Qualification as at 18/10/2018
W18 Sunday Juniors Under 16 - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
CHARLIE FOX HEDGELEY DENE PIRANHAS 11 Qualified
RICHARD SAMMELLS HEDGELEY DENE PIRANHAS 10 Qualified
JOSEPH PRIEDE HEDGELEY DENE PIRANHAS 8 Qualified
Buster Wyzenbeek HEDGELEY DENE PIRANHAS 8 Qualified
MARCUS CHOW HEDGELEY DENE PIRANHAS 7 Qualified
Zac Karagiannakis HEDGELEY DENE PIRANHAS 7 Qualified
Will Molnar HEDGELEY DENE PIRANHAS 7 Qualified
OSCAR FOX HEDGELEY DENE PIRANHAS 4 1 Remaining
JOE RALPH HEDGELEY DENE PIRANHAS 1 4 Remaining
DIGBY WALTER HEDGELEY DENE PIRANHAS 1 4 Remaining
MICHAEL KANTANIS HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
MIA COWAN HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
JAMES KNOWLES HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
GRACE KANTANIS HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
ZACHARY KNOWLES HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
PATRICK BANNISTER HEDGELEY DENE PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
Charlie Efron MACCABI CHARGERS 12 Qualified
ZAC NISSAN MACCABI CHARGERS 12 Qualified
JOSHUA RUDZKI MACCABI CHARGERS 12 Qualified
JORDAN ENGEL MACCABI CHARGERS 11 Qualified
ETHAN LEWIN MACCABI CHARGERS 11 Qualified
MATTHEW PEKER MACCABI CHARGERS 11 Qualified
MITCHELL SHARP MACCABI CHARGERS 11 Qualified
 
 
LACHLAN DURRA MACCABI DUCKS 11 Qualified
GUY FAIMAN MACCABI DUCKS 11 Qualified
SAM GANDLER MACCABI DUCKS 11 Qualified
RYAN LIBERMAN MACCABI DUCKS 11 Qualified
ELIJAH MILLS MACCABI DUCKS 11 Qualified
SONNY MORRIS MACCABI DUCKS 11 Qualified
LIAM HAREL MACCABI DUCKS 10 Qualified
NATHAN LENGA MACCABI DUCKS 7 Qualified
ELI SEGMAN MACCABI DUCKS 2 3 Remaining
Ethan Cohen MACCABI DUCKS 1 4 Remaining
COBY GUNN MACCABI DUCKS 1 4 Remaining
 
 
ARI FADIDA MALVERN TIGERS (RED) 12 Qualified
JAMIE GOUGH MALVERN TIGERS (RED) 12 Qualified
VICTORIA POULOS MALVERN TIGERS (RED) 12 Qualified
GRACE LISBON MALVERN TIGERS (RED) 11 Qualified
SAM NOONAN MALVERN TIGERS (RED) 11 Qualified
NICHOLAS POZZI MALVERN TIGERS (RED) 9 Qualified
OSCAR SCHWAB MALVERN TIGERS (RED) 9 Qualified
ANGUS WYER MALVERN TIGERS (RED) 9 Qualified
ANDREJ VORONCOV MALVERN TIGERS (RED) 2 3 Remaining
 
 
HUGH FOSTER SOLWAY LIONS 12 Qualified
WILL STONE SOLWAY LIONS 12 Qualified
CHARLES HERMAN SOLWAY LIONS 9 Qualified
DENG DENG SOLWAY LIONS 7 Qualified
TOBY EBERBACH SOLWAY LIONS 7 Qualified
LUKAS MEYER SOLWAY LIONS 7 Qualified
CALLUM THORPE SOLWAY LIONS 6 Qualified
HUDSON RYAN SOLWAY LIONS 5 Qualified
JULIAN NOSIARA SOLWAY LIONS 4 1 Remaining
THOMAS DOOLAN SOLWAY LIONS 3 2 Remaining
RYAN EDMONDS SOLWAY LIONS 2 3 Remaining
SEBASTIAN SPITTLE SOLWAY LIONS 2 3 Remaining
ARTAN WALKER SOLWAY LIONS 2 3 Remaining
 
 
TAKI DENG SPRINGVALE PIRANHAS 11 Qualified
MIN EUNG SPRINGVALE PIRANHAS 11 Qualified
Wal Deng SPRINGVALE PIRANHAS 10 Qualified
KUETH GOLONG SPRINGVALE PIRANHAS 10 Qualified
DAVID AMUM SPRINGVALE PIRANHAS 9 Qualified
Lukas Tsirigotis SPRINGVALE PIRANHAS 9 Qualified
Titchiang Kun SPRINGVALE PIRANHAS 7 Qualified
Ethan Whelan SPRINGVALE PIRANHAS 7 Qualified
Kevin Gany SPRINGVALE PIRANHAS 2 3 Remaining
FOGI OBAI SPRINGVALE PIRANHAS 2 3 Remaining
KUICH GATWECH CHOL SPRINGVALE PIRANHAS 1 4 Remaining
LIAM ROBERTSON SPRINGVALE PIRANHAS 1 4 Remaining
Paul Wella SPRINGVALE PIRANHAS 1 4 Remaining
HAYDEN SHAW SPRINGVALE PIRANHAS 0 5 Remaining
DANIEL ADOR SPRINGVALE PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
COOPER THATCHER TIMBERWOLVES HUSTLERS 12 Qualified
THOMAS DIMITRAKOPOULOS TIMBERWOLVES HUSTLERS 10 Qualified
JACK NENOS TIMBERWOLVES HUSTLERS 10 Qualified
TONY HE TIMBERWOLVES HUSTLERS 9 Qualified
PATRICK JOHNSTON TIMBERWOLVES HUSTLERS 9 Qualified
ADAM MEE TIMBERWOLVES HUSTLERS 9 Qualified
ANDY NG TIMBERWOLVES HUSTLERS 9 Qualified
ZACHARY AITKEN TIMBERWOLVES HUSTLERS 2 3 Remaining
ISAAC JOHNSON TIMBERWOLVES HUSTLERS 2 3 Remaining
JAMES LEE TIMBERWOLVES HUSTLERS 2 3 Remaining
PANDELIS ANTONOPOULOS TIMBERWOLVES HUSTLERS 1 4 Remaining
Cameron Reeve TIMBERWOLVES HUSTLERS 1 4 Remaining
FINN VAN DER ZWEEP TIMBERWOLVES HUSTLERS 1 4 Remaining
SAMUEL VAYENAS TIMBERWOLVES HUSTLERS 1 4 Remaining
 
 
ETHAN ZUFI WAV J CREW 12 Qualified
EDDEN ZOHAR WAV J CREW 11 Qualified
CHARLIE GANSKY WAV J CREW 10 Qualified
LACHLAN PORT WAV J CREW 9 Qualified
TORREN ZOHAR WAV J CREW 9 Qualified
Tom Raviv WAV J CREW 5 Qualified
SAMUEL ROSEN WAV J CREW 5 Qualified
JESSE EHRLICH WAV J CREW 3 2 Remaining
KOBE GOLD WAV J CREW 2 3 Remaining
Ethan Cohen WAV J CREW 1 4 Remaining
JO GANSKY WAV J CREW 1 4 Remaining
Aron Welis WAV J CREW 1 4 Remaining
JASON ZUFI WAV J CREW 1 4 Remaining
DECLAN SAVAGE WAV J CREW 0 5 Remaining
Leah Steinberg WAV J CREW 0 5 Remaining