Qualification as at 18/08/2018
Sunday Juniors Under 18 - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
HENRY DE BONO EAST ST KILDA PIRANHAS 9 Qualified
JOSHUA KESSELL EAST ST KILDA PIRANHAS 9 Qualified
LUCAS LU EAST ST KILDA PIRANHAS 9 Qualified
WILLIAM FLEMING EAST ST KILDA PIRANHAS 8 Qualified
THOMAS LIDGERWOOD EAST ST KILDA PIRANHAS 7 Qualified
JOSEPH MANOLITSAS EAST ST KILDA PIRANHAS 7 Qualified
Nathaniel Walters EAST ST KILDA PIRANHAS 5 Qualified
KYA AUSTIN EAST ST KILDA PIRANHAS 1 4 Remaining
GEORGE DE BONO EAST ST KILDA PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
BENJAMIN ABRAHAMS GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
CAMERON FUREY GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
BEN JEFFERSON GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
JAMES NANKERVIS GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
CHARLIE ORR GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
LEVI JESSEN FENNELL GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 8 Qualified
Zack Jowett GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 8 Qualified
NOAH MOODY GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 7 Qualified
ANGUS FREEMANTLE GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 2 3 Remaining
FINN JESSEN GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 2 3 Remaining
 
 
LIAM CURRIE GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 9 Qualified
TOM HILL GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 9 Qualified
BILLY PINCHBECK GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 9 Qualified
MAX PINCHBECK GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 8 Qualified
WILL COOPER GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 7 Qualified
LACHLAN SCHWARZ GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 7 Qualified
BEN HILL GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 5 Qualified
Max Cooper GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 1 4 Remaining
QUINN SCHWARZ GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 1 4 Remaining
 
 
NICHOLAS EDMONDS LANDCOX PARK PIRANHAS 7 Qualified
FRASER HICKS LANDCOX PARK PIRANHAS 7 Qualified
CALVIN POOL LANDCOX PARK PIRANHAS 7 Qualified
BRECK ROBERTS LANDCOX PARK PIRANHAS 7 Qualified
CHARLIE WILKINSON LANDCOX PARK PIRANHAS 7 Qualified
TEAGAN VUN LANDCOX PARK PIRANHAS 6 Qualified
JACK STEWART LANDCOX PARK PIRANHAS 4 1 Remaining
LACHLAN HARRIS LANDCOX PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
ARCHIE LOWE LANDCOX PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
LUCA POOL LANDCOX PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
CHARLIE SLACK LANDCOX PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
 
 
MATTHEW SCHWEIGERT MALVERN TIGERS (RED) 9 Qualified
BEN FOWLER MALVERN TIGERS (RED) 8 Qualified
LAWRENCE O'BRIEN MALVERN TIGERS (RED) 8 Qualified
DYLAN TOMLINSON MALVERN TIGERS (RED) 8 Qualified
RYAN PRITCHARD MALVERN TIGERS (RED) 7 Qualified
LACHLAN McCURDY MALVERN TIGERS (RED) 6 Qualified
BILL SHARP MALVERN TIGERS (RED) 6 Qualified
ANDREJ VORONCOV MALVERN TIGERS (RED) 6 Qualified
WIL-HENRY SWIRE MALVERN TIGERS (RED) 1 4 Remaining
 
 
EMILY DUNNING SOLWAY MAGIC 9 Qualified
SIMON HAYES SOLWAY MAGIC 9 Qualified
JACK MAKEHAM SOLWAY MAGIC 9 Qualified
CHLOE CRANAGE SOLWAY MAGIC 8 Qualified
ALEX HAMLYN SOLWAY MAGIC 8 Qualified
MEG EKINS SOLWAY MAGIC 7 Qualified
BENNETT HOLMES SOLWAY MAGIC 7 Qualified
ELISE THURMAN SOLWAY MAGIC 6 Qualified
CHARLIE DUNNING SOLWAY MAGIC 2 3 Remaining
JOE HUNT SOLWAY MAGIC 1 4 Remaining
 
 
NATHAN SALMON SOLWAY WOLVERINES 9 Qualified
TIMOTHY SALLMANN SOLWAY WOLVERINES 8 Qualified
JACKSON SEMMENS SOLWAY WOLVERINES 8 Qualified
MITCHELL TEIWES SOLWAY WOLVERINES 8 Qualified
CHRISTOPHER CLAYTON SOLWAY WOLVERINES 7 Qualified
JAYSON COOKE SOLWAY WOLVERINES 7 Qualified
BAILEY METZELING SOLWAY WOLVERINES 3 2 Remaining
BEN NASON SOLWAY WOLVERINES 2 3 Remaining
HARRISON BOOTHEY SOLWAY WOLVERINES 1 4 Remaining
KALLISTA SELKIRK SOLWAY WOLVERINES 1 4 Remaining
 
 
THOMAS CHO TIMBERWOLVES MAGIC 9 Qualified
WILLIAM HUANG TIMBERWOLVES MAGIC 9 Qualified
LEO LI TIMBERWOLVES MAGIC 9 Qualified
JAMES ZHANG TIMBERWOLVES MAGIC 9 Qualified
HUON HOWARD TIMBERWOLVES MAGIC 8 Qualified
LUKE HOWARD TIMBERWOLVES MAGIC 8 Qualified
AJANTH (AJ) PAALENDRA TIMBERWOLVES MAGIC 8 Qualified
HUGH PAYNTER TIMBERWOLVES MAGIC 7 Qualified
BILL CHIEM TIMBERWOLVES MAGIC 5 Qualified