Qualification as at 18/08/2018
Sunday Juniors Under 16 - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
THOMAS BURGESS COMETS MAVERICKS 9 Qualified
CODY DUNSTAN COMETS MAVERICKS 9 Qualified
KEVIN JIANG COMETS MAVERICKS 9 Qualified
SAM SRIVATSA COMETS MAVERICKS 9 Qualified
NEHA BANADAR COMETS MAVERICKS 8 Qualified
NAVEEN SELLATHURAI COMETS MAVERICKS 8 Qualified
BENJAMIN SEERS COMETS MAVERICKS 7 Qualified
CHITHI GUNATILAKE COMETS MAVERICKS 3 2 Remaining
 
 
Nic Chrisomalidis GLEN EIRA PIRANHAS 8 Qualified
JACK RUSSO GLEN EIRA PIRANHAS 8 Qualified
BEN DAVIS GLEN EIRA PIRANHAS 7 Qualified
THOMAS MORGANTI GLEN EIRA PIRANHAS 7 Qualified
ANDREW OURANIOS GLEN EIRA PIRANHAS 7 Qualified
JAMES STONIER WATSON GLEN EIRA PIRANHAS 4 1 Remaining
LEO KAMPF GLEN EIRA PIRANHAS 2 3 Remaining
YIANNI KYRITSIS GLEN EIRA PIRANHAS 2 3 Remaining
EDWARD MORGANTI GLEN EIRA PIRANHAS 2 3 Remaining
LIAM ROBERTSON GLEN EIRA PIRANHAS 1 4 Remaining
FRASER STORIE GLEN EIRA PIRANHAS 1 4 Remaining
LACHIE HARTUNG GLEN EIRA PIRANHAS 0 5 Remaining
YANNICK POOL GLEN EIRA PIRANHAS 0 5 Remaining
XAVIER BAMERT GLEN EIRA PIRANHAS 0 5 Remaining
KAREEM NAJJAR GLEN EIRA PIRANHAS 0 5 Remaining
Leo Vankampf GLEN EIRA PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
JUSTIN CHAO GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
IFAZ FAROOK GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
EVAN HU GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
JASON JIN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
PAWAN MASHRU GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
Arjun Rajesh GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 8 Qualified
PAUL WEN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 8 Qualified
 
 
George Hanna HOMENETMEN 8 Qualified
ANDRE KERDOKIAN HOMENETMEN 8 Qualified
JOHNNY TAVITIAN HOMENETMEN 8 Qualified
KEENAN HAAGEN HOMENETMEN 7 Qualified
RALPH NOUV HOMENETMEN 7 Qualified
TRO HAIRIGIAN HOMENETMEN 6 Qualified
AVO MEGIDICHIAN HOMENETMEN 6 Qualified
CONNOR ADOMIAN HOMENETMEN 1 4 Remaining
Rostom Kasadjian HOMENETMEN 1 4 Remaining
HAIG KARABAJAKIAN HOMENETMEN 0 5 Remaining
KASBAR AKOB HOMENETMEN 0 5 Remaining
Hampar Annayan HOMENETMEN 0 5 Remaining
HRAG KIOSK HOMENETMEN 0 5 Remaining
 
 
NICHOLAS HERSHAN MACCABI GIANTS 9 Qualified
ADAM PINCUS MACCABI GIANTS 9 Qualified
KYLE ISRAEL MACCABI GIANTS 8 Qualified
JORDON LIPSZYC MACCABI GIANTS 8 Qualified
Mitch Weller MACCABI GIANTS 8 Qualified
ALON BERENSTEIN MACCABI GIANTS 7 Qualified
NATHAN BICKFORD MACCABI GIANTS 6 Qualified
SAMUEL MARTON MACCABI GIANTS 5 Qualified
JESSE RAWACK MACCABI GIANTS 1 4 Remaining
 
