Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 10 - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
MASON HODGE ASHY EAGLES 10 Qualified
ANGUS MILLER ASHY EAGLES 10 Qualified
NICHOLAS RADELCZYK ASHY EAGLES 10 Qualified
JORDAN ROWE ASHY EAGLES 10 Qualified
Yizhe Yuan ASHY EAGLES 10 Qualified
Bui James ASHY EAGLES 9 Qualified
LIAM CHAIWATANATORN ASHY EAGLES 8 Qualified
LUCA COOTE ASHY EAGLES 8 Qualified
 
 
EVIE FITZGERALD DEVELOPMENT TEAM 6 Qualified
ABIGAIL HOWARD DEVELOPMENT TEAM 6 Qualified
KATE PERCEY DEVELOPMENT TEAM 6 Qualified
INES RUSSELL DEVELOPMENT TEAM 6 Qualified
ASHTYN JOYNER DEVELOPMENT TEAM 5 Qualified
ABBEY HOGG DEVELOPMENT TEAM 4 1 Remaining
LIV KIRK DEVELOPMENT TEAM 4 1 Remaining
ZARA JANSEN DEVELOPMENT TEAM 3 2 Remaining
SIBELLA ROFE DEVELOPMENT TEAM 3 2 Remaining
TILDA ROFE DEVELOPMENT TEAM 3 2 Remaining
VIOLET WHITEHOUSE DEVELOPMENT TEAM 2 3 Remaining
EMMA DEAN DEVELOPMENT TEAM 1 4 Remaining
 
 
MAX EVANS GLENBROOK PIRANHAS 9 Qualified
JOSH HUININK GLENBROOK PIRANHAS 9 Qualified
OSCAR REILLY GLENBROOK PIRANHAS 9 Qualified
JAKE SKINNER GLENBROOK PIRANHAS 9 Qualified
NOAH PANJKOVIC GLENBROOK PIRANHAS 8 Qualified
GABE BLACKLAWS GLENBROOK PIRANHAS 7 Qualified
JETT O'NEILL GLENBROOK PIRANHAS 7 Qualified
MAX BURGESS GLENBROOK PIRANHAS 4 1 Remaining
ADAM ARBAITMAN GLENBROOK PIRANHAS 2 3 Remaining
WILLIAM LAWTON GLENBROOK PIRANHAS 2 3 Remaining
TAYTE O'NEILL GLENBROOK PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
LEXI ADOMIAN HOMENETMEN 10 Qualified
KEVIN BOYACI HOMENETMEN 9 Qualified
LEO IPRADJIAN HOMENETMEN 9 Qualified
LUCA IPRADJIAN HOMENETMEN 9 Qualified
JAZMIN LOWRY HOMENETMEN 9 Qualified
TAVIT MALYAN HOMENETMEN 9 Qualified
TALAR HAIRIGIAN HOMENETMEN 8 Qualified
Hratch Annayian HOMENETMEN 7 Qualified
Mher Annayian HOMENETMEN 6 Qualified
LEVI IPRADJIAN HOMENETMEN 3 2 Remaining
REBECCA AGOPIAN HOMENETMEN 1 4 Remaining
TARA GERACE HOMENETMEN 1 4 Remaining
HRAG SHANNAKIAN HOMENETMEN 1 4 Remaining
ALEC KARABAJAKIAN HOMENETMEN 0 5 Remaining
JULIETTE NAZARETIAN HOMENETMEN 0 5 Remaining
 
 
OLIVER MORGAN MALVERN TIGERS (BROWN) 9 Qualified
ORSON POSTREGNA MALVERN TIGERS (BROWN) 9 Qualified
FARIS SHALLA MALVERN TIGERS (BROWN) 9 Qualified
DASH FARMER MALVERN TIGERS (BROWN) 8 Qualified
EDWARD MANTELLO MALVERN TIGERS (BROWN) 8 Qualified
FINLAY HOWELLS MALVERN TIGERS (BROWN) 7 Qualified
LUCA TYSHING MALVERN TIGERS (BROWN) 6 Qualified
CAMERON PRENDERGAST MALVERN TIGERS (BROWN) 5 Qualified
 
 
LACHLAN CORBETT PHOENIX PARK PIRANHAS 10 Qualified
ANGUS GUEST PHOENIX PARK PIRANHAS 10 Qualified
WILL JAMES PHOENIX PARK PIRANHAS 10 Qualified
HUGO PARISOTTO PHOENIX PARK PIRANHAS 10 Qualified
OLIVER CARLIN PHOENIX PARK PIRANHAS 9 Qualified
ANGUS GOUGH PHOENIX PARK PIRANHAS 9 Qualified
DAN McDONALD PHOENIX PARK PIRANHAS 9 Qualified
TOM SMITH PHOENIX PARK PIRANHAS 9 Qualified
BAILEY SIMPSON PHOENIX PARK PIRANHAS 7 Qualified
 
 
HAMISH BOAL SOLWAY COBRAS 10 Qualified
GABRIEL BRAMMER SOLWAY COBRAS 10 Qualified
JAMES TAN SOLWAY COBRAS 10 Qualified
ALEX TAYLOR SOLWAY COBRAS 10 Qualified
REVAANT TOSHNIWAL SOLWAY COBRAS 10 Qualified
HARVEY NATHANIELSZ SOLWAY COBRAS 9 Qualified
CRISTIAN NICOLOSI SOLWAY COBRAS 8 Qualified
HOLLY DURKIN SOLWAY COBRAS 1 4 Remaining
 
 
LEO BONE SOLWAY PACERS 10 Qualified
JOSHUA HATTERS SOLWAY PACERS 10 Qualified
PASQUALE LOTRIONTE SOLWAY PACERS 10 Qualified
WILL MYERS SOLWAY PACERS 10 Qualified
ALEX HOLSTEIN SOLWAY PACERS 9 Qualified
JET ANGUS SOLWAY PACERS 8 Qualified
DAVID HUM SOLWAY PACERS 8 Qualified
ANDERS TREVASKIS SOLWAY PACERS 4 1 Remaining
JOSH WILSON SOLWAY PACERS 3 2 Remaining
 
 
CHARLIE BROADBENT TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
NOAH CAMERON TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
JOSEPH EDWARDS TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
LIAM HUGHES TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
AIDAN KORFF TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
ANGUS ORR TIMBERWOLVES TERRIERS 10 Qualified
ISAAC AMOS TIMBERWOLVES TERRIERS 9 Qualified
OLIVER ZELDER TIMBERWOLVES TERRIERS 6 Qualified