Qualification as at 18/08/2018
Saturday Girls Under 08 - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
GRACE ADAMS ASHY CHIUAHUAHUAS 10 Qualified
ALEXIS BATCHELOR ASHY CHIUAHUAHUAS 10 Qualified
Katherine Bubb ASHY CHIUAHUAHUAS 10 Qualified
Laura Burton ASHY CHIUAHUAHUAS 10 Qualified
SOPHIE MARSHMAN ASHY CHIUAHUAHUAS 9 Qualified
KATE ROSS ASHY CHIUAHUAHUAS 9 Qualified
OLIVIA SMITH ASHY CHIUAHUAHUAS 9 Qualified
ELLA WHITE ASHY CHIUAHUAHUAS 9 Qualified
CLAIRE RUGE ASHY CHIUAHUAHUAS 8 Qualified
 
 
TILLY HAND BOYD PARK PIRANHAS 8 Qualified
BELL O'BRIEN BOYD PARK PIRANHAS 8 Qualified
GISELLE O'SULLIVAN BOYD PARK PIRANHAS 8 Qualified
AUDREY CARTY-SALMON BOYD PARK PIRANHAS 7 Qualified
CHARLOTTE GLASSENBURY BOYD PARK PIRANHAS 7 Qualified
AMEILA GOODALE BOYD PARK PIRANHAS 7 Qualified
GRACE GOODALE BOYD PARK PIRANHAS 7 Qualified
LOLA WINDLE BOYD PARK PIRANHAS 7 Qualified
CHARLOTTE BREMNER BOYD PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
 
 
Ivy Collins FINCH PIRANHAS 8 Qualified
Eleftheria Hronpoulos FINCH PIRANHAS 8 Qualified
Sienna Manley FINCH PIRANHAS 8 Qualified
Kitty Bird FINCH PIRANHAS 7 Qualified
Mia O'neill FINCH PIRANHAS 7 Qualified
Georgia Outhred FINCH PIRANHAS 7 Qualified
Lucia Qin FINCH PIRANHAS 7 Qualified
MIA EVANS FINCH PIRANHAS 2 3 Remaining
GEORGIA KARAMINAS FINCH PIRANHAS 2 3 Remaining
HANNAH KILE FINCH PIRANHAS 2 3 Remaining
ALICE HARDWOOD FINCH PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
MIA EVANS HAROLD PIRANHAS 10 Qualified
GEORGIA KARAMINAS HAROLD PIRANHAS 10 Qualified
ALICE HARDWOOD HAROLD PIRANHAS 9 Qualified
MADELEINE MULLINS HAROLD PIRANHAS 9 Qualified
IMOGEN SCOTT HAROLD PIRANHAS 9 Qualified
LENA TRUONG HAROLD PIRANHAS 9 Qualified
HANNAH KILE HAROLD PIRANHAS 8 Qualified
AMELIE HESKIN HAROLD PIRANHAS 7 Qualified
WILLOW CAMPBELL HAROLD PIRANHAS 5 Qualified
 
 
Evie Finkel MACCABI DREAM 10 Qualified
Bowie Isaacs MACCABI DREAM 10 Qualified
Rebecca Israel MACCABI DREAM 10 Qualified
Maddy Nussbaum MACCABI DREAM 10 Qualified
Abigail Swaitlo MACCABI DREAM 10 Qualified
Sophie Tempelhof MACCABI DREAM 10 Qualified
Gemma Gunn MACCABI DREAM 9 Qualified
Zoe Isrealsohn MACCABI DREAM 9 Qualified
Sienna Mitsel MACCABI DREAM 9 Qualified
 
 
Bonnie Claringbold MALVERN TIGERS (SNELL) 10 Qualified
Grace Howard MALVERN TIGERS (SNELL) 10 Qualified
Arlo Mann MALVERN TIGERS (SNELL) 10 Qualified
Maggie Moore MALVERN TIGERS (SNELL) 10 Qualified
Alice Scatena MALVERN TIGERS (SNELL) 10 Qualified
Camilla Gretton-Watson MALVERN TIGERS (SNELL) 9 Qualified
Zoe Vivarini MALVERN TIGERS (SNELL) 9 Qualified
Jemima Garrett MALVERN TIGERS (SNELL) 8 Qualified
 
 
Keira Cooper MALVERN TIGERS (TALBOT) 10 Qualified
Lily Goode MALVERN TIGERS (TALBOT) 10 Qualified
Isabel Schoenwaelder MALVERN TIGERS (TALBOT) 10 Qualified
Charlie Loakes MALVERN TIGERS (TALBOT) 9 Qualified
Aanya Wickramasinghe MALVERN TIGERS (TALBOT) 9 Qualified
Laila Engel MALVERN TIGERS (TALBOT) 8 Qualified
Amelie Lloyd MALVERN TIGERS (TALBOT) 8 Qualified
Saoirse Meek MALVERN TIGERS (TALBOT) 6 Qualified
Mietta Randabel MALVERN TIGERS (TALBOT) 4 1 Remaining