Qualification as at 18/10/2018
W18 Tuesday Girls Under 14 - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
MILLI CLARK ASHY PANTHERS 14 Qualified
LORELEI CLARKE ASHY PANTHERS 14 Qualified
AVA BUI ASHY PANTHERS 13 Qualified
YASMIN BUI ASHY PANTHERS 13 Qualified
EMILLE MICHAUD ASHY PANTHERS 12 Qualified
EVA NOLAN ASHY PANTHERS 12 Qualified
ISABELLA OLIVER ASHY PANTHERS 12 Qualified
JASMINE ARDERN ASHY PANTHERS 7 Qualified
 
 
JEMIMA HOLDER DARLING PARK PIRANHAS 14 Qualified
TIANA KOCOLIS DARLING PARK PIRANHAS 13 Qualified
AIMEE McPHEE DARLING PARK PIRANHAS 13 Qualified
ELLIE KEMP DARLING PARK PIRANHAS 11 Qualified
EMILY CHAN DARLING PARK PIRANHAS 10 Qualified
SASHA JONES DARLING PARK PIRANHAS 9 Qualified
CHARLEAH NISBET OSBORNE DARLING PARK PIRANHAS 9 Qualified
HARRIET DUPEROUZEL DARLING PARK PIRANHAS 6 Qualified
ALEXANDRA COUTSODIMITROPOULOS DARLING PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
CHLOE MOON DARLING PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
LILY WENK DARLING PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
HANNAH MOON DARLING PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
MADISON SZEREDI GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 14 Qualified
NIAMH CRAVEN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 13 Qualified
ALANNAH JESSEN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 13 Qualified
CATE GEORGELIN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 12 Qualified
AMY HUGHES GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 12 Qualified
ANNABEL SAUNDERS GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 12 Qualified
JESSICA HUGHES GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 10 Qualified
ZOE FREEMANTLE GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 3 2 Remaining
ALEXANDRA MOORE GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 3 2 Remaining
 
 
MILLI LASKY MALVERN TIGERS (WHITE) 13 Qualified
LOUISA LONGO MALVERN TIGERS (WHITE) 13 Qualified
RUBY WALSH MALVERN TIGERS (WHITE) 13 Qualified
MATISSE EABRY MALVERN TIGERS (WHITE) 12 Qualified
TALLULAH EABRY MALVERN TIGERS (WHITE) 12 Qualified
FRANCESCA SKEPPER MALVERN TIGERS (WHITE) 12 Qualified
PHILLIPA MALLICK MALVERN TIGERS (WHITE) 11 Qualified
NICOLA O'KEEFE MALVERN TIGERS (WHITE) 9 Qualified
ALEX TARRARAN MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
AMELIA SKEPPER MALVERN TIGERS (WHITE) 5 Qualified
 
 
MILA HABERFIELD MALVERN TIGERS (YELLOW) 14 Qualified
MADELEINE LAWRENCE MALVERN TIGERS (YELLOW) 14 Qualified
BIANCA LIDANO MALVERN TIGERS (YELLOW) 14 Qualified
AMISHA RUSSELL MALVERN TIGERS (YELLOW) 14 Qualified
ANNABEL McCORMACK MALVERN TIGERS (YELLOW) 13 Qualified
CHARLOTTE DAWSON MALVERN TIGERS (YELLOW) 12 Qualified
ELLA GRANT MALVERN TIGERS (YELLOW) 11 Qualified
CLEA ROBINSON MALVERN TIGERS (YELLOW) 11 Qualified
LILY RITSON MORRISON MALVERN TIGERS (YELLOW) 8 Qualified
 
 
LEXIE PATIENCE SOLWAY PUMAS 14 Qualified
ALANNAH WATERS SOLWAY PUMAS 14 Qualified
ISABELLA GOODWIN SOLWAY PUMAS 13 Qualified
AMALI HAWKINS SOLWAY PUMAS 13 Qualified
CHARLOTTE JENNINGS SOLWAY PUMAS 13 Qualified
ALISON McLELLAN SOLWAY PUMAS 13 Qualified
SARAH ABUSAH SOLWAY PUMAS 12 Qualified
SASHA SAHELY SOLWAY PUMAS 11 Qualified
ELLA WATERS SOLWAY PUMAS 3 2 Remaining
 
 
REBECCA McAULEY SOLWAY REBELS 14 Qualified
CASSANDRA MENEGOLA SOLWAY REBELS 14 Qualified
TULLY O'HAIRE SOLWAY REBELS 14 Qualified
HANNAH PETTENON SOLWAY REBELS 14 Qualified
AMY GRATION SOLWAY REBELS 13 Qualified
CHLOE MATHIAS SOLWAY REBELS 13 Qualified
ABBEY VICINO SOLWAY REBELS 11 Qualified
OLIVIA DUNNING SOLWAY REBELS 6 Qualified
MOLLY CONQUEST SOLWAY REBELS 1 4 Remaining
AMELIE MENEGOLA SOLWAY REBELS 1 4 Remaining
GABRIELLE MENEGOLA SOLWAY REBELS 0 5 Remaining