 
JONAH KATRANSKI MACCABI HAWKS 9 Qualified
Declan Joseph MACCABI HAWKS 8 Qualified
Eyal Paltin-Eliahu MACCABI HAWKS 8 Qualified
Rom Fridman MACCABI HAWKS 7 Qualified
Jonah Feiglin MACCABI HAWKS 6 Qualified
ADAM GORDAN MACCABI HAWKS 5 Qualified
Zac Maidenberg MACCABI HAWKS 5 Qualified
OLIVER JOSEPH MACCABI HAWKS 4 1 Remaining
KAI YAFFE MACCABI HAWKS 3 2 Remaining
BENJI LIPSHUT MACCABI HAWKS 2 3 Remaining
GUY CHALFON MACCABI HAWKS 1 4 Remaining
COBY GUNN MACCABI HAWKS 0 5 Remaining
JONNY BECHLER MACCABI HAWKS 0 5 Remaining
 
 
JOSHUA ROBINSON MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
JACK LENNON MALVERN TIGERS (WHITE) 7 Qualified
JORDAN PSOMAS MALVERN TIGERS (WHITE) 7 Qualified
PIPER SWEENEY-JOHNSTON MALVERN TIGERS (WHITE) 7 Qualified
MAX FINLAYSON MALVERN TIGERS (WHITE) 6 Qualified
ALYSSA GOWIE MALVERN TIGERS (WHITE) 6 Qualified
BENJAMIN ROMEO MALVERN TIGERS (WHITE) 6 Qualified
HARRISON TROTTER MALVERN TIGERS (WHITE) 6 Qualified
MAX ARMSTRONG MALVERN TIGERS (WHITE) 4 1 Remaining
 
 
MATTHEW JACOB SOLWAY MAVERICKS 9 Qualified
FRANCIS PHILLIPS SOLWAY MAVERICKS 9 Qualified
LACHLAN CONNOLLY SOLWAY MAVERICKS 8 Qualified
RYAN MALLAMPATI SOLWAY MAVERICKS 8 Qualified
MASON MINEUR SOLWAY MAVERICKS 8 Qualified
JOSH SALMON SOLWAY MAVERICKS 8 Qualified
LACHLAN DICKER SOLWAY MAVERICKS 5 Qualified
ELIJAH KUNE SOLWAY MAVERICKS 4 1 Remaining
HAYDEN McELHOLUM SOLWAY MAVERICKS 3 2 Remaining
 
 
MARIE TIMMS SOLWAY WARRIORS 9 Qualified
HARRISON BOOTHEY SOLWAY WARRIORS 8 Qualified
SOPHIE ELUSTONDO SOLWAY WARRIORS 8 Qualified
KALLISTA SELKIRK SOLWAY WARRIORS 8 Qualified
GABRIELLE PETTENON SOLWAY WARRIORS 7 Qualified
BENJAMIN SELKIRK SOLWAY WARRIORS 7 Qualified
BENJAMIN TRICARICO SOLWAY WARRIORS 6 Qualified
RILEY RANKIN SOLWAY WARRIORS 3 2 Remaining
HARRISON ELUSTONDO SOLWAY WARRIORS 2 3 Remaining
JEREMY BOURKE SOLWAY WARRIORS 1 4 Remaining
NATE SHERIDAN SOLWAY WARRIORS 1 4 Remaining
ZACK THURMAN SOLWAY WARRIORS 1 4 Remaining
 
 
MAX SHELTON TIMBERWOLVES GLADIATORS 9 Qualified
DANIEL TRAN TIMBERWOLVES GLADIATORS 9 Qualified
NOAH GOLDBY TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
BAILEY MONEA TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
LYNN NG TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
SEAN NG TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
EDWIN NGUYEN TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
KEVIN ZHANG TIMBERWOLVES GLADIATORS 8 Qualified
MATHEW LAM PO YUEN TIMBERWOLVES GLADIATORS 7 Qualified
ZACHARY AITKEN TIMBERWOLVES GLADIATORS 0 5 Remaining