Qualification as at 18/01/2018
THURSDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
CARL MICHAUD DECEPTACONS 11 Qualified
JAMES MICHAUD DECEPTACONS 11 Qualified
ROD ARANEDA DECEPTACONS 10 Qualified
MATTHEW GROSSMAN DECEPTACONS 9 Qualified
RICHARD MATTHEWS DECEPTACONS 9 Qualified
PETE OLECHNIWICZ DECEPTACONS 8 Qualified
CALLUM KOHI DECEPTACONS 4 4 Remaining
SAM LAIDLAW DECEPTACONS 4 4 Remaining
ROB DIOSI DECEPTACONS 2 6 Remaining
 
 
JONAH STEPHENSON MELLO & MAGIC MEN 12 Qualified
WILL KELLY MELLO & MAGIC MEN 11 Qualified
NICK MARSH MELLO & MAGIC MEN 11 Qualified
NED PARNHAM MELLO & MAGIC MEN 11 Qualified
SAM MATTHEWS MELLO & MAGIC MEN 10 Qualified
OLIVER LANDOS MELLO & MAGIC MEN 9 Qualified
ED RICKARDS MELLO & MAGIC MEN 8 Qualified
SCOTT WALKER MELLO & MAGIC MEN 6 2 Remaining
 
 
LLOYD TOWNSING MESHOOGA BOOGA 12 Qualified
LEN WARSON MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
DANIEL CARTER MESHOOGA BOOGA 9 Qualified
BRENT TOWNSING MESHOOGA BOOGA 9 Qualified
EDDIE GLUSH MESHOOGA BOOGA 8 Qualified
JOEL FELDMAN MESHOOGA BOOGA 7 1 Remaining
NATHAN FOX MESHOOGA BOOGA 6 2 Remaining
TOM BOTTRELL MESHOOGA BOOGA 5 3 Remaining
MITCH EVANS MESHOOGA BOOGA 4 4 Remaining
MITCHELL BEACONSFIELD MESHOOGA BOOGA 3 5 Remaining
LACHIE DUNN MESHOOGA BOOGA 2 Disqualified
LEO ROYTMAN MESHOOGA BOOGA 1 7 Remaining
Jordi Ryall MESHOOGA BOOGA 1 7 Remaining
 
 
GLENN SMITH SONICS (16) 13 Qualified
MATTHEW HARRISON SONICS (16) 11 Qualified
ANDREW HOLMAN SONICS (16) 11 Qualified
DANIEL ADAMS SONICS (16) 10 Qualified
CARLOS CONTRERAS SONICS (16) 10 Qualified
SAM PRESS SONICS (16) 8 Qualified
YANG GUOQUAN SONICS (16) 6 2 Remaining
JORDAN HUGHES SONICS (16) 5 3 Remaining
JAMIE WELLER SONICS (16) 5 3 Remaining
ROBERT ARIZONA SONICS (16) 3 5 Remaining
JOSH BUSSELL SONICS (16) 3 5 Remaining
DREW MILNER SONICS (16) 3 5 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (16) 3 5 Remaining
JESSE WASHINGTON SONICS (16) 2 6 Remaining
 
 
JOSEPH FUNG SWAT TEAM 12 Qualified
JOHN SATSALANAM SWAT TEAM 12 Qualified
GERALD SILVA SWAT TEAM 12 Qualified
BRYAN GRUESO SWAT TEAM 11 Qualified
TRENT SMIL JANIC SWAT TEAM 11 Qualified
VINCE LORENZ SWAT TEAM 10 Qualified
NESTOR GANTICA SWAT TEAM 7 1 Remaining
DANNY GUDES SWAT TEAM 6 2 Remaining
CHEV LUZON SWAT TEAM 3 5 Remaining
SVEN NAPIZA SWAT TEAM 2 6 Remaining
 
 
BRETT DRUMMOND TOON SQUAD 13 Qualified
ADAM GERLOFF TOON SQUAD 13 Qualified
TOM McLEISH TOON SQUAD 13 Qualified
ADRIAN JENSEN TOON SQUAD 12 Qualified
STAN NEWMAN TOON SQUAD 12 Qualified
DAN McLAUGHLAN TOON SQUAD 10 Qualified
NICK REESE TOON SQUAD 7 1 Remaining
MATT WALLIS TOON SQUAD 4 4 Remaining
 
 
KIRK MAHONY UNCLE DREW 13 Qualified
MICHAEL SAMIOS UNCLE DREW 13 Qualified
MARCUS SPYROU UNCLE DREW 11 Qualified
CHRISTIAN FRANGALAS UNCLE DREW 10 Qualified
JORDAN LABROOY UNCLE DREW 10 Qualified
JAMES BUCKLEY UNCLE DREW 9 Qualified
AARON GROSS UNCLE DREW 7 1 Remaining
NATHAN MAHONY UNCLE DREW 2 6 Remaining
CHRIS WYATT UNCLE DREW 2 6 Remaining