Qualification as at 18/01/2018
THURSDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
STEFAN DODIC CHURCH OF KYRIE 13 Qualified
ADAM QUAN CHURCH OF KYRIE 13 Qualified
MARCUS BATTISTELLA CHURCH OF KYRIE 12 Qualified
DOMINIC CANALE CHURCH OF KYRIE 12 Qualified
MARK WANG CHURCH OF KYRIE 12 Qualified
JASUN LI CHURCH OF KYRIE 11 Qualified
MATTHEW KNIGHT CHURCH OF KYRIE 10 Qualified
NICK LUCARELLI CHURCH OF KYRIE 9 Qualified
TOM LUCARELLI CHURCH OF KYRIE 9 Qualified
 
 
BRADLEY WELLER COBRAS 12 Qualified
JYE GROGAN COBRAS 11 Qualified
DIMA MARR COBRAS 11 Qualified
JAMIE McLAREN COBRAS 10 Qualified
ANDREW SCHILG COBRAS 10 Qualified
OLIVER KEANEY COBRAS 9 Qualified
JORDAN MOREHEAD COBRAS 9 Qualified
MICHAEL DEAN COBRAS 7 1 Remaining
 
 
SIBO GAO EASTSIDE WOLVES 13 Qualified
CE NIU EASTSIDE WOLVES 13 Qualified
YINGUANG CHEN EASTSIDE WOLVES 12 Qualified
XUAN LI EASTSIDE WOLVES 12 Qualified
ZHE XU EASTSIDE WOLVES 12 Qualified
XIAOFAN YANG EASTSIDE WOLVES 11 Qualified
PHILIP NI EASTSIDE WOLVES 10 Qualified
YUAN YUAN EASTSIDE WOLVES 10 Qualified
WEZ KAL ZHANG EASTSIDE WOLVES 9 Qualified
LEON AZMAT EASTSIDE WOLVES 5 3 Remaining
 
 
TOM GALLARDO POP 12 Qualified
DINITH AMARASINGHE POP 11 Qualified
ANTHONY DICKERSON POP 11 Qualified
CHARLIE SHEEHY POP 11 Qualified
MICHEAL KOUKOURAS POP 9 Qualified
ADAM GOULDING POP 8 Qualified
DAN DRINNEN POP 7 1 Remaining
ADAM BARBAN POP 3 5 Remaining
TOM RIVERS POP 2 6 Remaining
 
 
NICK ELLIOTT RUM THE BALL 12 Qualified
PAUL GLEESON RUM THE BALL 12 Qualified
GRAEME LA FONTAINE RUM THE BALL 12 Qualified
JOHN WEIR RUM THE BALL 12 Qualified
TOM BRASHER RUM THE BALL 11 Qualified
JAMES COLLISTER RUM THE BALL 11 Qualified
PETER WATSON RUM THE BALL 9 Qualified
JULIAN FOGARTY RUM THE BALL 8 Qualified
STEVE O'CONNELL RUM THE BALL 4 4 Remaining
MATTHEW GLEESON RUM THE BALL 3 5 Remaining
Ciaaran Weir RUM THE BALL 2 6 Remaining
 
 
NATHAN BOONSTRA SNRUB 12 Qualified
ANGUS RATCLIFF SNRUB 12 Qualified
JOSHUA LEE SNRUB 9 Qualified
KHISHAN PRABAKARAN SNRUB 9 Qualified
DAVID PARR SNRUB 8 Qualified
IGNATIUS PEREIRA SNRUB 8 Qualified
ALLAN TRAN SNRUB 6 2 Remaining
KEN WANG SNRUB 6 2 Remaining
TRISTAN BOONSTRA SNRUB 5 3 Remaining
CHRIS SIWEK SNRUB 4 4 Remaining
GORDON RADCLIFF SNRUB 3 5 Remaining
 
 
THOMAS LEE TIMBERWOLVES UNTAMED 10 Qualified
COREY GREEN TIMBERWOLVES UNTAMED 8 Qualified
LACHLAN ROBERTSON TIMBERWOLVES UNTAMED 8 Qualified
HAMISH SUGDEN TIMBERWOLVES UNTAMED 7 1 Remaining
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES UNTAMED 6 2 Remaining
TAYLOR VANDENBERG TIMBERWOLVES UNTAMED 6 2 Remaining
HARRISON SHUGG TIMBERWOLVES UNTAMED 4 4 Remaining
ALEX BROTH TIMBERWOLVES UNTAMED 3 5 Remaining
ANDREW GALGANI TIMBERWOLVES UNTAMED 3 5 Remaining
ALEXANDER VERDE TIMBERWOLVES UNTAMED 3 5 Remaining
DEAN CONSTANTINEAS TIMBERWOLVES UNTAMED 2 6 Remaining
JOSHUE SERTIC TIMBERWOLVES UNTAMED 2 6 Remaining