Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 10 - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
LACHLAN BUGEJA ASHY DRAGONS 10 Qualified
RILEY GRAINGER ASHY DRAGONS 10 Qualified
DECLAN O'HAGAN ASHY DRAGONS 10 Qualified
RIAN TAYLOR ASHY DRAGONS 10 Qualified
SAM DORIN ASHY DRAGONS 9 Qualified
ARCHIE DOUGLAS ASHY DRAGONS 9 Qualified
OLIVER WARNES ASHY DRAGONS 9 Qualified
WILLIAM HARRIS ASHY DRAGONS 3 2 Remaining
JAKE BUGEJA ASHY DRAGONS 1 4 Remaining
 
 
JAMES DONG BAILEY RESERVE PIRANHAS 9 Qualified
HENRY EADE BAILEY RESERVE PIRANHAS 9 Qualified
LEVI HESKIN BAILEY RESERVE PIRANHAS 9 Qualified
JASPER WATTERS BAILEY RESERVE PIRANHAS 9 Qualified
LUCIEN DEBY BAILEY RESERVE PIRANHAS 8 Qualified
ASTON THORNTON BAILEY RESERVE PIRANHAS 8 Qualified
Liam Durkin BAILEY RESERVE PIRANHAS 6 Qualified
PETRO HRONOPOULOS BAILEY RESERVE PIRANHAS 6 Qualified
MAX BURGESS BAILEY RESERVE PIRANHAS 3 2 Remaining
MAX EVANS BAILEY RESERVE PIRANHAS 2 3 Remaining
HARRIS ANDERSON BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
OLIVER CARTER BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
ELIA SARRIS BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
HARRY SWIECA BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
ZAC TISHLER BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
BEAU WOODFORD BAILEY RESERVE PIRANHAS 1 4 Remaining
GABE BLACKLAWS BAILEY RESERVE PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
CHARLIE JONES GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 10 Qualified
HAMISH POLKINGHORNE GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 10 Qualified
LUCAS STANDEN GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 10 Qualified
CHARLIE GREAVES GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 9 Qualified
JOSH McPHEE GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 9 Qualified
GUS KELLY GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 8 Qualified
Arlo Smith GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 8 Qualified
CHARLIE COLTMAN-BAVAGE GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 1 4 Remaining
Ann Hill GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 1 4 Remaining
MONTY HOTCHIN GLEN IRIS SCORPIONS (RED) 0 5 Remaining
 
 
JOSHUA FACTOR MACCABI GIANTS 10 Qualified
Joshua Morley MACCABI GIANTS 10 Qualified
Asher Rose MACCABI GIANTS 10 Qualified
Micah Gelfand MACCABI GIANTS 9 Qualified
Toby Hauser MACCABI GIANTS 9 Qualified
Marley Lewis MACCABI GIANTS 9 Qualified
Oliver Maller MACCABI GIANTS 9 Qualified
Josh Jagoda MACCABI GIANTS 8 Qualified
Jaxon Siegel MACCABI GIANTS 8 Qualified
 
 
Max Behr MACCABI HAWKS 10 Qualified
NOAH HERSZFELD MACCABI HAWKS 10 Qualified
Jacob Parasol MACCABI HAWKS 10 Qualified
Jordan Ritterman MACCABI HAWKS 10 Qualified
Jonah Scher MACCABI HAWKS 10 Qualified
Rowan Traub MACCABI HAWKS 10 Qualified
Judd Simon MACCABI HAWKS 9 Qualified
JESSE FAJNKIND MACCABI HAWKS 7 Qualified