Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
JOHN GEORGAKIS MALVERN TIGERS SIBERIANS 12 Qualified
BRYCE MORTON MALVERN TIGERS SIBERIANS 12 Qualified
ALISTAIR PRICE MALVERN TIGERS SIBERIANS 11 Qualified
PETER RICHARDSON MALVERN TIGERS SIBERIANS 11 Qualified
RICK THOMAS MALVERN TIGERS SIBERIANS 11 Qualified
ANDREW LOVERING MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
DOUG BLUE MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
LACHLAN KING MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
ROSS BURNEY MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
ROB PEEBLES MALVERN TIGERS SIBERIANS 4 4 Remaining
ANTHONY GARNHAM MALVERN TIGERS SIBERIANS 1 7 Remaining
 
 
THOMAS ANDRISKE SKOC SAINTS 13 Qualified
JAMES O'DWYER SKOC SAINTS 13 Qualified
IAN BIRCH SKOC SAINTS 11 Qualified
CURTIS LO SKOC SAINTS 11 Qualified
JONAH STEPHENSON SKOC SAINTS 11 Qualified
WILL BRYANT SKOC SAINTS 10 Qualified
JACK ANDRISKE SKOC SAINTS 7 1 Remaining
DAMIAN GRUBNIC SKOC SAINTS 6 2 Remaining
WILL LANGTON SKOC SAINTS 6 2 Remaining
 
 
STEPHEN HATZINIKOLAOU SLEEPING GIANTS 12 Qualified
VUK MILACIC SLEEPING GIANTS 12 Qualified
DEAN PAPOULIS SLEEPING GIANTS 12 Qualified
SHANE STEPHENSON SLEEPING GIANTS 11 Qualified
GRANT CARTWRIGHT SLEEPING GIANTS 10 Qualified
ANTHONY RIZZO SLEEPING GIANTS 8 Qualified
ATTIL FILIPPELLI SLEEPING GIANTS 3 5 Remaining
JACKSON BRADSHAW SLEEPING GIANTS 2 6 Remaining
MICHAEL PETERS SLEEPING GIANTS 2 6 Remaining
DANIEL BIBBY SLEEPING GIANTS 1 7 Remaining
STEVE CROSS SLEEPING GIANTS 1 7 Remaining
 
 
ALEX BOLT SONICS (19) 11 Qualified
CAMPBELL MARSDEN SONICS (19) 11 Qualified
JASON MENCHE SONICS (19) 10 Qualified
LOUIE MENDOZA SONICS (19) 10 Qualified
LACHLAN CRISP SONICS (19) 9 Qualified
DIMA MARR SONICS (19) 9 Qualified
JUHA VIRTANEN SONICS (19) 8 Qualified
DAMIEN SALTER SONICS (19) 4 4 Remaining
MARCUS ABBOTT SONICS (19) 3 5 Remaining
 
 
SEAN HARRISON STH EAST DOMINANCE 12 Qualified
KAELEM BRADLEY STH EAST DOMINANCE 11 Qualified
KAIGHIN JOHNSON STH EAST DOMINANCE 11 Qualified
BRADLEY WHITEHEAD STH EAST DOMINANCE 11 Qualified
JACOB ELHAGE STH EAST DOMINANCE 10 Qualified
ADAM LARSON STH EAST DOMINANCE 9 Qualified
NYUON GATLUAK STH EAST DOMINANCE 3 5 Remaining
CHRIS SOLORZANO STH EAST DOMINANCE 2 6 Remaining
 
 
PETER GAFF TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 13 Qualified
ANDREW GALGANI TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 13 Qualified
REILLY HARRICK TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 13 Qualified
NATHAN BLIZZARD TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 12 Qualified
MITCHELL NUGARA TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 12 Qualified
SEBASTIAN MANNIX TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 11 Qualified
XAVIER REIMERS TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 9 Qualified
DAN MURRAY TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 3 5 Remaining
TOM VANCE TIMBERWOLVES STEAMROLLERS 3 5 Remaining
 
 
JARROD DALZOTTO TRAP CITY 13 Qualified
MATT McCARTNEY TRAP CITY 13 Qualified
SEBASTIAN ALVAREZ TRAP CITY 12 Qualified
GEOFFREY MARTIN TRAP CITY 12 Qualified
DEAN TOHOVITIS TRAP CITY 12 Qualified
MATT IRWIN TRAP CITY 10 Qualified
CALLUM DYER TRAP CITY 8 Qualified
ADAM JAFFE TRAP CITY 8 Qualified