK HART RED ROCKETS 4 4 Remaining
JACK B RED ROCKETS 1 Disqualified
WILL BOP RED ROCKETS 1 Disqualified
BOGDAN CHIRVASE RED ROCKETS 1 7 Remaining
SIMI S RED ROCKETS 1 Disqualified
WILL S RED ROCKETS 1 Disqualified
DANIEL TAN RED ROCKETS 1 7 Remaining
 
 
BENJAMIN SIMICISS SKOC GOLD 21 Qualified
LOCHLAN DOWN SKOC GOLD 20 Qualified
THOMAS HUGHES SKOC GOLD 20 Qualified
PATRICK MULQUINY SKOC GOLD 20 Qualified
BENJAMIN BOXER SKOC GOLD 17 Qualified
SAM BALFORTH SKOC GOLD 12 Qualified
JACK O'DEA SKOC GOLD 11 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GOLD 2 Disqualified
 
 
DAMIAN GRUBNIC SKOC SAINTS 20 Qualified
CURTIS LO SKOC SAINTS 20 Qualified
JAMES O'DWYER SKOC SAINTS 20 Qualified
IAN BIRCH SKOC SAINTS 19 Qualified
JONAH STEPHENSON SKOC SAINTS 19 Qualified
WILL BRYANT SKOC SAINTS 16 Qualified
WILL LANGTON SKOC SAINTS 16 Qualified
JACKSON RONCHI SKOC SAINTS 14 Qualified
THOMAS ANDRISKE SKOC SAINTS 13 Qualified
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ TRAP CITY 21 Qualified
DEAN TOHOVITIS TRAP CITY 21 Qualified
MATTHEW McCARTNEY TRAP CITY 19 Qualified
MATT IRWIN TRAP CITY 17 Qualified
JARROD DALZOTTO TRAP CITY 15 Qualified
ADAM JAFFE TRAP CITY 15 Qualified
SHAWN ANDREWS TRAP CITY 11 Qualified
GEOFFREY MARTIN TRAP CITY 5 3 Remaining
CALLUM DYER TRAP CITY 3 5 Remaining
MICHAEL ZUKIER TRAP CITY 3 5 Remaining