Qualification as at 18/10/2018
W18 Saturday Juniors Under 14 - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
ANGUS LAWRENTSCHUK CENTENARY PARK PIRANHAS 9 Qualified
JASPER THORNTON CENTENARY PARK PIRANHAS 9 Qualified
LEWIS FREEMAN CENTENARY PARK PIRANHAS 8 Qualified
SIMON JASKI CENTENARY PARK PIRANHAS 8 Qualified
Drew Johannes CENTENARY PARK PIRANHAS 8 Qualified
KALAN MAY CENTENARY PARK PIRANHAS 8 Qualified
ORLANDO KALLEN CENTENARY PARK PIRANHAS 7 Qualified
JAMIE ASSIMAKOPOULOS CENTENARY PARK PIRANHAS 6 Qualified
NOAH LIPPMAN CENTENARY PARK PIRANHAS 6 Qualified
HARRY BYRNE CENTENARY PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
GEORGE STRONG CENTENARY PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
RUBY ORBACH MACCABI CHARGERS 11 Qualified
JONNY BECHLER MACCABI CHARGERS 10 Qualified
MAX HERZEL MACCABI CHARGERS 10 Qualified
COBY GUNN MACCABI CHARGERS 9 Qualified
LUKE THURSTON MACCABI CHARGERS 9 Qualified
JOSHUA FEDER MACCABI CHARGERS 7 Qualified
MIA ZIEILNSKI MACCABI CHARGERS 7 Qualified
ORI HARTMAN MACCABI CHARGERS 6 Qualified
EIDEN PITT MACCABI CHARGERS 2 3 Remaining
ELIJAH BUSH MACCABI CHARGERS 1 4 Remaining
RAMEL CHRAPOT MACCABI CHARGERS 1 4 Remaining
David Lipton MACCABI CHARGERS 1 4 Remaining
 
 
JACKSON BECKER MACCABI DUCKS 7 Qualified
lACHLAN MITSEL MACCABI DUCKS 7 Qualified
SAM GREENBERG MACCABI DUCKS 6 Qualified
TOBY GRODSKI MACCABI DUCKS 6 Qualified
TYE MARABEL-WHITBURN MACCABI DUCKS 6 Qualified
JOSHUA NIRENS MACCABI DUCKS 6 Qualified
EVAN DELANOY MACCABI DUCKS 5 Qualified
ETHAN GREENBERG MACCABI DUCKS 5 Qualified
BRODIE MICHELSON MACCABI DUCKS 4 1 Remaining
JAY MARBEL-WHITBURN MACCABI DUCKS 3 2 Remaining
JAKE OKUN MACCABI DUCKS 3 2 Remaining
NATHAN COHEN MACCABI DUCKS 1 4 Remaining
 
 
ELLA FIELDHOUSE MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 11 Qualified
JENNA WITTS MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 11 Qualified
JEMMA RIGONI MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 10 Qualified
EMILY GOUGH MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 9 Qualified
CHARLOTTE MAHON MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 9 Qualified
CARLY WITTS MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 9 Qualified
TULLY WALFORD MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 8 Qualified
STEPHANIE LONGLEY MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 7 Qualified
ANNABELLE EMBELTON MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 1 4 Remaining
WILLOW SWEENEY-JOHNSTON MALVERN TIGERS (BLACK) GIRLS 1 4 Remaining
 
 
JARRYD BEVIS PRAHRAN PIRANHAS 11 Qualified
FINN CAHILL PRAHRAN PIRANHAS 11 Qualified
JACK PINDER PRAHRAN PIRANHAS 11 Qualified
LACHLAN BEVIS PRAHRAN PIRANHAS 10 Qualified
HARRY DOERWITCH PRAHRAN PIRANHAS 10 Qualified
NICK LUTH PRAHRAN PIRANHAS 10 Qualified
NICK PENROSE PRAHRAN PIRANHAS 9 Qualified
ISAAC BIGAIGNON PRAHRAN PIRANHAS 8 Qualified
 
 
DANIEL CURNOW TIMBERWOLVES CHIEFS 12 Qualified
MARCUS DITTON TIMBERWOLVES CHIEFS 12 Qualified
MARVIN ELLIOTT TIMBERWOLVES CHIEFS 12 Qualified
ZAK HATTERSLEY TIMBERWOLVES CHIEFS 12 Qualified
SAM HERDMAN TIMBERWOLVES CHIEFS 12 Qualified
JAMES LEE TIMBERWOLVES CHIEFS 11 Qualified
JAMES REID TIMBERWOLVES CHIEFS 10 Qualified
CHARLEE BICKERS TIMBERWOLVES CHIEFS 9 Qualified
JIM McCARTHY TIMBERWOLVES CHIEFS 9 Qualified