Qualification as at 18/01/2018
WEDNESDAY MEN - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
RORY KARISTIANOS BAKER BOYZ 8 Qualified
JOHNATHAN MALON BAKER BOYZ 8 Qualified
JARRYD RUSSO BAKER BOYZ 8 Qualified
DANIEL TOSH BAKER BOYZ 8 Qualified
LEE HODGKINSON BAKER BOYZ 7 1 Remaining
BRETT TOSH BAKER BOYZ 7 1 Remaining
JASON BLACKLEDGE BAKER BOYZ 6 2 Remaining
BRENTON MILES BAKER BOYZ 5 3 Remaining
AJ BOAHENE BAKER BOYZ 4 4 Remaining
Huks Dingo BAKER BOYZ 1 7 Remaining
CARLO RICHARDS BAKER BOYZ 1 7 Remaining
 
 
ROBERT DAVEY BEERSKETBALLERS 12 Qualified
HAO TANG BEERSKETBALLERS 12 Qualified
JOHN RUSSO BEERSKETBALLERS 11 Qualified
ARRAN BRADY BEERSKETBALLERS 10 Qualified
ED JAMES BEERSKETBALLERS 10 Qualified
RILEY TONTA BEERSKETBALLERS 10 Qualified
STUART KEAM BEERSKETBALLERS 9 Qualified
WILL RAMETTA BEERSKETBALLERS 8 Qualified
JEREMY CHEONG BEERSKETBALLERS 7 1 Remaining
DANIEL PATTERSON BEERSKETBALLERS 7 1 Remaining
JAKE A BEERSKETBALLERS 1 Disqualified
Jake C BEERSKETBALLERS 1 7 Remaining
Aled Wills-john BEERSKETBALLERS 1 7 Remaining
Aled X BEERSKETBALLERS 1 7 Remaining
 
 
DANIEL CLEMENTS BIG UNIT 13 Qualified
MARK KEALY BIG UNIT 13 Qualified
JAYSON SMITH BIG UNIT 12 Qualified
DEAN DOHERTY BIG UNIT 10 Qualified
DYLAN EDGLEY BIG UNIT 10 Qualified
ADRIAN SMITH BIG UNIT 10 Qualified
JAMES DOWNEY BIG UNIT 5 3 Remaining
JOSH SIBLEY BIG UNIT 2 6 Remaining
 
 
JOSHUA MISELOWSKI FLINT TROPICS 13 Qualified
CORY WASSER FLINT TROPICS 13 Qualified
SAMSON BARRON FLINT TROPICS 12 Qualified
JEREMY LUSTIG FLINT TROPICS 10 Qualified
PETER GUSS FLINT TROPICS 9 Qualified
MICHAEL KAHAN FLINT TROPICS 9 Qualified
JUSTIN BALBIR FLINT TROPICS 8 Qualified
JEREMY COHEN FLINT TROPICS 4 4 Remaining
DARIN ZUKERMAN FLINT TROPICS 4 4 Remaining
MAX CURTIS FLINT TROPICS 1 7 Remaining
 
 
NICHOLAS SIDARI GHETTO GOATS 9 Qualified
UMAR SIDDIQUI GHETTO GOATS 9 Qualified
LOUIS HELM GHETTO GOATS 8 Qualified
KAYA SOYDAS GHETTO GOATS 8 Qualified
MICHAEL YOUNG GHETTO GOATS 8 Qualified
JARRID GUNN GHETTO GOATS 7 1 Remaining
JORDAN McGOWAN GHETTO GOATS 6 2 Remaining
MARK BAIZANOS GHETTO GOATS 3 5 Remaining
AUSTIN McDONALD GHETTO GOATS 3 5 Remaining
 
 
TOMMY KWAN JAYHAWKS 13 Qualified
ADAM LIEW JAYHAWKS 13 Qualified
JOHN KIM JAYHAWKS 11 Qualified
SEUNGKYUM (PAUL) KIM JAYHAWKS 11 Qualified
STEVE OROLOGAS JAYHAWKS 11 Qualified
ASHAAN PATEL JAYHAWKS 9 Qualified
KEVIN TAING JAYHAWKS 9 Qualified
ANSON CHUI JAYHAWKS 5 3 Remaining
ANDREW BARRETT JAYHAWKS 4 4 Remaining
KEVIN EAR JAYHAWKS 4 4 Remaining
MINHO KIM JAYHAWKS 4 4 Remaining
PAT CANFOR JAYHAWKS 3 5 Remaining
 
 
DEAN APOSTOLOPOULOS MIAMI LIT 13 Qualified
NICHOLAS O'SULLIVAN MIAMI LIT 13 Qualified
BRAD ABELA MIAMI LIT 12 Qualified
HARRY O'NEIL MIAMI LIT 12 Qualified
LUCAN MACREADIE MIAMI LIT 11 Qualified
LOCH NEWHAM MIAMI LIT 10 Qualified
JOSH FISHER MIAMI LIT 8 Qualified
WILLIAM O'GORMAN MIAMI LIT 3 5 Remaining
 
 
RYAN LEWY ONG'S PHARMACEUTICALS 13 Qualified
RYAN BRIVIK ONG'S PHARMACEUTICALS 12 Qualified
JOEL GOCS ONG'S PHARMACEUTICALS 12 Qualified
GAVIN KATZ ONG'S PHARMACEUTICALS 12 Qualified
NOAH GREEN ONG'S PHARMACEUTICALS 11 Qualified
DAVID GLASS ONG'S PHARMACEUTICALS 9 Qualified
DEAN KURAN ONG'S PHARMACEUTICALS 5 3 Remaining
ASHLEY KALB ONG'S PHARMACEUTICALS 1 Disqualified
 
 
LIAM ANDERSON RAIDERS 13 Qualified
LIAM BROCK RAIDERS 13 Qualified
DANIEL HART RAIDERS 13 Qualified
JAMES KOLAR RAIDERS 13 Qualified
SHAUN LONG RAIDERS 10 Qualified
SIMON PERHAM RAIDERS 10 Qualified
JACK BURDEN RAIDERS 9 Qualified
MICHAEL TURRA RAIDERS 8 Qualified