Qualification as at 12/12/2018
W18 Saturday Juniors Under 14 - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
BEN ADAMS ASHY WOLVES 12 Qualified
CHARLIE KING ASHY WOLVES 12 Qualified
LIAM O'HARA ASHY WOLVES 12 Qualified
Thomas Bellier ASHY WOLVES 10 Qualified
BAILEY HUNTER ASHY WOLVES 10 Qualified
ASHER RONALDS ASHY WOLVES 9 Qualified
Moumal Al-Saady ASHY WOLVES 8 Qualified
MAX GUTHRIE ASHY WOLVES 8 Qualified
JAMIE BLACKMAN ASHY WOLVES 1 4 Remaining
EDWARD BLAMEY ASHY WOLVES 1 4 Remaining
PATRICK MILLER ASHY WOLVES 1 4 Remaining
NICHOLAS BANJAC ASHY WOLVES 0 5 Remaining
 
 
JEYHAN OZTURK GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 12 Qualified
THOMAS MARTIN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 11 Qualified
LUKE MASON GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 11 Qualified
PERI MASTORIS GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 11 Qualified
NOAH VANDERSTEEN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 11 Qualified
SAMANTHA GUNTHER GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 10 Qualified
ARYAN REDDY GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
OLIVIA KINGSTON GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 7 Qualified
 
 
DEAN ALLEN MACCABI EAGLES 11 Qualified
RAPHI GREEN MACCABI EAGLES 11 Qualified
MAX HARRIS MACCABI EAGLES 11 Qualified
NOAH KRANZ MACCABI EAGLES 11 Qualified
JESSE RAWACK MACCABI EAGLES 11 Qualified
RILEY DAHAN MACCABI EAGLES 9 Qualified
TOBY SMORGON MACCABI EAGLES 8 Qualified
COREY WASBUTZKI MACCABI EAGLES 8 Qualified
ELIJAH BUSH MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
ZAK HARRIS MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
EIDEN PITT MACCABI EAGLES 1 4 Remaining
 
 
HUGO CHAND MALVERN TIGERS (YELLOW) 11 Qualified
EDDIE GOUGH MALVERN TIGERS (YELLOW) 11 Qualified
MYLES NISBET MALVERN TIGERS (YELLOW) 11 Qualified
TOM HANDBURY MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
OLIVER McNEANY MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
KASPER EDWARDS MALVERN TIGERS (YELLOW) 9 Qualified
HENRY KEMP MALVERN TIGERS (YELLOW) 8 Qualified
ALEC McDOUGALL MALVERN TIGERS (YELLOW) 5 Qualified
JACK HANDBURY MALVERN TIGERS (YELLOW) 2 3 Remaining
 
 
HARRY RUNTING ROCKET PARK PIRANHAS 11 Qualified
ALEXANDER TSOCANOS ROCKET PARK PIRANHAS 11 Qualified
MAX HAMILL ROCKET PARK PIRANHAS 10 Qualified
ZACHARY KNOWLES ROCKET PARK PIRANHAS 9 Qualified
XAVIER LIPMAN ROCKET PARK PIRANHAS 8 Qualified
DOUGLAS REYNOLDS ROCKET PARK PIRANHAS 7 Qualified
THOMAS WILLIAMS ROCKET PARK PIRANHAS 7 Qualified
Fraser Wilson ROCKET PARK PIRANHAS 7 Qualified
CAMPBELL TSOCANOS ROCKET PARK PIRANHAS 5 Qualified
CHARLIE RALPH ROCKET PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
ARCHIE CONNORS ROCKET PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
HUNTER HOWARD SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
LUCIEN MINTO-BARNETT SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
ZACK THURMAN SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
OLIVER EGERTON SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
BENJAMIN SELKIRK SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
NATE SHERIDAN SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
HARRISON ELUSTONDO SOLWAY SLAMMERS 9 Qualified
LUKE ARTHUR SOLWAY SLAMMERS 6 Qualified
RILEY ELLETT SOLWAY SLAMMERS 0 5 Remaining
 
 
LIAM FISH TIMBERWOLVES STARS 12 Qualified
REEVE BLACKBURN-BAYLIS TIMBERWOLVES STARS 11 Qualified
ALEX COLIN-LARMIN TIMBERWOLVES STARS 10 Qualified
THEO RENNER TIMBERWOLVES STARS 10 Qualified
JOEY TUSZYNSKI TIMBERWOLVES STARS 10 Qualified
FINN VAN DER ZWEEP TIMBERWOLVES STARS 10 Qualified
RORY FINESTONE TIMBERWOLVES STARS 9 Qualified
RYAN McCREA TIMBERWOLVES STARS 9 Qualified
GIORGIOS ANTONOPOULOS TIMBERWOLVES STARS 1 4 Remaining
WILLIAM LEE TIMBERWOLVES STARS 1 4 Remaining
ISACC McKNIGHT TIMBERWOLVES STARS 1 4 Remaining
LACHLAN MORRISON TIMBERWOLVES STARS 1 4 Remaining
 
 
LUKE ELLIOTT TIMBERWOLVES STORM 12 Qualified
NOAH BILLING TIMBERWOLVES STORM 11 Qualified
JACOB HATTERSLEY TIMBERWOLVES STORM 11 Qualified
SAM THURSTON TIMBERWOLVES STORM 11 Qualified
JAMES D'ARCY TIMBERWOLVES STORM 10 Qualified
CAMERON HEALY TIMBERWOLVES STORM 10 Qualified
JAKE NELSON TIMBERWOLVES STORM 10 Qualified
TOM HARRIS TIMBERWOLVES STORM 9 Qualified
REILLY BICKERS TIMBERWOLVES STORM 1 4 Remaining
MAX D'ARCY TIMBERWOLVES STORM 1 4 Remaining
WILLIAM THURSTON TIMBERWOLVES STORM 1 4 Remaining