Qualification as at 18/08/2018
Sunday Juniors Under 16 - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
PRATHAM BANADAR COMETS CELTICS 9 Qualified
MINUPA DE SILVA COMETS CELTICS 9 Qualified
AIDAN KEMP COMETS CELTICS 9 Qualified
KOVID JAYASURIYA COMETS CELTICS 7 Qualified
VIDURA RANASINGHE COMETS CELTICS 7 Qualified
MATTHEW MARINO COMETS CELTICS 6 Qualified
Sky Xu COMETS CELTICS 5 Qualified
William Li COMETS CELTICS 4 1 Remaining
 
 
CHARLIE GRONOW HEYWOOD PARK PIRANHAS 6 Qualified
Tom Holt HEYWOOD PARK PIRANHAS 6 Qualified
FRASER STORIE HEYWOOD PARK PIRANHAS 6 Qualified
TIM McLEAN HEYWOOD PARK PIRANHAS 5 Qualified
TOM NOWICKI HEYWOOD PARK PIRANHAS 5 Qualified
LUCA POOL HEYWOOD PARK PIRANHAS 5 Qualified
YANNICK POOL HEYWOOD PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
ISAAC BIGAIGNON HEYWOOD PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
FINN CAHILL HEYWOOD PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
CHARLIE SLACK HEYWOOD PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
TIM PAXINOS HEYWOOD PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
ADRIAN CHRISTOFIDIS HEYWOOD PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
WILL HUTCHINS HEYWOOD PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
Zac Bigaignon HEYWOOD PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
JORDAN JAFFE MACCABI EAGLES 9 Qualified
Benji Malkinson MACCABI EAGLES 9 Qualified
ZAC WELLER MACCABI EAGLES 9 Qualified
CHARLES GLADSTONE MACCABI EAGLES 8 Qualified
JACK DAVIS MACCABI EAGLES 7 Qualified
BRAYDEN LUSTIG MACCABI EAGLES 7 Qualified
NEAL SYMONS MACCABI EAGLES 7 Qualified
ADAM COHEN EINI MACCABI EAGLES 6 Qualified
JONNY BECHLER MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
COBY GUNN MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
TYE MARABEL-WHITBURN MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
 
 
DEAN KAMINARIS MALVERN TIGERS (YELLOW) 9 Qualified
LACHLAN WONG MALVERN TIGERS (YELLOW) 9 Qualified
CAMPBELL CORRIGAN MALVERN TIGERS (YELLOW) 8 Qualified
WILL DERBYSHIRE MALVERN TIGERS (YELLOW) 8 Qualified
WILLIAM KEARNEY MALVERN TIGERS (YELLOW) 8 Qualified
TOM McLENNAN MALVERN TIGERS (YELLOW) 7 Qualified
SAM NANKERVIS MALVERN TIGERS (YELLOW) 7 Qualified
OLIVER SCALZO MALVERN TIGERS (YELLOW) 6 Qualified
XAVIER MOLINO MALVERN TIGERS (YELLOW) 1 4 Remaining
 
 
NOAH HOWARD SOLWAY BLADES 9 Qualified
AAGAM JAIN SOLWAY BLADES 8 Qualified
DARCY JEMMETT SOLWAY BLADES 8 Qualified
JORDAN WOODS SOLWAY BLADES 8 Qualified
BLAKE LAWSON SOLWAY BLADES 7 Qualified
JACK LIVENS SOLWAY BLADES 7 Qualified
BEN O'HAIRE SOLWAY BLADES 7 Qualified
DANIEL YANNICOS SOLWAY BLADES 5 Qualified
HUNTER HOWARD SOLWAY BLADES 4 1 Remaining
 
 
SEBASTIEN MAMOTTE TIMBERWOLVES EAGLES 9 Qualified
RUBEN HANCE TIMBERWOLVES EAGLES 8 Qualified
JOHN WILLIAMS TIMBERWOLVES EAGLES 7 Qualified
BRUCE CHEN TIMBERWOLVES EAGLES 6 Qualified
SHROYO SHAMSUDDIN TIMBERWOLVES EAGLES 6 Qualified
KI DONOVAN TIMBERWOLVES EAGLES 5 Qualified
LUKE HANNEBURY TIMBERWOLVES EAGLES 4 1 Remaining
Dylan Young TIMBERWOLVES EAGLES 4 1 Remaining
JUSTIN LAM TIMBERWOLVES EAGLES 3 2 Remaining
RYAN McCREA TIMBERWOLVES EAGLES 2 3 Remaining
EDWIN NGUYEN TIMBERWOLVES EAGLES 1 4 Remaining
ELISE VAN DER ZWEEP TIMBERWOLVES EAGLES 0 5 Remaining
 
 
JAYME BARON WAV J CREW 2 8 Qualified
JAYME DZIENCIOL WAV J CREW 2 8 Qualified
JOSHUA ROTSTIEN WAV J CREW 2 8 Qualified
ADEN KATZ WAV J CREW 2 7 Qualified
DION KLOOGER WAV J CREW 2 7 Qualified
NATHAN MITSEL WAV J CREW 2 7 Qualified
COBY FELBEL WAV J CREW 2 6 Qualified
JESSE EHRLICH WAV J CREW 2 4 1 Remaining
SPENCER BRADY WAV J CREW 2 1 4 Remaining
JAMIE RAJCH WAV J CREW 2 1 4 Remaining
Jysyn Vogal WAV J CREW 2 1 4 Remaining
GIL KRAS WAV J CREW 2 0 5 Remaining
JONAH BERMAN WAV J CREW 2 0 5 Remaining