Qualification as at 18/01/2018
MONDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
ADRIAN SANTOS A-TEAM 11 Qualified
DARCY DANIELS A-TEAM 10 Qualified
MATTHEW HARVEY A-TEAM 10 Qualified
RICHARD CALLUS A-TEAM 9 Qualified
ZANE LEYDEN A-TEAM 8 Qualified
MAX KOOYMAN HARDGE A-TEAM 7 1 Remaining
DAVID PETERS A-TEAM 7 1 Remaining
EROL ULUKAYA A-TEAM 6 2 Remaining
ED COWAN A-TEAM 2 6 Remaining
TOM GERTLER A-TEAM 1 7 Remaining
XAVIER HOGAN A-TEAM 1 7 Remaining
 
 
DANIEL PATRICIO BRENTWOOD BLAZES 13 Qualified
STEVEN JENSEN BRENTWOOD BLAZES 11 Qualified
MATTHEW AABRYN BRENTWOOD BLAZES 10 Qualified
SHAUN ROGERS BRENTWOOD BLAZES 9 Qualified
NICK ROSS BRENTWOOD BLAZES 9 Qualified
IGOR HADZIOMEROVIC BRENTWOOD BLAZES 8 Qualified
MICHAEL KINNANE BRENTWOOD BLAZES 8 Qualified
TOM SAPOUNTSIS BRENTWOOD BLAZES 8 Qualified
PLATO MAK BRENTWOOD BLAZES 4 4 Remaining
 
 
TOM SOULTANAKIS RIM BURNERS 11 Qualified
BEN AOUKAR RIM BURNERS 10 Qualified
XAVIER EVANS RIM BURNERS 10 Qualified
JOSH DAVIS RIM BURNERS 9 Qualified
GABRIEL KAUFMANN RIM BURNERS 9 Qualified
ETHAN LARNACH RIM BURNERS 7 1 Remaining
LUKE ELLIS RIM BURNERS 5 3 Remaining
AIDAN WOOD RIM BURNERS 3 5 Remaining
 
 
ANTHONY DIMIS ROCKETMEN 13 Qualified
LEE RODEZNO ROCKETMEN 13 Qualified
GEORGIEN DIMIS ROCKETMEN 12 Qualified
ANDREW KIDD ROCKETMEN 10 Qualified
STUART NEVILLE ROCKETMEN 9 Qualified
MARK BOYD ROCKETMEN 7 1 Remaining
TIM GILING ROCKETMEN 7 1 Remaining
JAMES DOUGLAS ROCKETMEN 3 5 Remaining
BILL GELDIS ROCKETMEN 1 7 Remaining
DEAN NEVILLE ROCKETMEN 1 7 Remaining
 
 
JASON ELLIOTT SKOC BLUE 13 Qualified
BEN HALL SKOC BLUE 13 Qualified
PATRICK FRASER SCHMUKI SKOC BLUE 12 Qualified
LIAM FORRISTAL SKOC BLUE 11 Qualified
JAMES MURRAY SKOC BLUE 11 Qualified
ANTHONY McKIMM SKOC BLUE 10 Qualified
MATT ROWELL SKOC BLUE 10 Qualified
JOSH BENTLEY SKOC BLUE 8 Qualified
JONATHAN DIVER SKOC BLUE 7 1 Remaining
CHARLES COLLOPY WHITE SKOC BLUE 3 5 Remaining
XAVIER MORGAN SKOC BLUE 1 7 Remaining
 
 
JOSH HISCOCK SPLASH 13 Qualified
MAX BAUN SPLASH 12 Qualified
MARKO TRIFUNOVIC SPLASH 12 Qualified
NICK SHEPHERD SPLASH 11 Qualified
SRDJAN SUMARAC SPLASH 11 Qualified
JOSHUA NEGRI SPLASH 10 Qualified
MICHAEL SULLIVAN SPLASH 8 Qualified
LUKE BETT SPLASH 6 2 Remaining
 
 
ANTHONY BARCA ST BENEDICTS 11 Qualified
MAX PERTZEL ST BENEDICTS 11 Qualified
CHRIS KIRTON ST BENEDICTS 10 Qualified
THOMAS CHAMBERS ST BENEDICTS 8 Qualified
SAM MILLER ST BENEDICTS 8 Qualified
BEN TESORIERO ST BENEDICTS 8 Qualified
JUSTIN KOOB ST BENEDICTS 5 3 Remaining
JAMES TIMMS ST BENEDICTS 3 5 Remaining
MARK THAVA ST BENEDICTS 2 6 Remaining
LUKE HUGHES ST BENEDICTS 1 7 Remaining