Qualification as at 12/12/2018
W18 Saturday Juniors Under 08 - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
Hugo Dauterman GLEN IRIS SCORPIONS (White) 11 Qualified
HAMISH GANCI GLEN IRIS SCORPIONS (White) 11 Qualified
MONTY HOTCHIN GLEN IRIS SCORPIONS (White) 11 Qualified
Rohan Rastogi GLEN IRIS SCORPIONS (White) 11 Qualified
JACKSON CARR GLEN IRIS SCORPIONS (White) 10 Qualified
Rayaan Ghosh GLEN IRIS SCORPIONS (White) 10 Qualified
LUCA BRASZ GLEN IRIS SCORPIONS (White) 9 Qualified
 
 
MATTHEW BRAME MALVERN TIGERS (JAWAI) 13 Qualified
Hugo Deacon MALVERN TIGERS (JAWAI) 13 Qualified
ANGUS BRAME MALVERN TIGERS (JAWAI) 12 Qualified
Cosimo Ciconte MALVERN TIGERS (JAWAI) 12 Qualified
Saxon Farmer MALVERN TIGERS (JAWAI) 12 Qualified
Cooper Schinck MALVERN TIGERS (JAWAI) 12 Qualified
CHARLIE CAUGHEY MALVERN TIGERS (JAWAI) 11 Qualified
CHARLIE LIGHTBODY MALVERN TIGERS (JAWAI) 11 Qualified
 
 
JONATHAN BELL MALVERN TIGERS (SIMMONS) 11 Qualified
BENJAMIN EMBELTON MALVERN TIGERS (SIMMONS) 11 Qualified
NATE O'DONOGHUE MALVERN TIGERS (SIMMONS) 11 Qualified
NICO ROBSON MALVERN TIGERS (SIMMONS) 11 Qualified
FINN FITZGIBBON MALVERN TIGERS (SIMMONS) 10 Qualified
TOM PULLAR MALVERN TIGERS (SIMMONS) 10 Qualified
WILLIAM COLDWELL MALVERN TIGERS (SIMMONS) 9 Qualified
RYAN KLOSZYNSKI MALVERN TIGERS (SIMMONS) 8 Qualified
Oscar Cash MALVERN TIGERS (SIMMONS) 1 7 Remaining
 
 
HUGH DAVIES SOLWAY HORNETS 13 Qualified
HENRY RALPH SOLWAY HORNETS 12 Qualified
SAMSON STORY SOLWAY HORNETS 12 Qualified
JAMES ANGELUCCI SOLWAY HORNETS 11 Qualified
HARRISON McCOMAS SOLWAY HORNETS 11 Qualified
FINN HASE SOLWAY HORNETS 10 Qualified
LOUIS PAPOULIAS SOLWAY HORNETS 10 Qualified
HAMISH WALKER SOLWAY HORNETS 10 Qualified
JESS ROBERTS SOLWAY HORNETS 2 6 Remaining
 
 
SAMUEL BLACKLAWS WILLOWBY PIRANHAS 12 Qualified
TAYTE O'NEILL WILLOWBY PIRANHAS 12 Qualified
SPENCER TSIAKIS WILLOWBY PIRANHAS 12 Qualified
EDWARD LAWRENTSCHUK WILLOWBY PIRANHAS 11 Qualified
WILLIAM ZHU WILLOWBY PIRANHAS 11 Qualified
EMMANUEL GIOUTLOU WILLOWBY PIRANHAS 9 Qualified
BEN SIMPSON WILLOWBY PIRANHAS 9 Qualified
LIAM WALSHE WILLOWBY PIRANHAS 6 2 Remaining
ARCHIE BIRT WILLOWBY PIRANHAS 5 3 Remaining
SIVA CHINNAPPAN WILLOWBY PIRANHAS 5 3 Remaining
JETT YONG WILLOWBY PIRANHAS 0 Disqualified
Mia O'neill WILLOWBY PIRANHAS 0 8 Remaining