Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
STEPHEN SAHHAR BLACK MAMBAS 12 Qualified
MATTHEW HARRISON BLACK MAMBAS 11 Qualified
CHRIS JELLIS BLACK MAMBAS 11 Qualified
JAMES TAYLOR BLACK MAMBAS 11 Qualified
MATTHEW HAMILTON BLACK MAMBAS 10 Qualified
DANIEL PURDAM BLACK MAMBAS 10 Qualified
HUGO BUTTERFIELD BLACK MAMBAS 9 Qualified
BRET THORNTON BLACK MAMBAS 8 Qualified
 
 
TRENT GREENAWAY FORCE 13 Qualified
CALEB LYNCH FORCE 12 Qualified
CHRISTOPHER PORTER FORCE 12 Qualified
MATT HANNA FORCE 11 Qualified
WADE PETERSEN FORCE 10 Qualified
BRENT PORTER FORCE 10 Qualified
JOEL GREENAWAY FORCE 8 Qualified
DYLAN MATHEOU FORCE 8 Qualified
OZZIE HAYNES FORCE 4 4 Remaining
SHAEY BLAIR FORCE 3 5 Remaining
CARL SPURLING FORCE 2 6 Remaining
 
 
JASON AKERS JANITORS 13 Qualified
SEAN BAKER JANITORS 13 Qualified
KIERAN BAKER JANITORS 12 Qualified
ELLIOTT BUIS JANITORS 12 Qualified
WILLIAM FINDLAY JANITORS 12 Qualified
JOEL RAWICKI JANITORS 12 Qualified
 
 
RICK CRICTON MCKINNON LAKERS 13 Qualified
RORY McGRATH MCKINNON LAKERS 13 Qualified
JAMES YOUNG MCKINNON LAKERS 12 Qualified
JAMES GATES MCKINNON LAKERS 10 Qualified
JEREMY GARAMSZEGI MCKINNON LAKERS 9 Qualified
JAKE POWELL MCKINNON LAKERS 9 Qualified
PETER BANJAMIN MCKINNON LAKERS 6 2 Remaining
MICHAEL BANNAN MCKINNON LAKERS 3 5 Remaining
STUART ORR MCKINNON LAKERS 3 5 Remaining
MICHAEL MIAO MCKINNON LAKERS 2 6 Remaining
MITCH WALKER MCKINNON LAKERS 2 6 Remaining
 
 
GLENN THOMPSON ROSS AND CO 11 Qualified
PAUL GADD ROSS AND CO 10 Qualified
ANDREW NOLAN ROSS AND CO 10 Qualified
JOHN KITCHEN ROSS AND CO 9 Qualified
STEPHEN CUMMINS ROSS AND CO 8 Qualified
DAVID McLEOD ROSS AND CO 8 Qualified
CHRIS SQUIRE ROSS AND CO 8 Qualified
LACHLAN ALLEN ROSS AND CO 4 4 Remaining
NATHAN SABER ROSS AND CO 4 4 Remaining
ROSS McLEOD ROSS AND CO 3 5 Remaining
 
 
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 13 Qualified
JUDD FRANCISCO STAR PLATINUM 13 Qualified
MATT McCLELLAND STAR PLATINUM 13 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 13 Qualified
JASON TRAN STAR PLATINUM 11 Qualified
CHIRANGA MALWATTE STAR PLATINUM 10 Qualified
AMRITH WILSON STAR PLATINUM 10 Qualified
 
 
MICHAEL SPEAKMAN WILLOWS 13 Qualified
MATTHEW CHRISTIE WILLOWS 12 Qualified
MATTHEW WALKER WILLOWS 12 Qualified
SEAN STANLEY WILLOWS 11 Qualified
DIMITRI MARAS WILLOWS 10 Qualified
ROBERT WEST WILLOWS 10 Qualified
JOSH NEVETT WILLOWS 9 Qualified
TOM ATKINS WILLOWS 7 1 Remaining
LIAM BRISCOE HOUGH WILLOWS 5 3 Remaining
JORDAN SANDLER WILLOWS 5 3 Remaining