Qualification as at 18/01/2018
SUNDAY MIXED - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JOSH SCHMIERER ASHBURTON SPURS 13 Qualified
ELLEN SUDHOLZ ASHBURTON SPURS 13 Qualified
RACHEL HEARD ASHBURTON SPURS 12 Qualified
DANIEL HOFFMAN ASHBURTON SPURS 12 Qualified
LYDIA McCLELLAND ASHBURTON SPURS 12 Qualified
GEORGIA BENNETT ASHBURTON SPURS 11 Qualified
GEORDIE McCLELLAND ASHBURTON SPURS 10 Qualified
ELLEN COX ASHBURTON SPURS 2 6 Remaining
GARY HEARD ASHBURTON SPURS 2 6 Remaining
HAYDEN HANDLEY ASHBURTON SPURS 1 7 Remaining
CALEB HEARD ASHBURTON SPURS 1 7 Remaining
JOSHUA WESTLAND ASHBURTON SPURS 1 7 Remaining
 
 
NICK SHARP CAULFIELD CROQUET CLUB 12 Qualified
JULIA COWELL CAULFIELD CROQUET CLUB 11 Qualified
CHRIS BOLD CAULFIELD CROQUET CLUB 10 Qualified
MEG HUDSON CAULFIELD CROQUET CLUB 10 Qualified
JAMES ANDERSON CAULFIELD CROQUET CLUB 9 Qualified
JACK WOODMAN CAULFIELD CROQUET CLUB 9 Qualified
MEG HARRIS CAULFIELD CROQUET CLUB 8 Qualified
ZALI RAYMENT CAULFIELD CROQUET CLUB 8 Qualified
MEG MORAN CAULFIELD CROQUET CLUB 4 4 Remaining
CALLUM GRIFFIN CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
GEORGIA BOLD CAULFIELD CROQUET CLUB 2 6 Remaining
ELEANOR BORGELT CAULFIELD CROQUET CLUB 2 6 Remaining
KATHERINE ELLIS CAULFIELD CROQUET CLUB 2 6 Remaining
NICHOLAS SZABO CAULFIELD CROQUET CLUB 2 6 Remaining
FLETCHER HOLLANDS CAULFIELD CROQUET CLUB 1 7 Remaining
 
 
TOM BEDDISON DOLCI BALLERS 12 Qualified
MELANIE IOANNIDIS DOLCI BALLERS 12 Qualified
JONATHON ANDREWS DOLCI BALLERS 10 Qualified
ABBEY LLOYD DOLCI BALLERS 10 Qualified
BLAKE GALLATLY DOLCI BALLERS 7 1 Remaining
ROURKE O'SULLIVAN DOLCI BALLERS 7 1 Remaining
NEEHARA RAVIKUMAR DOLCI BALLERS 7 1 Remaining
SARAH COLANERI DOLCI BALLERS 5 3 Remaining
CLAIRE IOANNIDIS DOLCI BALLERS 3 5 Remaining
JOEL BECKER DOLCI BALLERS 1 7 Remaining
SERENA BEDDISON DOLCI BALLERS 1 7 Remaining
RACHEL LUCAS DOLCI BALLERS 1 7 Remaining
 
 
CARSON CROWE RAVENS 10 Qualified
SCOTT DE MARCHI RAVENS 8 Qualified
BRIDGID NOLAN RAVENS 8 Qualified
MAITLAND PETERS RAVENS 8 Qualified
SOPHIE SALVITTI RAVENS 8 Qualified
ANGUS LETZING RAVENS 6 2 Remaining
CAITLIN SMITH RAVENS 6 2 Remaining
MADDIE BROWN RAVENS 3 5 Remaining
APRIL GLARE RAVENS 2 6 Remaining
TARA O'CONNOR RAVENS 2 6 Remaining
MITCHELL STOOP RAVENS 2 6 Remaining
ABBEY JORDANOV RAVENS 1 7 Remaining
IMMOGENE KEERT RAVENS 1 7 Remaining
JOSH LE MAITRE RAVENS 1 7 Remaining
SIMON NASH RAVENS 1 7 Remaining
ADAM NORRIS RAVENS 1 7 Remaining
MITCHELL POLLARD RAVENS 1 7 Remaining
BAILEY RANKIN RAVENS 1 7 Remaining
 
