Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 14 - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
ANDREW KAMBILAFKAS BURNLEY PARK PIRANHAS 9 Qualified
RYAN KONSTANTY BURNLEY PARK PIRANHAS 8 Qualified
LUCAS RILEY BURNLEY PARK PIRANHAS 8 Qualified
ZAC WADDINGTON BURNLEY PARK PIRANHAS 8 Qualified
ALEXANDER TAMARESSIS BURNLEY PARK PIRANHAS 7 Qualified
IVO TEN HARKEL BURNLEY PARK PIRANHAS 7 Qualified
MATTS TEN HARKEL BURNLEY PARK PIRANHAS 7 Qualified
XAVIER BAMERT BURNLEY PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
JED SOULTANAKIS BURNLEY PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
Maddy Bamert BURNLEY PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
HANNAH KONSTANTY BURNLEY PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
THOMAS MOFFAT BURNLEY PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
JED SMITH BURNLEY PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
NICHOLAS CHAMBERS BURNLEY PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
WILL CHALLINGSWORTH BURNLEY PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
CASPER TABAIN CENTRAL PARK PIRANHAS 8 Qualified
TOM HUININK CENTRAL PARK PIRANHAS 7 Qualified
JULIAN MUNZ CENTRAL PARK PIRANHAS 7 Qualified
EDWARD MORGANTI CENTRAL PARK PIRANHAS 6 Qualified
JOEL DEASON CENTRAL PARK PIRANHAS 5 Qualified
ANGUS YEOH CENTRAL PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
MATTHEW OLYNYK CENTRAL PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
STIRLING PERROTT CENTRAL PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
LACHLAN SMITH CENTRAL PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
JAMIE ASSIMAKOPOULOS CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
PATRICK AYLWARD CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
CHARLIE DOWLING CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
LEWIS FREEMAN CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
NICK HUININK CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
THOMAS KING CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
HENRY LEE CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
HARRY RUNTING CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
LUIS SARI CENTRAL PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
Joel Green MACCABI HAWKS 6 Qualified
ASHER GRODSKI MACCABI HAWKS 6 Qualified
SAM HARRISON MACCABI HAWKS 6 Qualified
Jamie Mooseek MACCABI HAWKS 6 Qualified
AYDEN APPEL MACCABI HAWKS 5 Qualified
Daniel Posner MACCABI HAWKS 5 Qualified
SAMUEL SCHAFNER MACCABI HAWKS 5 Qualified
JAKE JOSEPH MACCABI HAWKS 4 1 Remaining
Travis Smithson MACCABI HAWKS 4 1 Remaining
Gilad Gadish MACCABI HAWKS 2 3 Remaining
DEVON MELZAK MACCABI HAWKS 2 3 Remaining
Oren de toledo MACCABI HAWKS 0 5 Remaining
 
 
AARON BERMAN MACCABI KINGS 7 Qualified
JORDAN FRYDMAN MACCABI KINGS 7 Qualified
Ethan Belnick MACCABI KINGS 6 Qualified
Gilad Gadish MACCABI KINGS 6 Qualified
Zachary Goldman MACCABI KINGS 6 Qualified
JACK LINDEL MACCABI KINGS 6 Qualified
DEVON MELZAK MACCABI KINGS 6 Qualified
EZRA LIBERMAN MACCABI KINGS 3 2 Remaining
JAKE JOSEPH MACCABI KINGS 2 3 Remaining
SAMUEL SCHAFNER MACCABI KINGS 2 3 Remaining
Travis Smithson MACCABI KINGS 2 3 Remaining
BAILEY LEWIN MACCABI KINGS 1 4 Remaining
Bailey Rothfeld MACCABI KINGS 1 4 Remaining
TOBY RUBIN MACCABI KINGS 1 4 Remaining
DEAN SMITH MACCABI KINGS 1 4 Remaining
Sasha Wolf MACCABI KINGS 1 4 Remaining
Oren de toledo MACCABI KINGS 0 5 Remaining
 
 
CHARLIE PRICE MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
PATRICK SARGEANT MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
WILLIAM SMITH MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
OLIVER RATTIGAN MALVERN TIGERS (ORANGE) 8 Qualified
MICHAEL WANG MALVERN TIGERS (ORANGE) 8 Qualified
OLIVER MAUGHAN MALVERN TIGERS (ORANGE) 6 Qualified
XAVIER GOWIE MALVERN TIGERS (ORANGE) 5 Qualified
CHARLOTTE DAWSON MALVERN TIGERS (ORANGE) 3 2 Remaining
 
 
JAMIE MAHOOD SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
JORDY MATHIAS SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
ALEXANDER MILLER SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
LACHLAN MILLER SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
JOSHUA WEBB SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
JOSHUA YANNICOS SOLWAY KNIGHTS 8 Qualified
LOUIS JACOBS SOLWAY KNIGHTS 7 Qualified
DANIEL MEAGHER SOLWAY KNIGHTS 7 Qualified
PADDY MEAGHER SOLWAY KNIGHTS 7 Qualified
 
 
CHLOE CHAN TIMBERWOLVES THUNDER 9 Qualified
NOAH CREGAN TIMBERWOLVES THUNDER 9 Qualified
JETHRO DVORAK TIMBERWOLVES THUNDER 9 Qualified
MAREE TSOTSOS TIMBERWOLVES THUNDER 9 Qualified
LAYLA de NIESE-MIHAERE TIMBERWOLVES THUNDER 7 Qualified
ALEXANDER BUTLER TIMBERWOLVES THUNDER 6 Qualified
TEAGAN MARSH TIMBERWOLVES THUNDER 6 Qualified
JAI GERBING TIMBERWOLVES THUNDER 5 Qualified
KIRSTIE CONSTANTINEAS TIMBERWOLVES THUNDER 2 3 Remaining
JAMES DVORAK TIMBERWOLVES THUNDER 2 3 Remaining
GIORGIOS ANTONOPOULOS TIMBERWOLVES THUNDER 1 4 Remaining
YOUSEF SAMAD TIMBERWOLVES THUNDER 0 5 Remaining
LYNN NG TIMBERWOLVES THUNDER 0 5 Remaining