Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 08
Name Team Played Remaining
 
 
BRADEN CAMERON COMBAT WOMBATS 13 Qualified
JAMIE CLARKE COMBAT WOMBATS 11 Qualified
FRASER CAMERON COMBAT WOMBATS 10 Qualified
ADAM LOWNDES COMBAT WOMBATS 10 Qualified
CHRIS WILLIAMS COMBAT WOMBATS 10 Qualified
MITCHELL NEWTON COMBAT WOMBATS 8 Qualified
HARRY WILSON COMBAT WOMBATS 7 1 Remaining
MATT BLENNERHASSETT COMBAT WOMBATS 6 2 Remaining
MATTHEW POLLOCK COMBAT WOMBATS 5 3 Remaining
JAMES DUNN COMBAT WOMBATS 3 5 Remaining
 
 
MATT MORGAN LIONS 12 Qualified
JOHN KEUSGEN LIONS 11 Qualified
ASH WALLS LIONS 11 Qualified
MITCH PALMER LIONS 10 Qualified
DAVID PARR LIONS 10 Qualified
ALEX HOLDSWORTH LIONS 9 Qualified
DARREL OSIR LIONS 7 1 Remaining
 
 
JAMES BIVIANO S.H.A.F.T. 13 Qualified
MATT RYAN S.H.A.F.T. 12 Qualified
JOHN MINIERI S.H.A.F.T. 11 Qualified
PAUL MINIERI S.H.A.F.T. 11 Qualified
DANIEL RIGG S.H.A.F.T. 9 Qualified
MARCO LIMA S.H.A.F.T. 8 Qualified
JIMMY CONVERY S.H.A.F.T. 5 3 Remaining
JUSTIN WALSH S.H.A.F.T. 4 4 Remaining
ANDREW NORTH S.H.A.F.T. 3 5 Remaining
DAVE SHEEHANN S.H.A.F.T. 1 Disqualified
 
 
DANE MAWDSLEY SCHNETZ 11 Qualified
ROBERT SOBIESIAK SCHNETZ 11 Qualified
GIAN FLORES SCHNETZ 10 Qualified
SIONE SISIFA SCHNETZ 10 Qualified
TRAVIS HARRISON SCHNETZ 9 Qualified
CHRIS PHILIP SCHNETZ 9 Qualified
TOMMY CERASO SCHNETZ 7 1 Remaining
MICHAEL PERRIN SCHNETZ 7 1 Remaining
TRENT ALLDAY SCHNETZ 3 5 Remaining
 
 
MATT DI PIETRO SKOC GREEN 13 Qualified
JOSH INGPEN SKOC GREEN 13 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GREEN 13 Qualified
ANTHONY HORTIS SKOC GREEN 11 Qualified
LACHLAN STORY SKOC GREEN 11 Qualified
JACK CULLINAN SKOC GREEN 9 Qualified
CHARLIE WOODS SKOC GREEN 9 Qualified
MATTHEW BRICKNELL SKOC GREEN 4 4 Remaining
ADAM PINZONE SKOC GREEN 3 5 Remaining
 
 
JUSTIN BEGG SURREY HILLS 11 Qualified
PETE BOAG SURREY HILLS 10 Qualified
STUART LAWRENCE SURREY HILLS 10 Qualified
STEVE GREEN SURREY HILLS 8 Qualified
JASON MAJOR SURREY HILLS 8 Qualified
JARROD MARTIN SURREY HILLS 8 Qualified
IAN SMITH SURREY HILLS 8 Qualified
RYAN SMITH SURREY HILLS 8 Qualified
WAYNE BENSON SURREY HILLS 7 1 Remaining
BRETT COLEMAN SURREY HILLS 6 2 Remaining
JASON MERCURI SURREY HILLS 3 5 Remaining
MATTHEW ROACHE SURREY HILLS 2 6 Remaining
 
 
NICHOLAS DOUKELIS WOMBO COMBO 13 Qualified
JOSHUA DAVUAT WOMBO COMBO 12 Qualified
CHRIS NORTHEY WOMBO COMBO 12 Qualified
ANTHONY YOUNG WOMBO COMBO 12 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 11 Qualified
MATTHEW WILSON WOMBO COMBO 11 Qualified
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 10 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 4 4 Remaining
JACKSON HINE WOMBO COMBO 4 4 Remaining
ZACHERY ZENDARSKI WOMBO COMBO 2 6 Remaining