Qualification as at 18/01/2018
THURSDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JAMES O'DWYER BISHOPS 13 Qualified
MITCHELL RILEY BISHOPS 11 Qualified
MATTHEW WILSON BISHOPS 11 Qualified
BEN MORGAN BISHOPS 10 Qualified
LUKE RILEY BISHOPS 9 Qualified
CONNOR NORRIS BISHOPS 8 Qualified
MATTHEW BALL BISHOPS 6 2 Remaining
WILL BRYANT BISHOPS 6 2 Remaining
CURTIS LO BISHOPS 4 4 Remaining
JACK ANDRISKE BISHOPS 2 6 Remaining
TOM ANDRISKE BISHOPS 2 6 Remaining
FRANK McCORMACK BISHOPS 1 7 Remaining
JAMES McCORMACK BISHOPS 1 7 Remaining
CHRIS SWOOP BISHOPS 1 7 Remaining
 
 
VITO FERRARO BLACK KNIGHTS 10 Qualified
JOHN SIOMOS BLACK KNIGHTS 10 Qualified
MITCHELL POLLARD BLACK KNIGHTS 9 Qualified
VICKEN MEDZOIAN BLACK KNIGHTS 8 Qualified
HUNG NGUYEN BLACK KNIGHTS 8 Qualified
PAUL KALLIS BLACK KNIGHTS 7 1 Remaining
ANTHONY FERRARO BLACK KNIGHTS 4 4 Remaining
TOM MONCRIEFF BLACK KNIGHTS 3 5 Remaining
RYAN EVANS BLACK KNIGHTS 2 6 Remaining
BRENDAN REDPATH BLACK KNIGHTS 2 6 Remaining
SEVAG ATAMIAN BLACK KNIGHTS 1 Disqualified
 
 
LACHLAN BAYSTON DEFENDANTS 12 Qualified
RORY ELLIS DEFENDANTS 12 Qualified
AIDAN LIM DEFENDANTS 12 Qualified
NICK AUBREY DEFENDANTS 10 Qualified
COREY PATTERSON DEFENDANTS 10 Qualified
ED DICK DEFENDANTS 6 2 Remaining
PATRICK GILLETT DEFENDANTS 6 2 Remaining
JAMES PANEBIANCO DEFENDANTS 4 4 Remaining
PETER THORNTON DEFENDANTS 3 5 Remaining
ANDREW MORRIS DEFENDANTS 2 6 Remaining
 
 
ROBERT ALFORD DREAM TIME GRIZZLIES 13 Qualified
BRYAN LEE DREAM TIME GRIZZLIES 13 Qualified
JONATHAN LEE DREAM TIME GRIZZLIES 13 Qualified
BRAD LARKINS DREAM TIME GRIZZLIES 12 Qualified
RICKY WONG DREAM TIME GRIZZLIES 11 Qualified
KHIN YONG ANDY CHAN DREAM TIME GRIZZLIES 10 Qualified
TIM RAMSBOTTOM DREAM TIME GRIZZLIES 4 4 Remaining
STAN WONG DREAM TIME GRIZZLIES 4 4 Remaining
ASHWIN SUBRAMANIAM DREAM TIME GRIZZLIES 2 6 Remaining
QIANG ZHONG DREAM TIME GRIZZLIES 2 6 Remaining
 
 
CHRIS JAMES MANUTE BOL 13 Qualified
JOEL HICKCOX MANUTE BOL 12 Qualified
LUKE PRIOR MANUTE BOL 12 Qualified
LEIGHTON SPLATT MANUTE BOL 12 Qualified
CHRIS JONES MANUTE BOL 11 Qualified
DYLAN SMITH MANUTE BOL 9 Qualified
JASON SAPSED MANUTE BOL 8 Qualified
DANIEL HARPER MANUTE BOL 7 1 Remaining
GLENN HALLETT MANUTE BOL 4 4 Remaining
 
 
CHI HIN EDWIN CHAN MASTER SHIFU 13 Qualified
CHEN DU MASTER SHIFU 13 Qualified
JUN WEI GAO MASTER SHIFU 13 Qualified
HAN BING WANG MASTER SHIFU 13 Qualified
AARON XU MASTER SHIFU 13 Qualified
YUAN SHUN WEI MASTER SHIFU 11 Qualified
DAVID FENG MASTER SHIFU 9 Qualified
ZHONG YUAN WAN MASTER SHIFU 9 Qualified
 
 
ALP ALIM SYNW 13 Qualified
MARK McINNES SYNW 13 Qualified
MARTIN TAYLOR SYNW 10 Qualified
RICK THOMAS SYNW 10 Qualified
MATTHEW LAWSON SYNW 9 Qualified
LEON GOUZENFITER SYNW 7 1 Remaining
ANDREW LOMBARDO SYNW 6 2 Remaining
STEPHEN MITCHELL SYNW 6 2 Remaining
JORDAN TABAKMAN SYNW 3 5 Remaining
SHANNON BAPTIST SYNW 2 6 Remaining
BRYCE MORTON SYNW 2 6 Remaining