Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
JOSH BURNETT FERNDALE PARK PIRANHAS 9 Qualified
JOSHUA JONES FERNDALE PARK PIRANHAS 8 Qualified
MICHAEL SALTER FERNDALE PARK PIRANHAS 8 Qualified
EVAN TRUONG FERNDALE PARK PIRANHAS 8 Qualified
OSCAR DIMSEY FERNDALE PARK PIRANHAS 7 Qualified
ROCCO KERESZTESI FERNDALE PARK PIRANHAS 7 Qualified
ANGUS YEOH FERNDALE PARK PIRANHAS 7 Qualified
LEO GUAN FERNDALE PARK PIRANHAS 6 Qualified
CHARLES WHIBLEY FERNDALE PARK PIRANHAS 5 Qualified
 
 
TYSON RABEL FROGS GREEN 10 Qualified
NOAH GRIEVE FROGS GREEN 9 Qualified
DAMON GUERRIERI FROGS GREEN 9 Qualified
ALEXANDER HOLLENBACH FROGS GREEN 9 Qualified
NIKO BAKALIS FROGS GREEN 8 Qualified
MAX BONGIORNO FROGS GREEN 8 Qualified
Rhys Anstey-mudd FROGS GREEN 6 Qualified
Will Amiatu FROGS GREEN 1 4 Remaining
DION DIAZ FROGS GREEN 1 4 Remaining
MAX OORLOFF FROGS GREEN 1 4 Remaining
OSCAR ORLOFF FROGS GREEN 0 5 Remaining
HARRISON SCOTT FROGS GREEN 0 5 Remaining
KURTIS SCOTT FROGS GREEN 0 5 Remaining
Tom Gardiner FROGS GREEN 0 5 Remaining
MARCUS DOOLEY FROGS GREEN 0 5 Remaining
Mia Alexiou FROGS GREEN 0 5 Remaining
Robbie Cuth FROGS GREEN 0 5 Remaining
 
 
ARCHIE BLUE GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 9 Qualified
JAMES HARRIS GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 9 Qualified
NICHOLAS WOOSNAM GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 9 Qualified
FELIX BLUE GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 8 Qualified
KADE EARDLEY GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 7 Qualified
LACHLAN GLOVER GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 6 Qualified
CHRISTIAN VENTER GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 6 Qualified
Julia Millson GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 4 1 Remaining
JOSH NOLAN GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 2 3 Remaining
ANGUS BARRY GLEN IRIS SCORPIONS (SIXERS) 0 5 Remaining
 
 
Toby Shmuel MACCABI PANTHERS 9 Qualified
Ethan Lubofsky MACCABI PANTHERS 8 Qualified
Josh Silverstone MACCABI PANTHERS 8 Qualified
Noah Rubinfeld MACCABI PANTHERS 7 Qualified
Noah Klein MACCABI PANTHERS 6 Qualified
GIDEON SWIATLO MACCABI PANTHERS 6 Qualified
JAKE FACTOR MACCABI PANTHERS 5 Qualified
Dylan Swart MACCABI PANTHERS 5 Qualified
ELIJAH BUSH MACCABI PANTHERS 2 3 Remaining
Noah Pook MACCABI PANTHERS 2 3 Remaining
David Lipton MACCABI PANTHERS 1 4 Remaining
Raphael Moss MACCABI PANTHERS 1 4 Remaining
Davin Traub MACCABI PANTHERS 1 4 Remaining
 
 
CHARLIE BEATTIE MALVERN TIGERS (MAROON) 10 Qualified
BENJAMIN GHISALBERTI MALVERN TIGERS (MAROON) 9 Qualified
HUGH HICKEY MALVERN TIGERS (MAROON) 9 Qualified
WILLIAM MOORE MALVERN TIGERS (MAROON) 9 Qualified
JAMES O'BRIEN MALVERN TIGERS (MAROON) 9 Qualified
ALEC MCEWEEN MALVERN TIGERS (MAROON) 8 Qualified
LUCAS TAYLOR MALVERN TIGERS (MAROON) 7 Qualified
GABRIEL NONIS-DALTON MALVERN TIGERS (MAROON) 5 Qualified
DANIEL GHISALBERTI MALVERN TIGERS (MAROON) 4 1 Remaining
 
 
SEBASTIEN COLLIVER MALVERN TIGERS (PURPLE) 9 Qualified
MAX MORLEY MALVERN TIGERS (PURPLE) 9 Qualified
THOMAS MORLEY MALVERN TIGERS (PURPLE) 9 Qualified
CHARLIE WILSON MALVERN TIGERS (PURPLE) 9 Qualified
ADAM PASHIAS MALVERN TIGERS (PURPLE) 8 Qualified
MAX SMITH MALVERN TIGERS (PURPLE) 8 Qualified
HARRY CAVE MALVERN TIGERS (PURPLE) 7 Qualified
 
 
RILEY BIRRELL SOLWAY SPINNERS 10 Qualified
JASON MALLAMPATI SOLWAY SPINNERS 10 Qualified
AIDEN O'CALLAGHAN SOLWAY SPINNERS 10 Qualified
TOM DEW SOLWAY SPINNERS 9 Qualified
RILEY DINN SOLWAY SPINNERS 9 Qualified
SKYLER SAHELY SOLWAY SPINNERS 9 Qualified
RYAN SALMON SOLWAY SPINNERS 9 Qualified
SAM JOHNSTON SOLWAY SPINNERS 8 Qualified
 
 
CAMPBELL HALL TIMBERWOLVES RAMBLERS 10 Qualified
SKY LAO TIMBERWOLVES RAMBLERS 10 Qualified
JAMIE XU TIMBERWOLVES RAMBLERS 10 Qualified
JENNON MURRAY TIMBERWOLVES RAMBLERS 9 Qualified
SAM THATCHER TIMBERWOLVES RAMBLERS 9 Qualified
CORMAC MORRIN TIMBERWOLVES RAMBLERS 8 Qualified
ISAAC BROWN TIMBERWOLVES RAMBLERS 7 Qualified
HARRY MANN TIMBERWOLVES RAMBLERS 6 Qualified
LUCAS BERRY TIMBERWOLVES RAMBLERS 2 3 Remaining
NOAH CAMERON TIMBERWOLVES RAMBLERS 2 3 Remaining
SAMUEL COYLE TIMBERWOLVES RAMBLERS 1 4 Remaining