Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 08 - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
Joshua Dulmanis ASHY ANACONDAS 8 Qualified
ANDREW FULLER ASHY ANACONDAS 8 Qualified
Zac Hilton ASHY ANACONDAS 8 Qualified
David Turner ASHY ANACONDAS 8 Qualified
Jake Dickson ASHY ANACONDAS 7 1 Remaining
Anders Faller ASHY ANACONDAS 7 1 Remaining
Oliver Nolan ASHY ANACONDAS 7 1 Remaining
Mitchell Rowe ASHY ANACONDAS 7 1 Remaining
Zachary Goodwin ASHY ANACONDAS 6 2 Remaining
Bryan Noman ASHY ANACONDAS 6 2 Remaining
 
 
CHARLIE COLTMAN-BAVAGE GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 10 Qualified
HENRY MACRAE GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 10 Qualified
BAEDAN WALKERDEN GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 10 Qualified
JACOB KANTIDAKIS GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 9 Qualified
Ethan Reedy GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 9 Qualified
ALEXANDER WILHELM GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 8 Qualified
MONTY HOTCHIN GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 3 5 Remaining
ARCHIE SIMARI GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 0 8 Remaining
 
 
Ariel Kraus MACCABI CHARGERS 10 Qualified
Blake Nowoweiski MACCABI CHARGERS 10 Qualified
Benny Sheezel MACCABI CHARGERS 10 Qualified
CHARLIE SZWIDER MACCABI CHARGERS 10 Qualified
Kobi Borowski MACCABI CHARGERS 9 Qualified
Asher Mohr MACCABI CHARGERS 8 Qualified
Jack Siegel MACCABI CHARGERS 8 Qualified
Aidan Rawack MACCABI CHARGERS 4 4 Remaining
ARCHIE GELFAND MACCABI CHARGERS 3 5 Remaining
 
 
Jamie Kark MACCABI DUCKS 10 Qualified
Ollie Mittelman MACCABI DUCKS 10 Qualified
Riley Mymin MACCABI DUCKS 10 Qualified
Dylan Rose MACCABI DUCKS 10 Qualified
Dylan Small MACCABI DUCKS 10 Qualified
Joshua Unglik MACCABI DUCKS 10 Qualified
Jack Gerber MACCABI DUCKS 9 Qualified
Max Steinhardt MACCABI DUCKS 7 1 Remaining
 
 
SAM ATCHISON SOLWAY FORCE 10 Qualified
MAX DANIELL SOLWAY FORCE 10 Qualified
TOM DAVIDSON SOLWAY FORCE 10 Qualified
JAMES HILL SOLWAY FORCE 10 Qualified
ATTICUS RYAN SOLWAY FORCE 10 Qualified
SAMUEL WILLMOTT SOLWAY FORCE 10 Qualified
MITCHELL FARLEY SOLWAY FORCE 9 Qualified
OLIVER SEYMOUR SOLWAY FORCE 8 Qualified