Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
CAMPBELL DUFF GARDINERS CREEK PIRANHAS 10 Qualified
NICHOLAS VARTHALIS GARDINERS CREEK PIRANHAS 10 Qualified
OLIVER SUTHERLAND GARDINERS CREEK PIRANHAS 9 Qualified
OLIVER MARKOVIC GARDINERS CREEK PIRANHAS 8 Qualified
TOMMY PINDER GARDINERS CREEK PIRANHAS 8 Qualified
SPENCER THORNTON GARDINERS CREEK PIRANHAS 8 Qualified
HUGO LAWRENTSCHUK GARDINERS CREEK PIRANHAS 7 Qualified
TAJ TODD GARDINERS CREEK PIRANHAS 7 Qualified
HUGH DAVIS GARDINERS CREEK PIRANHAS 6 Qualified
JOSH BURNETT GARDINERS CREEK PIRANHAS 1 4 Remaining
OLIVER FINSTER GARDINERS CREEK PIRANHAS 1 4 Remaining
ROCCO KERESZTESI GARDINERS CREEK PIRANHAS 1 4 Remaining
RILEY MARKOVIC GARDINERS CREEK PIRANHAS 1 4 Remaining
JACK VARTHALIS GARDINERS CREEK PIRANHAS 1 4 Remaining
EVAN TRUONG GARDINERS CREEK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
SAVITH JAYASURIYA GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 10 Qualified
FINN MORAN GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 10 Qualified
SAMUEL PORTER GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 10 Qualified
BEN YOUNG GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 10 Qualified
ANGUS BARRY GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 9 Qualified
GEORGE TREMBATH GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 9 Qualified
XAVIER HIGGINS GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 8 Qualified
HAMISH BAXTER GLEN IRIS SCORPIONS (SAINTS) 7 Qualified
 
 
ALEX ADOMIAN HOMENETMEN 10 Qualified
ARAPO KENDIRJIAN HOMENETMEN 10 Qualified
STEPHANIE SARAFIAN HOMENETMEN 10 Qualified
PATIL TAVITIAN HOMENETMEN 10 Qualified
JARETH HAAGEN HOMENETMEN 9 Qualified
SOPHIE INGILIZIAN HOMENETMEN 9 Qualified
Natalie Kerian HOMENETMEN 5 Qualified
 
 
ETHAN COHEN MACCABI EAGLES 9 Qualified
JOSHUA PARASOL MACCABI EAGLES 9 Qualified
JOSH RHEUBEN MACCABI EAGLES 9 Qualified
ZAC PODLUBNY MACCABI EAGLES 8 Qualified
JASON ZUFI MACCABI EAGLES 8 Qualified
Guy Alon MACCABI EAGLES 7 Qualified
Josh Shaw MACCABI EAGLES 7 Qualified
JAY MARABEL-WHITEBURN MACCABI EAGLES 5 Qualified
ZAC RHEUBEN MACCABI EAGLES 4 1 Remaining
Noah Epstein MACCABI EAGLES 2 3 Remaining
 
 
ITAI ALFORD MACCABI GIANTS 10 Qualified
MAXY HAYMAN MACCABI GIANTS 10 Qualified
Gabriel Segal MACCABI GIANTS 10 Qualified
ETHAN GREENBERG MACCABI GIANTS 9 Qualified
COBY MUSHIN MACCABI GIANTS 9 Qualified
TOBY RUBIN MACCABI GIANTS 9 Qualified
DEAN SMITH MACCABI GIANTS 9 Qualified
BAILEY ROTHFIELD MACCABI GIANTS 7 Qualified
 
 
MAX LOURENS MALVERN PIRANHAS 9 Qualified
MATTHEW OLYNYK MALVERN PIRANHAS 9 Qualified
JAMES OURANIOS MALVERN PIRANHAS 9 Qualified
ALEX ROUSSOS MALVERN PIRANHAS 9 Qualified
LOGAN WILSON MALVERN PIRANHAS 8 Qualified
JACK KOCOLIS MALVERN PIRANHAS 7 Qualified
OLIVER FINSTER MALVERN PIRANHAS 6 Qualified
CONNOR HODGSON MALVERN PIRANHAS 2 3 Remaining
SAM KAKOUFAS MALVERN PIRANHAS 2 3 Remaining
 
 
DASHIELL GROGAN MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
WILLIAM HARDY MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
DANIEL BRAND MALVERN TIGERS (GREEN) 8 Qualified
LACHLAN ELLIOTT MALVERN TIGERS (GREEN) 8 Qualified
OSCAR FARRELL MALVERN TIGERS (GREEN) 8 Qualified
RAFE ROSENBERG MALVERN TIGERS (GREEN) 8 Qualified
FELIX WILD MALVERN TIGERS (GREEN) 8 Qualified
WILLIAM ROBINSON MALVERN TIGERS (GREEN) 7 Qualified
SAM ENGELMAN MALVERN TIGERS (GREEN) 1 4 Remaining
HENRY HARDY MALVERN TIGERS (GREEN) 1 4 Remaining
TOBY LASKY MALVERN TIGERS (GREEN) 1 4 Remaining
JEREMY SAMUEL MALVERN TIGERS (GREEN) 1 4 Remaining
 
 
ANGUS GLASSENBURY MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
WILLIAM MOORE MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
SAM WATSON MALVERN TIGERS (ORANGE) 9 Qualified
JAXSON BRICK MALVERN TIGERS (ORANGE) 8 Qualified
RUBEN KAMLER MALVERN TIGERS (ORANGE) 8 Qualified
TOBY MARCHANT MALVERN TIGERS (ORANGE) 8 Qualified
WILL HETHERINGTON MALVERN TIGERS (ORANGE) 7 Qualified
Jules McInnes MALVERN TIGERS (ORANGE) 7 Qualified
 
 
HARRY RIMMER SOLWAY PANDAS 9 Qualified
RICHARD SHI SOLWAY PANDAS 9 Qualified
JONATHAN CLAYDON SOLWAY PANDAS 8 Qualified
ASTYN DAI FINNEY SOLWAY PANDAS 8 Qualified
CHRISTOPHER MADDEN SOLWAY PANDAS 8 Qualified
ADAM SCIRA SOLWAY PANDAS 8 Qualified
ED McKEON SOLWAY PANDAS 7 Qualified
ARCHIE FOGARTY SOLWAY PANDAS 2 3 Remaining