Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
CHRIS SCULLY ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
DANIEL STEFANCIK ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
MICHAEL BURKWOOD ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
JEREMY NELSON ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
THOMAS LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 11 Qualified
CHRIS BEAMES ASHWOOD SPORTS CLUB 9 Qualified
SAMUEL JOHNSON ASHWOOD SPORTS CLUB 7 1 Remaining
RYAN BENSON ASHWOOD SPORTS CLUB 4 Disqualified
DARRYN DICK ASHWOOD SPORTS CLUB 4 4 Remaining
JOSH STANTON ASHWOOD SPORTS CLUB 4 Disqualified
PAUL HATTERSLEY ASHWOOD SPORTS CLUB 3 Disqualified
DARREN MOTTRAM ASHWOOD SPORTS CLUB 1 7 Remaining
 
 
JOEL COUTURIER CGE 11 Qualified
JAMES FLEMING CGE 11 Qualified
BLAKE BRISKIN CGE 10 Qualified
MITCHELL HOCKLEY CGE 10 Qualified
JACK PETHAMPARAN CGE 10 Qualified
RYDER BEN CGE 8 Qualified
VINCENT CROSS CGE 8 Qualified
NICK BATHMAN CGE 7 1 Remaining
JOSHUA WATERS CGE 7 1 Remaining
LIAM ELLISON CGE 5 3 Remaining
 
 
NICK PERRY EMOTION 12 Qualified
ROMMIE SHUSTIN EMOTION 9 Qualified
JUSTIN HALL EMOTION 8 Qualified
LEVI LEWIS EMOTION 8 Qualified
DANIEL POLYACHENKO EMOTION 8 Qualified
CAMERON FRASER EMOTION 7 1 Remaining
ZEB JARVIS EMOTION 7 1 Remaining
MATT PERRY EMOTION 5 3 Remaining
LEO ROYTMAN EMOTION 5 3 Remaining
 
 
JAYSON SMITH FROOOOOGS 13 Qualified
SPENCER WORRALL FROOOOOGS 13 Qualified
FAUZII CHAN FROOOOOGS 11 Qualified
NICK MITCHELL FROOOOOGS 11 Qualified
CHRIS VAT FROOOOOGS 11 Qualified
PAT KENNEDY FROOOOOGS 9 Qualified
AARON HARVEY FROOOOOGS 6 2 Remaining
SHUBH AGARWAL FROOOOOGS 2 6 Remaining
 
 
JARRED CHANNY RED ROCKETS 12 Qualified
CALLUM FOAT RED ROCKETS 12 Qualified
RHYLIE FOAT RED ROCKETS 12 Qualified
BRANDON GRAMBLIN RED ROCKETS 11 Qualified
NICK SANTINI RED ROCKETS 11 Qualified
TOM GATES RED ROCKETS 5 3 Remaining
TIM COOK RED ROCKETS 2 6 Remaining
BRAM BTO RED ROCKETS 1 Disqualified
PETER S RED ROCKETS 1 Disqualified
 
 
MATTHEW SULLIVAN SKOC GOLD 13 Qualified
NICK ELLIOTT SKOC GOLD 12 Qualified
BEN CARROLL SKOC GOLD 11 Qualified
ALEX DUDKOWSKI SKOC GOLD 11 Qualified
LACHLAN McDONALD SKOC GOLD 11 Qualified
KEENAN McLEAN SKOC GOLD 10 Qualified
ANGUS SHOLL SKOC GOLD 10 Qualified
TOM MONTGOMERIE SKOC GOLD 8 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GOLD 1 Disqualified
 
 
LACHLAN YOUDEN TWTTS 13 Qualified
HARRISON CHALKER TWTTS 12 Qualified
BENJAMIN REGAN TWTTS 12 Qualified
JACK CHAPPLE TWTTS 11 Qualified
BEN PEARCE TWTTS 11 Qualified
BRENTON LOHAN TWTTS 8 Qualified
THOMAS BRUCE TWTTS 4 4 Remaining
MITCH FITZGERALD TWTTS 4 4 Remaining
HARRY BIRD TWTTS 3 5 Remaining
LIAM MANAKIS TWTTS 2 6 Remaining
ZACH MILNER TWTTS 1 7 Remaining