Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 09
Name Team Played Remaining
 
 
DEEPAN SHETH ALPHA FROGS 13 Qualified
GLENN TWOMEY ALPHA FROGS 13 Qualified
MARK BOYLE ALPHA FROGS 12 Qualified
MICHAEL JUTTNER ALPHA FROGS 11 Qualified
LEE MAYBERRY ALPHA FROGS 9 Qualified
PAUL MAYBERRY ALPHA FROGS 9 Qualified
DAVID JAMES ALPHA FROGS 8 Qualified
JESSE JAMES ALPHA FROGS 3 5 Remaining
MARK WILSON ALPHA FROGS 3 5 Remaining
BRIAN CHENG ALPHA FROGS 2 6 Remaining
AARON KO ALPHA FROGS 2 6 Remaining
 
 
LACHLAN BEAZLEIGH CHADDY FROGS 12 Qualified
BRADLEY NORMAN CHADDY FROGS 12 Qualified
WAYNE McGEE CHADDY FROGS 11 Qualified
ZAC SMITH CHADDY FROGS 11 Qualified
TYSON WYETT CHADDY FROGS 11 Qualified
TIMOTHY NANCARROW CHADDY FROGS 10 Qualified
AIDAN McNAMARA CHADDY FROGS 9 Qualified
BRAYDON RYAN CHADDY FROGS 9 Qualified
 
 
LAHIRU SENDAPPERUMA DAY DREAM TEAM 13 Qualified
ROSHAN DHARMAPALA DAY DREAM TEAM 12 Qualified
NICK ROBERTS DAY DREAM TEAM 12 Qualified
LUKE HESSE DAY DREAM TEAM 11 Qualified
ACHINTHA RABEYEKE DAY DREAM TEAM 11 Qualified
BEN TOSAINT DAY DREAM TEAM 6 2 Remaining
JASON BROHIER DAY DREAM TEAM 4 4 Remaining
LUKE PATZEL DAY DREAM TEAM 4 4 Remaining
SHAYNE DIQUE DAY DREAM TEAM 3 5 Remaining
STEPHEN LOUEY DAY DREAM TEAM 2 6 Remaining
MARCUS MIDDLETON DAY DREAM TEAM 2 6 Remaining
SHAVEEN MUNSINGHE DAY DREAM TEAM 2 6 Remaining
MARTIN CRIMSON DAY DREAM TEAM 1 7 Remaining
 
 
BRYAN LEE DREAM TIME 13 Qualified
JONATHAN LEE DREAM TIME 13 Qualified
JORGE LAY DREAM TIME 12 Qualified
CHUNG CHIAH DREAM TIME 11 Qualified
BRAD LARKINS DREAM TIME 10 Qualified
ASHWIN SUBRAMANIAM DREAM TIME 10 Qualified
RICKY WONG DREAM TIME 10 Qualified
KHIN YONG ANDY CHAN DREAM TIME 9 Qualified
ROBERT ALFORD DREAM TIME 3 5 Remaining
 
 
SAM ASHTON LONGARMS TOO 12 Qualified
TOM ASHTON LONGARMS TOO 12 Qualified
BRETT PARSONS LONGARMS TOO 10 Qualified
STEVEN SPENCE LONGARMS TOO 10 Qualified
MATTHEW BROMLEY LONGARMS TOO 8 Qualified
ED GREGO LONGARMS TOO 7 1 Remaining
JACOB STRANGE LONGARMS TOO 6 2 Remaining
BRAD CHAMBERS LONGARMS TOO 4 4 Remaining
TERRY COUPER LONGARMS TOO 4 4 Remaining
SCOTT CLARKE LONGARMS TOO 3 5 Remaining
HOLGER SCHULZ LONGARMS TOO 1 7 Remaining
 
 
SAM COSSAR RADIO SHAQ 10 Qualified
DAVID YEOWART RADIO SHAQ 10 Qualified
SIMON ALEXANDER RADIO SHAQ 9 Qualified
NICHOLAS STANSFIELD RADIO SHAQ 9 Qualified
JAMES BIRD RADIO SHAQ 8 Qualified
TOM PAUL RADIO SHAQ 7 1 Remaining
MICHAEL AFFLECK RADIO SHAQ 6 2 Remaining
ANDREW CLEARY RADIO SHAQ 5 3 Remaining
 
 
JAMES HALLEBONE RIMSHOTS 13 Qualified
NICK MURRELL RIMSHOTS 13 Qualified
EMERSON JOY RIMSHOTS 12 Qualified
TRAVERS DEAN RIMSHOTS 11 Qualified
SAM SHAW RIMSHOTS 11 Qualified
LACHLAN STRATHMORE RIMSHOTS 10 Qualified
ALISTAIR MACPHERSON RIMSHOTS 9 Qualified
ALEX STRATHMORE RIMSHOTS 9 Qualified
MARK REICH RIMSHOTS 2 6 Remaining
HARRISON STOBIE RIMSHOTS 2 6 Remaining
MICHAEL ZUKIER RIMSHOTS 2 6 Remaining