Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 08 - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
Amiel Joel MACCABI WARRIORS 10 Qualified
ZAC ALTER MACCABI WARRIORS 9 Qualified
Lenny Chrapot MACCABI WARRIORS 9 Qualified
Oscar Greenberg MACCABI WARRIORS 9 Qualified
Ari Trayer MACCABI WARRIORS 9 Qualified
Nicholas Wrobel MACCABI WARRIORS 9 Qualified
NATHANIEL BANKY MACCABI WARRIORS 8 Qualified
Jesse Lurie MACCABI WARRIORS 8 Qualified
 
 
SAM CHAPMAN MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
HARRY LAYCOCK MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
CHARLES MARTIN MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
HARRY MCDONALD MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
JACK OBORNE MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
HUGO SAMUEL MALVERN TIGERS (GOULDING) 10 Qualified
ED CRAWFORD MALVERN TIGERS (GOULDING) 9 Qualified
JOSHUA LEONG MALVERN TIGERS (GOULDING) 9 Qualified
 
 
JACK DURKIN SOLWAY SUNS 10 Qualified
MAX HARRINGTON SOLWAY SUNS 10 Qualified
ELIAS MANNIX SOLWAY SUNS 10 Qualified
HARRY MIDDLETON SOLWAY SUNS 10 Qualified
ALEX MONKIVITCH SOLWAY SUNS 10 Qualified
FINN O'CALLAGHAN SOLWAY SUNS 10 Qualified
HARVEY WILSON SOLWAY SUNS 10 Qualified
WILL MESSNER SOLWAY SUNS 9 Qualified
 
 
HUGH ARCHER SPRING PARK PIRANHAS 10 Qualified
EDWARD BAKER SPRING PARK PIRANHAS 10 Qualified
ANGUS JANSEN SPRING PARK PIRANHAS 10 Qualified
HARRY PYRLIS SPRING PARK PIRANHAS 10 Qualified
JACK WOOD SPRING PARK PIRANHAS 10 Qualified
TOBIAS GRIBBLE SPRING PARK PIRANHAS 9 Qualified
COOPER JEPSEN SPRING PARK PIRANHAS 9 Qualified
OLIVER PRIDEAUX SPRING PARK PIRANHAS 9 Qualified
ASHER RICHARDSON SPRING PARK PIRANHAS 2 6 Remaining
 
 
MIHALI ATHANASIOU WARRAWEE PARK PIRANHAS 8 Qualified
DARCY MUNCASTER WARRAWEE PARK PIRANHAS 8 Qualified
Raff Petherbridge WARRAWEE PARK PIRANHAS 8 Qualified
ISAAC BERUSCHI WARRAWEE PARK PIRANHAS 7 1 Remaining
BRADY RANKIN WARRAWEE PARK PIRANHAS 7 1 Remaining
XAVIER DI PASQUA WARRAWEE PARK PIRANHAS 6 2 Remaining
WILLIAM WENT WARRAWEE PARK PIRANHAS 6 2 Remaining
CHRISTIAN DI PASQUA WARRAWEE PARK PIRANHAS 5 3 Remaining