Qualification as at 18/01/2018
SUNDAY Under23 MEN - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JEREMY ALLEN ASHY CELTICS 11 Qualified
HARRY CLYNE ASHY CELTICS 10 Qualified
ADAM LOWNDES ASHY CELTICS 10 Qualified
SAM ENGLISH ASHY CELTICS 9 Qualified
FRASER CAMERON ASHY CELTICS 8 Qualified
JIM MACKAY ASHY CELTICS 6 Qualified
MICHAEL SCHWAB ASHY CELTICS 6 Qualified
BEN BARRY ASHY CELTICS 2 3 Remaining
JOHN VAN TWEST ASHY CELTICS 1 4 Remaining
RICHARD SAMMELLS ASHY CELTICS 0 5 Remaining
LUKE ALLEN ASHY CELTICS 0 5 Remaining
 
 
JACK BELLAMY GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
CAMERON HODGES GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
ANTHONY TRICKER- REISSIG GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
CHRISTOPHER CLAYTON GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
JACOB GREENWOOD GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 8 Qualified
HAMISH MOODY GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 8 Qualified
MATTHEW CLAYTON GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 6 Qualified
NOAH MOODY GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 1 4 Remaining
TOMAS ORGILL GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 1 4 Remaining
 
 
MICHAEL BARRETT MALVERN 2K 11 Qualified
IRWIN STRUZKI MALVERN 2K 11 Qualified
BEN SWAGGERT MALVERN 2K 11 Qualified
DANIEL TOMPA MALVERN 2K 11 Qualified
GIORGIO BAFITIS MALVERN 2K 9 Qualified
JACK FOLEY MALVERN 2K 7 Qualified
EDWARD CHEESMAN MALVERN 2K 3 2 Remaining
LIAM ELDERING MALVERN 2K 2 3 Remaining
 
 
PIERS ROGERS MALVERN DOLPHINS 10 Qualified
MAX KHOURY MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
DANIEL MACRI MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
SOLOMON MONAGLE MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
BEN RICHARDS MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
PATRICK TOMLINSON MALVERN DOLPHINS 9 Qualified
MAX DEKKER MALVERN DOLPHINS 8 Qualified
JORDAN GROLLO MALVERN DOLPHINS 6 Qualified
 
 
JACKSON BACHELOR MONASH PIRANHAS 10 Qualified
WILL PERROTT MONASH PIRANHAS 10 Qualified
BEN SLACK MONASH PIRANHAS 10 Qualified
BEN FYNMORE MONASH PIRANHAS 9 Qualified
OLIVER ROWLANDS MONASH PIRANHAS 9 Qualified
ALEXANDER STONIER WATSON MONASH PIRANHAS 7 Qualified
 
 
HUGH FLANAGAN SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
CALEB SUTHERLAND SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
LIAM HOLLINGSWORTH SOLWAY RAPTORS 9 Qualified
LACHLAN JORDAN SOLWAY RAPTORS 9 Qualified
MAX BERZINS SOLWAY RAPTORS 8 Qualified
WILLIAM VANDERSLIK SOLWAY RAPTORS 6 Qualified
ZAC PASSMORE SOLWAY RAPTORS 5 Qualified
ZACHARY KOURAMBAS SOLWAY RAPTORS 3 2 Remaining
TOMMY MITCHELL SOLWAY RAPTORS 3 2 Remaining
 
 
JAMES O'DWYER SOLWAY VIKINGS 11 Qualified
MATTHEW BALL SOLWAY VIKINGS 10 Qualified
ZACHERY ZENDARSKI SOLWAY VIKINGS 10 Qualified
TOMMY STEVENS SOLWAY VIKINGS 9 Qualified
JORDAN WALKER SOLWAY VIKINGS 9 Qualified
AIDAN HENDY SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
BAILEY RANKIN SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
GLEB SAPUNAR SOLWAY VIKINGS 7 Qualified
HARRISON ZENDARSKI SOLWAY VIKINGS 3 2 Remaining
 
 
ALEX BORTH TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
TAYLOR VANDENBERG TIMBERWOLVES KINGS 10 Qualified
ALEXANDER VERDE TIMBERWOLVES KINGS 10 Qualified
DEAN CONSTANTINEAS TIMBERWOLVES KINGS 9 Qualified
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES KINGS 9 Qualified
NICHOLAS RAMACHANDRAN TIMBERWOLVES KINGS 7 Qualified
STEVEN KARVELLAS TIMBERWOLVES KINGS 3 2 Remaining
SHEA O'REILLY TIMBERWOLVES KINGS 3 2 Remaining
THOMAS LEE TIMBERWOLVES KINGS 2 3 Remaining
LEON PAN TIMBERWOLVES KINGS 2 3 Remaining
ANDREW GALGANI TIMBERWOLVES KINGS 1 4 Remaining