Qualification as at 18/01/2018
WEDNESDAY MEN - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
LUCA SKOUFOS 7 BOYS 1 CUP 13 Qualified
AARON DUDLEY 7 BOYS 1 CUP 12 Qualified
GEORGE HIRINI 7 BOYS 1 CUP 12 Qualified
STEPHEN WIDDOP 7 BOYS 1 CUP 12 Qualified
SAM MATHER 7 BOYS 1 CUP 11 Qualified
JACKSON HARDING 7 BOYS 1 CUP 10 Qualified
DAVID TRAN 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
CAL WILSON 7 BOYS 1 CUP 2 6 Remaining
CHARLIE YOUNG 7 BOYS 1 CUP 1 7 Remaining
 
 
HARRY BALES HONEY BADGERS 12 Qualified
ANDREW COULSTON HONEY BADGERS 12 Qualified
ADAM HUGGINS HONEY BADGERS 12 Qualified
JACK PICKETT HONEY BADGERS 12 Qualified
JARROD MOLLISON HONEY BADGERS 11 Qualified
JACK BALES HONEY BADGERS 10 Qualified
BEAU ELKINGTON HONEY BADGERS 8 Qualified
MATT GRAHAM HONEY BADGERS 8 Qualified
NATHAN CARDEN HONEY BADGERS 4 4 Remaining
 
 
BRETT PARSONS LONGARMS 12 Qualified
STEVEN SPENCE LONGARMS 12 Qualified
SAM ASHTON LONGARMS 11 Qualified
MATTHEW BROMLEY LONGARMS 10 Qualified
ED GREGO LONGARMS 10 Qualified
HOLGER SCHULZ LONGARMS 10 Qualified
ALEX HAND LONGARMS 8 Qualified
TOM ASHTON LONGARMS 7 1 Remaining
SCOTT CLARKE LONGARMS 5 3 Remaining
JACK CASSIDY LONGARMS 1 7 Remaining
MATT J LONGARMS 0 Disqualified
HARRY B LONGARMS 0 Disqualified
 
 
ANGUS CAMERON PUDDING GUTS 12 Qualified
CHARLIE INGHAM PUDDING GUTS 12 Qualified
WILLIAM INGHAM PUDDING GUTS 12 Qualified
DANIEL ALLEN LYONS PUDDING GUTS 11 Qualified
NOAH ANSWERTH PUDDING GUTS 10 Qualified
CHARLIE MCGAW PUDDING GUTS 7 1 Remaining
ANGUS STYLES PUDDING GUTS 5 3 Remaining
 
 
TIM FORREST ROC 13 Qualified
LONMARK GALIDO ROC 13 Qualified
JERA AGUDA ROC 12 Qualified
ALBERT CHENG ROC 12 Qualified
GABE MILLER ROC 12 Qualified
DAVID DI GUGLIEMO ROC 11 Qualified
BEN LU ROC 10 Qualified
NATHAN SINGHAVONG ROC 3 Disqualified
DAVE G ROC 1 Disqualified
NOEL J ROC 1 Disqualified
 
 
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 2 13 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 2 12 Qualified
AMRITH WILSON STAR PLATINUM 2 12 Qualified
YUSUF ABDULHUSSEIN STAR PLATINUM 2 11 Qualified
ROMAN CHOWANETZ STAR PLATINUM 2 11 Qualified
CHIRANGA MALWATTE STAR PLATINUM 2 10 Qualified
ASHVINDH WILSON STAR PLATINUM 2 9 Qualified
DANIEL FAIFE STAR PLATINUM 2 6 2 Remaining
 
 
RYAN BIRD UPPER EAST SIDE 13 Qualified
IGOR BRKIC UPPER EAST SIDE 12 Qualified
STUART HAMILTON UPPER EAST SIDE 12 Qualified
TASO TSIOUNAS UPPER EAST SIDE 12 Qualified
DAVID McGUINESS UPPER EAST SIDE 10 Qualified
ASH COOPER UPPER EAST SIDE 9 Qualified
STEPHEN SAHHAR UPPER EAST SIDE 9 Qualified
JAKE MAHAR UPPER EAST SIDE 7 1 Remaining
GABRIEL MONTALBAN UPPER EAST SIDE 2 6 Remaining