 
ALEX HYDE SHARKS 13 Qualified
DAMIN BARTLETT SHARKS 12 Qualified
CHERRY RUSSELL SHARKS 12 Qualified
ELISE THURMAN SHARKS 12 Qualified
JADE WULKAN SHARKS 12 Qualified
NATHAN DANCE SHARKS 11 Qualified
SHELBY DANCE SHARKS 10 Qualified
KYLE WULKAN SHARKS 10 Qualified
ELLEN COX SHARKS 1 Disqualified
CHLOE CRANAGE SHARKS 1 7 Remaining
MATT GEORGE SHARKS 1 7 Remaining
PAT HEGARTY SHARKS 1 7 Remaining
IVANA JOVANOVIC SHARKS 1 7 Remaining
MADELEINE SLOANE SHARKS 1 7 Remaining
 
 
HAYDEN DE SILVA SHAZAM 13 Qualified
CARLY DIPROSE SHAZAM 12 Qualified
BIANCA ARGYROPOULOS SHAZAM 11 Qualified
CHRISTINA PHUONG SHAZAM 11 Qualified
ANDREW MILLS SHAZAM 10 Qualified
MICHELLE MALONEY SHAZAM 9 Qualified
LIAM WILBRINK SHAZAM 8 Qualified
SIMO IVETIC SHAZAM 4 4 Remaining
JACKSON HOLLANDS SHAZAM 2 6 Remaining
MICHELLE ESMORE SHAZAM 1 7 Remaining
NICK ROSS SHAZAM 1 7 Remaining
 
 
EMILY GRANO SOLWAY CHEDS 9 Qualified
SAM MELBOURNE SOLWAY CHEDS 9 Qualified
OLIVIA ROGERS SOLWAY CHEDS 9 Qualified
HUGH O'DONNELL SOLWAY CHEDS 8 Qualified
ELIZA SMITH SOLWAY CHEDS 8 Qualified
PETER CAINE SOLWAY CHEDS 7 1 Remaining
RACHEL CAINE SOLWAY CHEDS 7 1 Remaining
REUBEN CAINE SOLWAY CHEDS 7 1 Remaining
BEN EDWARDS SOLWAY CHEDS 7 1 Remaining
GEMMA WATKINS SOLWAY CHEDS 4 4 Remaining
BRIANNA HAYES SOLWAY CHEDS 2 6 Remaining
JEREMY ALLEN SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
JOSH DE LANG SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
BEC DOHERTY SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
NELL FINGER SOLWAY CHEDS 1 7 Remaining
 
 
AMY TEIWES SOLWAY STORM 12 Qualified
JAMES EMMETT SOLWAY STORM 11 Qualified
EMMA NEILSON SOLWAY STORM 11 Qualified
GRIFFIN SIASSIOS SOLWAY STORM 10 Qualified
HANNAH O'DONNELL SOLWAY STORM 9 Qualified
LACHLAN WHITMORE SOLWAY STORM 9 Qualified
DAVID PARR SOLWAY STORM 7 1 Remaining
EMILY PICKERING SOLWAY STORM 5 3 Remaining
MITCHELL TEIWES SOLWAY STORM 3 5 Remaining
ANGELIQUE ALEXANDROU SOLWAY STORM 1 7 Remaining
LAUREN NEILSON SOLWAY STORM 1 7 Remaining
 
 
QUINN MARTIN SONICS (11) 13 Qualified
SARAH BARRY SONICS (11) 12 Qualified
KARL CAMERINO SONICS (11) 11 Qualified
LIZ GROOM SONICS (11) 11 Qualified
DIANE KEMPEN SONICS (11) 10 Qualified
ASHLEY FEEHAN SONICS (11) 6 2 Remaining
DEBBIE KASTELIC SONICS (11) 5 3 Remaining
TOKTAM MALAKSHAHI SONICS (11) 5 3 Remaining
MATTHEW HARRISON SONICS (11) 4 4 Remaining
STEPHANIE ALLAN SONICS (11) 2 6 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (11) 2 6 Remaining
JORDAN COLEMAN SONICS (11) 1 Disqualified
GLENN SMITH SONICS (11) 1 7 Remaining
 
 
MICHAEL GALGANI TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
ELLA PARSONS TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
GARY DAVIES GRIFFITH TIMBERWOLVES KATZ 11 Qualified
ANDREW SEABROOK TIMBERWOLVES KATZ 11 Qualified
MICHELLE SARGENT TIMBERWOLVES KATZ 10 Qualified
GRACE KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 9 Qualified
BEN WILKINS TIMBERWOLVES KATZ 6 2 Remaining
ABBIE JARRETT TIMBERWOLVES KATZ 5 3 Remaining
JACINTA GENOLI TIMBERWOLVES KATZ 3 5 Remaining
JANITA BADON TIMBERWOLVES KATZ 1 7 Remaining
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES KATZ 1 7 Remaining
THOMAS FISHER TIMBERWOLVES KATZ 1 7 Remaining