Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 10 - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
SAMUEL KNOWLES GLENHUNTLY PIRANHAS 10 Qualified
EDEN FRENKEL GLENHUNTLY PIRANHAS 9 Qualified
OLIVER THOMAS GLENHUNTLY PIRANHAS 9 Qualified
LUCAS TSOCANOS GLENHUNTLY PIRANHAS 9 Qualified
LACHIE BARKER GLENHUNTLY PIRANHAS 8 Qualified
HAMISH WILLIAMS GLENHUNTLY PIRANHAS 8 Qualified
ALEX ANTONIOU GLENHUNTLY PIRANHAS 2 3 Remaining
LACHLAN KEMP GLENHUNTLY PIRANHAS 2 3 Remaining
WILL O'CONNELL GLENHUNTLY PIRANHAS 2 3 Remaining
 
 
SAMUEL AZOULEY MACCABI BRONCOS 10 Qualified
Jason Dodge MACCABI BRONCOS 10 Qualified
JESSE FELMAN MACCABI BRONCOS 10 Qualified
Ty Janover MACCABI BRONCOS 10 Qualified
ZAC ONAS MACCABI BRONCOS 10 Qualified
ZAC RHEUBEN MACCABI BRONCOS 10 Qualified
JARRAH BOROWSKI MACCABI BRONCOS 9 Qualified
HARPER SMORGON MACCABI BRONCOS 9 Qualified
 
 
CHARLES CAILLARD MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
LEWIN DAVIDSON MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
SAM ENGELMAN MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
TOBY LASKY MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
TIMOTHY LEE MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
JEREMY SAMUEL MALVERN TIGERS (YELLOW) 10 Qualified
CURTIS MAGREE MALVERN TIGERS (YELLOW) 9 Qualified
JAKE ROSENBAUM MALVERN TIGERS (YELLOW) 4 1 Remaining
HUGO SAMUEL MALVERN TIGERS (YELLOW) 1 4 Remaining
 
 
JOSHUA CARTER NETTLETON PARK PIRANHAS 10 Qualified
SACHA COSSART-WALSH NETTLETON PARK PIRANHAS 10 Qualified
ANGUS GOODALE NETTLETON PARK PIRANHAS 10 Qualified
BLAKE MUNRO NETTLETON PARK PIRANHAS 10 Qualified
SMITH WHITEHEAD NETTLETON PARK PIRANHAS 10 Qualified
NOAH SMITH NETTLETON PARK PIRANHAS 9 Qualified
TRAVIS AUBOR NETTLETON PARK PIRANHAS 8 Qualified
RILEY MAKIN NETTLETON PARK PIRANHAS 8 Qualified
TYLER POLLOCK NETTLETON PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
GEORGE RALPHSMITH NETTLETON PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
Lachie Apsey NETTLETON PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
HARLY BILLING TIMBERWOLVES PUPS 10 Qualified
RAYAAN KOCHHAR TIMBERWOLVES PUPS 10 Qualified
JOSHUA LUCAS TIMBERWOLVES PUPS 10 Qualified
ETHAN MOLE TIMBERWOLVES PUPS 10 Qualified
LUCAS XUANG TIMBERWOLVES PUPS 10 Qualified
LUCAS BERRY TIMBERWOLVES PUPS 8 Qualified
BRIAN KWONG TIMBERWOLVES PUPS 8 Qualified
JAMES WRIGHT TIMBERWOLVES PUPS 2 3 Remaining
JACK DVORAK TIMBERWOLVES PUPS 0 5 Remaining