Qualification as at 20/07/2018
MONDAY MEN - Section 12
Name Team Played Remaining
 
 
TREVOR SALANDHA DUKE 2 DUKE 14 Qualified
LOUIE CHUSON DUKE 2 DUKE 13 Qualified
ROGER DIAZ DUKE 2 DUKE 13 Qualified
MARK SALANDHA DUKE 2 DUKE 13 Qualified
BRYAN LI DUKE 2 DUKE 12 Qualified
JAMES HUYNH DUKE 2 DUKE 11 Qualified
HERMAN LAI DUKE 2 DUKE 7 1 Remaining
 
 
MARK FORD HOLEX 14 Qualified
CHRIS KENNY HOLEX 14 Qualified
BEN ZWAR HOLEX 14 Qualified
MATTHEW CAMERON HOLEX 13 Qualified
JUSTIN LYONS HOLEX 13 Qualified
LIAN FOSTER HOLEX 10 Qualified
ADAM CLAIR HOLEX 8 Qualified
BRENTON HARRIS HOLEX 8 Qualified
NICK CONSTANTINE HOLEX 6 2 Remaining
JOSEPH CAMERON HOLEX 4 4 Remaining
 
 
STUART TENNISON LEMON PLEDGE 14 Qualified
NICHOLAS NEGREPONTIS LEMON PLEDGE 13 Qualified
BILLY PAPPAS LEMON PLEDGE 13 Qualified
KYE STEHR LEMON PLEDGE 13 Qualified
BRAYDEN STEHR LEMON PLEDGE 11 Qualified
DANIEL FAIFE LEMON PLEDGE 10 Qualified
TYLER STEHR LEMON PLEDGE 10 Qualified
ANDREW BLAZEVIC LEMON PLEDGE 9 Qualified
SAM MACDONALD LEMON PLEDGE 5 3 Remaining
JOE LAMPERD LEMON PLEDGE 4 4 Remaining
KRIS FAIFE LEMON PLEDGE 3 5 Remaining
ALEX NEGREPONTIS LEMON PLEDGE 1 Disqualified
 
 
BEN AJZNER MR SPARKLE 13 Qualified
YONI AJZNER MR SPARKLE 13 Qualified
MARK PASTOR MR SPARKLE 13 Qualified
DANNY GELMAN MR SPARKLE 12 Qualified
MARK LIPSHUTZ MR SPARKLE 12 Qualified
GAVIN MILNER MR SPARKLE 12 Qualified
GIL BENJAMIN MR SPARKLE 9 Qualified
LEON GOUZENFITER MR SPARKLE 2 6 Remaining
JORDAN TABAKMAN MR SPARKLE 2 6 Remaining
 
 
FRANCIS CORMICK T.N.T. 14 Qualified
DAVID McKAIL T.N.T. 13 Qualified
ROBERT KOLDEN T.N.T. 12 Qualified
ANTHONY CORMICK T.N.T. 11 Qualified
PATRICK HOGAN T.N.T. 11 Qualified
SHANE BUTLER T.N.T. 10 Qualified
NICK COLLINS T.N.T. 10 Qualified
JASON HECK T.N.T. 5 3 Remaining
EMANUEL ALARCON T.N.T. 2 6 Remaining
CALEB BAINBRIDGE T.N.T. 2 6 Remaining
TRISTAN BUGLER T.N.T. 2 6 Remaining
FRANCISCO LANG T.N.T. 1 7 Remaining
 
 
ADAM BENNETT WASABI LEMONGRASS 14 Qualified
LAWRENCE YAP WASABI LEMONGRASS 14 Qualified
JIA ZHENG WASABI LEMONGRASS 13 Qualified
DAVY HU WASABI LEMONGRASS 12 Qualified
JEREMY TRAN WASABI LEMONGRASS 12 Qualified
KEVIN YAP WASABI LEMONGRASS 12 Qualified
JULIAN ZHU WASABI LEMONGRASS 10 Qualified
 
 
JOSHUA DAVJAT WOMBO COMBO 14 Qualified
NICHOLAS DOUKELIS WOMBO COMBO 14 Qualified
CHRIS NORTHEY WOMBO COMBO 13 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 12 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 10 Qualified
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 9 Qualified
ANTHONY YOUNG WOMBO COMBO 9 Qualified
ANTHONY COE WOMBO COMBO 7 1 Remaining
JAMES RASSIAS WOMBO COMBO 5 3 Remaining