Qualification as at 19/09/2018
W18 MONDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
MATTHEW HARVEY A-TEAM 19 Qualified
MAX KOOYMAN HARDGE A-TEAM 18 Qualified
DAVID PETERS A-TEAM 17 Qualified
ZANE LEYDEN A-TEAM 14 Qualified
RICHARD CALLUS A-TEAM 13 Qualified
ANTHONY KARABATSOS A-TEAM 12 Qualified
TOM GERTLER A-TEAM 10 Qualified
ADRIAN SANTOS A-TEAM 9 Qualified
OSCAR PERRSON A-TEAM 8 Qualified
DARCY DANIELS A-TEAM 6 2 Remaining
BRYCE LEYDEN A-TEAM 6 2 Remaining
HUGH BAXTER A-TEAM 5 3 Remaining
EROL ULUKAYA A-TEAM 1 Disqualified
 
 
NICK BLOOMFIELD ALL BLACKS 19 Qualified
NICK MELENHORST ALL BLACKS 19 Qualified
RICHARD GEE ALL BLACKS 18 Qualified
SEAN PAULDING ALL BLACKS 18 Qualified
HAYDEN EPHRAUMS ALL BLACKS 17 Qualified
JOSH KEILY ALL BLACKS 17 Qualified
SIMON GEE ALL BLACKS 10 Qualified
BRAD LACIS ALL BLACKS 3 5 Remaining
TYSON BEATTIE ALL BLACKS 2 6 Remaining
DANIEL COHEN ALL BLACKS 1 7 Remaining
TOM MEL ALL BLACKS 1 Disqualified
 
 
TERRY GIFFARD ASHY HUSKIES 21 Qualified
LACHLAN ROBERTSON ASHY HUSKIES 21 Qualified
TIM ANGUS ASHY HUSKIES 20 Qualified
HAYDEN HANDLEY ASHY HUSKIES 20 Qualified
GEORDIE McCLELLAND ASHY HUSKIES 20 Qualified
MICHAEL ABBOTT ASHY HUSKIES 19 Qualified
NICK SCOTT ASHY HUSKIES 19 Qualified
JACK MARINO ASHY HUSKIES 18 Qualified
 
 
CARSTEN VON ARNIM BENCHWARMERS 21 Qualified
GOFRI WILSON BENCHWARMERS 21 Qualified
SEBASTIAN GOLDBY BENCHWARMERS 19 Qualified
AROK MADING BENCHWARMERS 19 Qualified
TOM BOTTRELL BENCHWARMERS 17 Qualified
ERIC SHANYGIN BENCHWARMERS 14 Qualified
MARD PADUA BENCHWARMERS 11 Qualified
DANIEL KINKELA BENCHWARMERS 10 Qualified
UMAIR NALEER BENCHWARMERS 4 4 Remaining
TERRANCE SWAYNE BENCHWARMERS 2 6 Remaining
 
 
ETHAN LARNACH RIM BURNERS 16 Qualified
BEN AOUKAR RIM BURNERS 15 Qualified
FRAZER COLE RIM BURNERS 15 Qualified
ZACH ROSE RIM BURNERS 15 Qualified
GABRIEL KAUFMANN RIM BURNERS 13 Qualified
TOM SOULTANAKIS RIM BURNERS 10 Qualified
LUKE SIST RIM BURNERS 5 3 Remaining
TAYLOR CULPEPPER RIM BURNERS 4 4 Remaining
XAVIER EVANS RIM BURNERS 4 4 Remaining
JOSH POROZNEY RIM BURNERS 3 5 Remaining
 
 
MARKO TRIFUNOVIC SPLASH 20 Qualified
MAX BAUN SPLASH 19 Qualified
JOSHUA NEGRI SPLASH 19 Qualified
NICK SHEPHERD SPLASH 19 Qualified
JOSH HISCOCK SPLASH 18 Qualified
SRDJAN SUMARAC SPLASH 18 Qualified
ZIVA IVANOV SPLASH 17 Qualified
MICHAEL SULLIVAN SPLASH 17 Qualified
BOJAN SUMARAC SPLASH 2 6 Remaining
 
 
CHRIS KIRTON ST BENEDICTS 20 Qualified
BEN TESORIERO ST BENEDICTS 20 Qualified
SAM MILLER ST BENEDICTS 17 Qualified
THOMAS CHAMBERS ST BENEDICTS 16 Qualified
JUSTIN KOOB ST BENEDICTS 16 Qualified
MAX PERTZEL ST BENEDICTS 16 Qualified
ANTHONY BARCA ST BENEDICTS 7 1 Remaining
LUKE BERTUCCI ST BENEDICTS 7 1 Remaining
JAMES TIMMS ST BENEDICTS 6 2 Remaining
MARK THAVA ST BENEDICTS 2 6 Remaining