Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 12
Name Team Played Remaining
 
 
JOHN DRYSDALE AMATEUR HOUR 13 Qualified
LACHLAN HANSEN AMATEUR HOUR 13 Qualified
VINCENT ROUSSEL AMATEUR HOUR 13 Qualified
BLADE BAXTER AMATEUR HOUR 10 Qualified
MATT LAW AMATEUR HOUR 10 Qualified
NATHAN WEBB AMATEUR HOUR 8 Qualified
SIMON JACOBS AMATEUR HOUR 7 1 Remaining
SPENCER JAMES CLARK AMATEUR HOUR 4 4 Remaining
SACHIN VARADARAJAN AMATEUR HOUR 2 6 Remaining
LUKE YOUNG AMATEUR HOUR 2 6 Remaining
 
 
MATTHEW COMMONS ARMY ANTS 13 Qualified
JOE GIAMPA ARMY ANTS 13 Qualified
JAKE CODEY ARMY ANTS 12 Qualified
JARRYD COOPER ARMY ANTS 12 Qualified
BRENTON HARRIS ARMY ANTS 12 Qualified
DENNIS KARAFOTIAS ARMY ANTS 11 Qualified
JACKSON TAIT ARMY ANTS 10 Qualified
 
 
ROGER DIAZ DUKE 2 DUKE 13 Qualified
HERMAN LAI DUKE 2 DUKE 13 Qualified
MARK SALDANHA DUKE 2 DUKE 13 Qualified
LOUIE CHUSON DUKE 2 DUKE 12 Qualified
JAMES HUYNH DUKE 2 DUKE 12 Qualified
MIN XU DUKE 2 DUKE 10 Qualified
BRYAN LI DUKE 2 DUKE 8 Qualified
 
 
STEPHEN LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 13 Qualified
SAM STIRLING MONDAY'S EXPERTS 12 Qualified
SHAUN COSSART-WALSH MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
DEITER LIM MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
SEAN WARHURST MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
SHANE MONNERY MONDAY'S EXPERTS 8 Qualified
TOM SNELL MONDAY'S EXPERTS 8 Qualified
BENEDICT KAVI MONDAY'S EXPERTS 7 1 Remaining
JEREMY McFARLANE MONDAY'S EXPERTS 6 2 Remaining
MARK SCHONEWILLE MONDAY'S EXPERTS 6 2 Remaining
MATTHEW LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 3 5 Remaining
NEIL MOODY MONDAY'S EXPERTS 2 6 Remaining
 
 
BEN AJZNER MR SPARKLE 13 Qualified
YONI AJZNER MR SPARKLE 13 Qualified
MARK LIPSHUTZ MR SPARKLE 13 Qualified
GIL BENJAMIN MR SPARKLE 11 Qualified
DANNY GELMAN MR SPARKLE 11 Qualified
GAVIN MILNER MR SPARKLE 10 Qualified
ORIA COHEN MR SPARKLE 9 Qualified
 
 
FRANCIS CORMICK T.N.T. 13 Qualified
PATRICK HOGAN T.N.T. 13 Qualified
DAVID McKAIL T.N.T. 11 Qualified
ROBERT KOLDEN T.N.T. 9 Qualified
SHANE BUTLER T.N.T. 8 Qualified
BEN QUIRK T.N.T. 7 1 Remaining
JASON HECK T.N.T. 6 2 Remaining
TRISTAN BUGLER T.N.T. 4 4 Remaining
ANTHONY CORMICK T.N.T. 4 4 Remaining
NICK COLLINS T.N.T. 2 6 Remaining
 
 
ADAM CRONIN TMAS FOUNDATION 12 Qualified
VINCENT PHAM TMAS FOUNDATION 12 Qualified
ANDREW DAVIES TMAS FOUNDATION 10 Qualified
ANDREW MILLS TMAS FOUNDATION 10 Qualified
LIAM WILBRINK TMAS FOUNDATION 9 Qualified
JARRED MOORE TMAS FOUNDATION 8 Qualified
DOM TAN TMAS FOUNDATION 3 5 Remaining
SIMO IVETIC TMAS FOUNDATION 2 6 Remaining
LUKE NARDUZZO TMAS FOUNDATION 1 7 Remaining
ALEX PHUONG TMAS FOUNDATION 1 7 Remaining
VINCENT TU TMAS FOUNDATION 1 7 Remaining