Qualification as at 18/01/2018
WEDNESDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
MATTHEW ALLEN BLOODS 12 Qualified
CHRIS SAUNDERS BLOODS 12 Qualified
CHRIS GODFREY BLOODS 11 Qualified
DANIEL PURDAM BLOODS 11 Qualified
PETER DEMETRIOU BLOODS 10 Qualified
BENJAMIN PHILLIPS BLOODS 10 Qualified
JACKSON COLLINS BLOODS 5 3 Remaining
SAM NOBLE BLOODS 2 6 Remaining
CHRIS JELLIS BLOODS 1 Disqualified
 
 
ANDREW MYERS DIRE WOLVES 11 Qualified
JAMES HALL DIRE WOLVES 10 Qualified
STEVE HEALY DIRE WOLVES 10 Qualified
ADAM KARANICOLOS DIRE WOLVES 9 Qualified
PETER CAINE DIRE WOLVES 8 Qualified
STEVE NANCARROW DIRE WOLVES 7 1 Remaining
LUKE WOOD DIRE WOLVES 7 1 Remaining
BEN CLARK DIRE WOLVES 6 2 Remaining
JAMES DOUGLAS DIRE WOLVES 6 2 Remaining
RICHARD DOUGLAS DIRE WOLVES 4 4 Remaining
DANIEL JUNKEER DIRE WOLVES 4 4 Remaining
ALEX HAMMOND DIRE WOLVES 3 5 Remaining
MATTHEW CROWE DIRE WOLVES 2 6 Remaining
CHRIS DO DIRE WOLVES 2 6 Remaining
BILL MEZZETTI DIRE WOLVES 2 6 Remaining
JACK SCHEFFER DIRE WOLVES 2 6 Remaining
EWAN COOK DIRE WOLVES 1 Disqualified
 
 
SHUNI ALLEKIAN LOOSE CANNONS 13 Qualified
ANTHONY ELHAG LOOSE CANNONS 13 Qualified
MAHER CHAKEDIAN LOOSE CANNONS 12 Qualified
MICHAEL MIKHAIL LOOSE CANNONS 12 Qualified
ANDREW ZEENNI LOOSE CANNONS 12 Qualified
LANCE MAY LOOSE CANNONS 11 Qualified
TAVIS VALLANCE LOOSE CANNONS 10 Qualified
 
 
LEON CALVERT SE MELBOURNE 11 Qualified
CRAIG HAINS SE MELBOURNE 10 Qualified
CARLOS LOPEZ SE MELBOURNE 10 Qualified
RYAN COGAN BRIATA SE MELBOURNE 9 Qualified
MATTHEW FIGHERA SE MELBOURNE 9 Qualified
MARCUS VAN MEGEN SE MELBOURNE 9 Qualified
TIM FOWLER SE MELBOURNE 5 3 Remaining
LEIGH MAYBERRY SE MELBOURNE 4 4 Remaining
RICHARD ABELL SE MELBOURNE 3 5 Remaining
CHRISTIAN LOPEZ SE MELBOURNE 3 5 Remaining
LUCAS SHELDON SE MELBOURNE 3 5 Remaining
PAUL ROFE SE MELBOURNE 2 Disqualified
P Rogers SE MELBOURNE 1 7 Remaining
R Singh SE MELBOURNE 1 7 Remaining
PETE WHARRY SE MELBOURNE 1 7 Remaining
A WHITE SE MELBOURNE 1 Disqualified
 
 
MICHAEL CAMPION SONICS (2) 11 Qualified
WILLIAM HOWIE SONICS (2) 11 Qualified
JASON KENNEDY SONICS (2) 11 Qualified
DAVID DAWSON SONICS (2) 10 Qualified
JUHA VIRTANEN SONICS (2) 10 Qualified
CHRIS WYATT SONICS (2) 10 Qualified
JACOB PARKER SONICS (2) 9 Qualified
DAMIEN SALTER SONICS (2) 4 4 Remaining
MICHAEL SAMIOS SONICS (2) 4 4 Remaining
MARCUS ABBOTT SONICS (2) 1 7 Remaining
 
 
SIMON UZUNOVSKI SONS OF GUNS 12 Qualified
SAM BRIGGS SONS OF GUNS 11 Qualified
MARCUS UZUNOVSKI SONS OF GUNS 11 Qualified
MAX UZUNOVSKI SONS OF GUNS 11 Qualified
JAMES TRNACEK SONS OF GUNS 10 Qualified
JAMES BRIGGS SONS OF GUNS 9 Qualified
RICHARD BRIGGS SONS OF GUNS 9 Qualified
TOM BRIGGS SONS OF GUNS 9 Qualified
MICHAEL PASSMORE SONS OF GUNS 6 2 Remaining
ZAC PASSMORE SONS OF GUNS 2 6 Remaining
 
 
ORI HANDLESMAN SOUTHSIDE BEERS 12 Qualified
ZAC FEHILY SOUTHSIDE BEERS 11 Qualified
CHARLES GOLDENBERG SOUTHSIDE BEERS 11 Qualified
DANIEL SHAPERO SOUTHSIDE BEERS 11 Qualified
JOSHUA SHARPE SOUTHSIDE BEERS 11 Qualified
MICHAEL GLASSER SOUTHSIDE BEERS 10 Qualified
MYLES MILLER SOUTHSIDE BEERS 10 Qualified
HARRISON BRAUN SOUTHSIDE BEERS 8 Qualified
BEN SHAPERO SOUTHSIDE BEERS 2 6 Remaining
MICHAEL HARPER SOUTHSIDE BEERS 1 7 Remaining